Ulubione ofiary Leo Messiego:
• 36 bramek vs. Sevilla (37 meczów)
• 28 bramek vs. Atlético (37)
• 27 bramek vs. Valencia (32)
• 26 bramek vs. Real Madryt (38)
• 24 bramki vs. Athletic (34)
• 23 bramki vs. Osasuna (19)
• 23 bramki vs. Espanyol (32)
Ja myślę że w końcu odpalą, przydałoby się jakieś spokojne zwycięstwo na wyjeździe, a nie wiecznie te remontady. Liczę w szczególności na Semedo od początku - mega dobrze spisuje się na PO
Fajnie w końcu widzieć Umtitiego w składzie po tak długiej nieobecności. Akurat dostał zielone światełko na mecz ze swoją byłą ekipą, mam nadzieję że dostanie jakieś minuty w drugiej połowie :)
0
Witam, kto wybiera się do Manchesteru z FCBP ?
1
Też tak uważam, obstawiam 2:2
2
Dobry ten Messi
14
Chyba pomyliłeś mecze. Arthur 98% celnych podań.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ośrodek treningowy* miało być :)
0
Masz jakąś specjalną godzinę o której robisz te dolewki, czy tak po prostu pijesz do czasu do czasu?
I nie masz później problemu z zasypianiem.?
0
On pije za dużo, więc działa w drugą stronę
1
Hiszpania (Malaga, Sevilla, Valencia i Barcelona oczywiście)
3
Ulubione ofiary Leo Messiego:
• 36 bramek vs. Sevilla (37 meczów)
• 28 bramek vs. Atlético (37)
• 27 bramek vs. Valencia (32)
• 26 bramek vs. Real Madryt (38)
• 24 bramki vs. Athletic (34)
• 23 bramki vs. Osasuna (19)
• 23 bramki vs. Espanyol (32)
Może tak w środę by coś dołożył :)
0
Można gdybać - może akurat Valverde zaskoczy i wypuści Malcoma za Coutinho, może takie są jego założenia po ostatniej zdobytej bramce przez niego :)
3
Chciałbym żeby Walduś ustawił ich tak jak wczoraj w drugiej połowie z Sevillą.
0
Kurde, myślę że ManU da radę Liverpoolowi - wysoki kurs jest na czerwonych diabłów.
0
Remis, a może i nawet wygrana
2
No i Dembele, który powinien grać od pierwszej minuty
0
33 bramki na 31 rozegranych meczy bodajże, do tego 18 asyst.
0
Po tym meczu z Sevillą ?
0
Mógłby ktoś przybliżyć statystyki Messiego w tym sezonie ? :)
0
Przy wyniki 3:1 :)
0
I co z tego że już ciemno jest, skoro jutro znowu będzie jasno.
0
Ależ te stroje piękne były :)
1
Ja myślę że w końcu odpalą, przydałoby się jakieś spokojne zwycięstwo na wyjeździe, a nie wiecznie te remontady. Liczę w szczególności na Semedo od początku - mega dobrze spisuje się na PO
3
https://streamable.com/0l5dg
Nasza kochana Ekstraklasa :)
0
Dziś Chelsea :)
1
Powąchać powącha, będzie miał ją dosyć blisko z ławki :)
0
Fajnie w końcu widzieć Umtitiego w składzie po tak długiej nieobecności. Akurat dostał zielone światełko na mecz ze swoją byłą ekipą, mam nadzieję że dostanie jakieś minuty w drugiej połowie :)
0
Fajna zagadka na noc :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dokładnie tak, zwycięski weekend w wykonaniu dumy Katalonii - w ręczną również mega wysoko wygrali :)
8
Nie wiem czy już było czy nie, ale Barca wygrała w finale na wyjeździe w kosza z Realem Madryt po dogrywce :)