0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty

0

Myślę że powinien grać Semedo.. chłop który jest waleczny, fajnie włącza się do gry z przodu. Póki co mega kaszana

0

Marchlińskiego od zawsze bardzo fajnie się słuchało, ma specyficzny głos. Do tego Ćwąki. :)

1

Bardzo miło słucha się tej dwójki Ćwiąkała - Marchliński :)

1

Oczywiście bardzo też bym go u Nas chciał, natomiast musimy poczekać - jak rozwiąże się sprawa z Umtitim, czy też dać szansę nowemu Todibo, mamy jeszcze Lengleta - no i oczywiście Pique, który pogra jeszcze kilka sezonów (tak myślę). :)

10

Piłkarze wyjściowej jedenastki PSG zagrali łącznie 589 spotkań w Lidze Mistrzów. To ponad dwa razy tyle co jedenastka Manchesteru United (255).

Doświadczenie.

9

Nic dodać, nic ująć.

0

No myślę, że w tych granicach. Wiadomo że im niżej tym bilet droższy dobry widok jest z Goal 2, cena około 80, 90 €. Teraz z zakupem na stronie nie ma problemu, zajmuje to jakieś 5 - 10 minut. Jedynie zmienili to że na 48 h przed meczem wysyłają bilety na maila z dokładnym miejscem przydzielonym na stadionie:)

1

Haha, dobry śmieszek z gościa :)

0

Bez problemu można kupić na oficjalnej stronie Barcy, no i na miejscu również - nie uważam żeby był komplet widzów poza ekipami z czołówki.

0

No trochę lipa, nie dość że tylko 2 mecze w jednym dniu, to jeszcze o tej samej godzinę \o/

0

To przez ten napięty grafik.. myli mi się już to wszystko, na prawdę bardzo lubię Roberto, wiem jak dobry potrafi być na swojej pozycji, gdzie z realem zawsze to pokazywał. To jest ten problem, że pod nieobecność Alby nie mamy zmiennika chociażby lewo nożnego. W meczu z Valencią bardzo często Roberto musiał sobie przekładać piłkę na prawą nogę, przez co wybijało to zawodników odrobinę z rytmu moim zdaniem.

0

Derby czego ? :)

0

Sory, mój błąd - pomyliło mi się z meczem z Valencią.

0

Roberto lubię bardzo ;) chodzi mi głównie o kilka jego błędów w pierwszej połowie Klasyku.
I nie wiem czy mówimy o tym samym El Clasico.

0

Po prostu Semedo źle się czuje na LO, kiedy grał do tej pory na swojej pozycji, nigdy nie zaliczył słabego meczu według mnie.

0

I to nie był ten sam Semedo.. widać że jego pozycja to zdecydowanie PO, ale po ostatnim Klasyku wolał chyba nie ryzykować z Roberto na LO

1

A już za chwilę Houston z Oklahomą, zastanawia mnie dość mocno kto zwycięży w tym meczu, Houston ostatnie 3 mecze wygrane - na wyjeździe, zaś Ci drudzy na 5 ostatnich meczy - jedna porażka. Let's get ready to rumble !

0

Wszystkiego trzeba próbować, tym bardziej że mamy dwóch młodych i głodnych gry zawodników (Malcom, Dembele) do tego Messi wykładający im piłeczki. A co do Valverde, to on ma w głowie tylko jedno, żeby Rakitic nie daj Boże kontuzji nie załapał \o/

1

Wszystko pięknie ładnie, tylko żeby Valverde miał jeszcze Twoje myślenie:)

0

Nie ma bramki:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja widzę że rzucili 49 ????

0

49 pkt w 3 kwarcie.. masakra

1

Dokładnie, myślę że Alba się nie zapuszczał do przodu, ponieważ nie grał Messi. A co do Coutinho to miał kilka groźnych strzałów.

0

Busi swoje lata już ma, jak dla mnie grał dziś dobrze, miał kilka tych swoich magicznych zwodów:)

0

Nie tylko dziś.. na ostatnie 7 meczów - 2 wygrali, z czego jeden po dogrywce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?