12 lipca 2019, 00:57
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12 lipca 2019, 00:18
Ten Iran wali takie lufy, że ciężko za piłką nadążyć
10 lipca 2019, 23:52
1
@Scyzor http://strims.world/BrazyliaPolska.php
10 lipca 2019, 23:28
@zadafcb aż nagrałem ten moment :D
10 lipca 2019, 21:22
@BarcaInfo kiedyś to było:D szło się do apteki i "poproszę paczkę rękawiczek rozmiar M" haha. Potem cyk do klatki, pukawke się robiło i wynajdowało najlepsza jarzębinę i pchało się po kieszeniach ile wlezie :D
9 lipca 2019, 10:04
@Gaucho już jest :)
9 lipca 2019, 09:58
@Kostek931 właśnie wleciały świeżutkie na nike.com
8 lipca 2019, 16:15
@BarcaInfo myślę, że wyjazdowa od jutra będzie się sprzedawać o wiele lepiej :)
8 lipca 2019, 07:03
@xVENUMx na fejsie i tak chyba nie da się kogoś usunąć, możesz tylko zablokować wchodząc na profil tej osoby.
7 lipca 2019, 23:56
8
Kolejny puchar do kolekcji Alvesa. Jest wariat
7 lipca 2019, 23:50
Jeszcze rozmyśla czy dać czerwo xd
7 lipca 2019, 23:42
@ArterkHD Neymar xd
7 lipca 2019, 23:37
Szkoda, że Ci ślepi sędziowie tak niszczą ten piękny sport.#gnojki
7 lipca 2019, 23:36
2
@barcanawieki dziwisz się?
7 lipca 2019, 23:35
7 lipca 2019, 23:32
I cyk Jesus nie wyjdzie po medal xd
7 lipca 2019, 23:24
A mogłoby Peru wsadzić bramkę, ciekawie by się zrobiło :)
4 lipca 2019, 02:55
@Encore aktualnie całe lewe przedramie - motyw zwierząt Afrykańskich :) oczywiście w planie jest cała ręka do robienia.
3 lipca 2019, 01:03
@zodiak_10 http://strims.world/BrazyliaArgentyna.php
1 lipca 2019, 23:45
@jedrek7000 pewnie szybko.
1 lipca 2019, 23:36
9
Oficjalnie: Jutro jest wtorek!
30 czerwca 2019, 23:42
3
Grosz do grosza i cyk po Neymara :D
28 czerwca 2019, 19:34
@mniszard strims.world
28 czerwca 2019, 07:01
@tadzik447 Ale od poniedziałku spadek o 10° - przynajmniej u mnie
27 czerwca 2019, 18:13
26 czerwca 2019, 20:50
26 czerwca 2019, 16:32
@mateuszeg wejdź na stronę doBarcelony.pl :D
26 czerwca 2019, 14:46
6
@SceptycznyFan e tam, u mnie tylko 37°
26 czerwca 2019, 02:48
@DonElPatron nie ma problemu, sam nie wiedziałem. Może dali jakąś większą pule do sprzedaży, w każdym bądź razie już zamówiłem :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ten Iran wali takie lufy, że ciężko za piłką nadążyć
1
@Scyzor http://strims.world/BrazyliaPolska.php
1
@zadafcb aż nagrałem ten moment :D
1
@BarcaInfo kiedyś to było:D szło się do apteki i "poproszę paczkę rękawiczek rozmiar M" haha. Potem cyk do klatki, pukawke się robiło i wynajdowało najlepsza jarzębinę i pchało się po kieszeniach ile wlezie :D
1
@Gaucho już jest :)
1
@Kostek931 właśnie wleciały świeżutkie na nike.com
0
@BarcaInfo myślę, że wyjazdowa od jutra będzie się sprzedawać o wiele lepiej :)
0
@xVENUMx na fejsie i tak chyba nie da się kogoś usunąć, możesz tylko zablokować wchodząc na profil tej osoby.
8
Kolejny puchar do kolekcji Alvesa. Jest wariat
0
Jeszcze rozmyśla czy dać czerwo xd
1
@ArterkHD Neymar xd
0
Szkoda, że Ci ślepi sędziowie tak niszczą ten piękny sport.
#gnojki
2
@barcanawieki dziwisz się?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
I cyk Jesus nie wyjdzie po medal xd
0
A mogłoby Peru wsadzić bramkę, ciekawie by się zrobiło :)
1
@Encore aktualnie całe lewe przedramie - motyw zwierząt Afrykańskich :) oczywiście w planie jest cała ręka do robienia.
1
@zodiak_10 http://strims.world/BrazyliaArgentyna.php
1
@jedrek7000 pewnie szybko.
9
Oficjalnie: Jutro jest wtorek!
3
Grosz do grosza i cyk po Neymara :D
0
@mniszard strims.world
0
@tadzik447 Ale od poniedziałku spadek o 10° - przynajmniej u mnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mateuszeg wejdź na stronę doBarcelony.pl :D
6
@SceptycznyFan e tam, u mnie tylko 37°
1
@DonElPatron nie ma problemu, sam nie wiedziałem. Może dali jakąś większą pule do sprzedaży, w każdym bądź razie już zamówiłem :D