0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ten Iran wali takie lufy, że ciężko za piłką nadążyć

1

@zadafcb aż nagrałem ten moment :D

1

@BarcaInfo kiedyś to było:D szło się do apteki i "poproszę paczkę rękawiczek rozmiar M" haha. Potem cyk do klatki, pukawke się robiło i wynajdowało najlepsza jarzębinę i pchało się po kieszeniach ile wlezie :D

1

@Gaucho już jest :)

1

@Kostek931 właśnie wleciały świeżutkie na nike.com

0

@BarcaInfo myślę, że wyjazdowa od jutra będzie się sprzedawać o wiele lepiej :)

0

@xVENUMx na fejsie i tak chyba nie da się kogoś usunąć, możesz tylko zablokować wchodząc na profil tej osoby.

8

Kolejny puchar do kolekcji Alvesa. Jest wariat

0

Jeszcze rozmyśla czy dać czerwo xd

1

@ArterkHD Neymar xd

0

Szkoda, że Ci ślepi sędziowie tak niszczą ten piękny sport.
#gnojki

2

@barcanawieki dziwisz się?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

I cyk Jesus nie wyjdzie po medal xd

0

A mogłoby Peru wsadzić bramkę, ciekawie by się zrobiło :)

1

@Encore aktualnie całe lewe przedramie - motyw zwierząt Afrykańskich :) oczywiście w planie jest cała ręka do robienia.

1

@jedrek7000 pewnie szybko.

9

Oficjalnie: Jutro jest wtorek!

3

Grosz do grosza i cyk po Neymara :D

0

@mniszard strims.world

0

@tadzik447 Ale od poniedziałku spadek o 10° - przynajmniej u mnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mateuszeg wejdź na stronę doBarcelony.pl :D

6

@SceptycznyFan e tam, u mnie tylko 37°

1

@DonElPatron nie ma problemu, sam nie wiedziałem. Może dali jakąś większą pule do sprzedaży, w każdym bądź razie już zamówiłem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?