1

@Sandu! Ja wziąłem sobie właśnie nowa umowę w NC+ ze wszystkimi kanałami, łącznie z Polsat sport Premium.

0

@escarabajo tak, ale Legia zawaliła.

1

@SeeleyBooth A tu niestety trzeba do pracy jechać :(

1

@insp1re Coutinho wpadnie na chwilę do Barcelony jutro :D

0

@szymon6847 no wzdłuż, je&łem się.

0

@Grubson06 I będzie musiał przepraszać kibiców na kolanach xd

0

@szymon6847 jedno z największych państw świata, obejmujące połowę Ameryki Południowej. Rozciąga się wzdłuż wybrzeża atlantyckiego oraz Amazonki

0

@Barcelona92 o 11:59 Bartomeu wyciągnie asa z rękawa

2

@MesQueUnClub_87 kluseczki w sosie pieczarkowym, do tego czerwona kapustka, a to wszystko popije sobie guinnessem, wiecie co to jest guinness? ^^

0

@Omoziu Brazylia leży obok Amazonii, więc są najbardziej narażeni na te pożary. Masakra, nie jest za ciekawie, tym bardziej że z roku na rok są coraz to wyższe temperatury.

6

Co najmniej 750.000 hektarów lasów i pól uprawnych spłonęło na terenie Boliwii. Władze Peru ogłosiły gotowość, bowiem pożary zbliżają się od strony Boliwii i Brazylii.

Prezydent Brazylii oświadczył, że krajowi brakuje środków na skuteczną walkę z pożarami w Amazonii.

:(

0

@escarabajo miałeś rację ^^

0

@4drian0 Legia walcząca do końca ;d

0

@FCB24 Legia daje radę w pucharach (LM) :D

7

Nie poddawaj się, Legio Warszawaaa !

0

@Cule92 to jest w tym najgorsze, że wszystkie media do tej pory milczały, dopiero dzisiaj można coś znaleźć na necie.

0

Od trzech tygodni płonie największy las deszczowy na świecie. Tempo pożaru określane jest rekordowym. Skutki dla całego świata mogą być nieodwracalne.

Ehh

1

I cyk Strasbourg gol xd

0

@piotrek_st tylko na TVP 2

1

Szkoda, że Legia gra tak w miarę fajna piłkę tylko w pucharach.

0

@MarioVeB! Pokusze się o bramki, ładny kurs jest na over 2,5. Za to na remis dam Frankfurt :D

0

Torino - Wolves
Co myślicie?

0

@4drian0 #Neymarmupożyczy

1

@4drian0 #dołożyć z kieszeni jakieś 100 mln :D

0

Romero wyjaśnił, więc lecimy dalej.

#Bartomeumusisz xd

1

@kkbarca nic, mieszkam w Niemczech ^^

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Zieliniak Gdyby tak teraz nagle Fichado, to przecież by tu serwery wyebao xd

2

1

Ojciec Neymara zaczął obserwować Ramosa na instagramie :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?