@Omoziu Brazylia leży obok Amazonii, więc są najbardziej narażeni na te pożary. Masakra, nie jest za ciekawie, tym bardziej że z roku na rok są coraz to wyższe temperatury.
Co najmniej 750.000 hektarów lasów i pól uprawnych spłonęło na terenie Boliwii. Władze Peru ogłosiły gotowość, bowiem pożary zbliżają się od strony Boliwii i Brazylii.
Prezydent Brazylii oświadczył, że krajowi brakuje środków na skuteczną walkę z pożarami w Amazonii.
1
@Sandu! Ja wziąłem sobie właśnie nowa umowę w NC+ ze wszystkimi kanałami, łącznie z Polsat sport Premium.
0
@escarabajo tak, ale Legia zawaliła.
1
@SeeleyBooth A tu niestety trzeba do pracy jechać :(
1
@insp1re Coutinho wpadnie na chwilę do Barcelony jutro :D
0
@szymon6847 no wzdłuż, je&łem się.
0
@Grubson06 I będzie musiał przepraszać kibiców na kolanach xd
0
@szymon6847 jedno z największych państw świata, obejmujące połowę Ameryki Południowej. Rozciąga się wzdłuż wybrzeża atlantyckiego oraz Amazonki
0
@Barcelona92 o 11:59 Bartomeu wyciągnie asa z rękawa
2
@MesQueUnClub_87 kluseczki w sosie pieczarkowym, do tego czerwona kapustka, a to wszystko popije sobie guinnessem, wiecie co to jest guinness? ^^
0
@Omoziu Brazylia leży obok Amazonii, więc są najbardziej narażeni na te pożary. Masakra, nie jest za ciekawie, tym bardziej że z roku na rok są coraz to wyższe temperatury.
6
Co najmniej 750.000 hektarów lasów i pól uprawnych spłonęło na terenie Boliwii. Władze Peru ogłosiły gotowość, bowiem pożary zbliżają się od strony Boliwii i Brazylii.
Prezydent Brazylii oświadczył, że krajowi brakuje środków na skuteczną walkę z pożarami w Amazonii.
:(
0
@escarabajo miałeś rację ^^
0
@4drian0 Legia walcząca do końca ;d
0
@FCB24 Legia daje radę w pucharach (LM) :D
7
Nie poddawaj się, Legio Warszawaaa !
0
@Cule92 to jest w tym najgorsze, że wszystkie media do tej pory milczały, dopiero dzisiaj można coś znaleźć na necie.
0
Od trzech tygodni płonie największy las deszczowy na świecie. Tempo pożaru określane jest rekordowym. Skutki dla całego świata mogą być nieodwracalne.
Ehh
1
I cyk Strasbourg gol xd
0
@piotrek_st tylko na TVP 2
1
Szkoda, że Legia gra tak w miarę fajna piłkę tylko w pucharach.
0
@MarioVeB! Pokusze się o bramki, ładny kurs jest na over 2,5. Za to na remis dam Frankfurt :D
0
Torino - Wolves
Co myślicie?
0
@4drian0 #Neymarmupożyczy
1
@4drian0 #dołożyć z kieszeni jakieś 100 mln :D
0
Romero wyjaśnił, więc lecimy dalej.
#Bartomeumusisz xd
1
@kkbarca nic, mieszkam w Niemczech ^^
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Zieliniak Gdyby tak teraz nagle Fichado, to przecież by tu serwery wyebao xd
2
@buddy http://www.fcbpontour.pl/
1
Ojciec Neymara zaczął obserwować Ramosa na instagramie :v