Pany, od kilku lat gram tylko w fife, na PESA wgl jak do tej pory nie zwracałem uwagi, aż do dziś. Zagrałem sobie kilka meczyków i mam teraz mega dylemat, kupić FIFE czy PESA.?
Ciekawe jakby taka oficjalka wleciała tutaj o 2, 3 w nocy. Chciałbym widzieć rano miny tych wszystkich którzy ledwo po przebudzeniu czytają "Neymar Fichado!"
1
Czemu to nie chce wpaść? :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
OFICJALNIE: Fernando Llorente piłkarzem Napoli!
0
@tadzik447 współczuję :/
11
Ekipa z porannej zmiany zgłaszać się :D
#poniedziałek
0
@n0MED to już inna bajka, ale potyczka wroga zawsze cieszy :)
1
@Mario96w akurat jak napisałem, to zaczęli coś lepiej grać xd
3
Fajny ten Real, taki nie za mocny.
1
@macio_944 premier league przeważnie leci na canal+. Zakup sobie wszystkie kanały i będzie po sprawie :D
0
Pany, od kilku lat gram tylko w fife, na PESA wgl jak do tej pory nie zwracałem uwagi, aż do dziś. Zagrałem sobie kilka meczyków i mam teraz mega dylemat, kupić FIFE czy PESA.?
#OJO
0
@PopekMonster wczoraj na Netflixie oglądałem "wolne bity", możesz zerknąć :)
0
Kiedy startuje NBA ?
3
@Kettger jak Ty pijany chyba.
1
Dramatyczny wypadek podczas wyścigu Formuły 2 na torze Spa-Francorchamps. Nie żyje francuski kierowca - Anthoine Hubert.
0
@Jackazz Bojan 17 lat i 53 dni, Messi 17 lat i 331 dni.
0
@NeroTFP powinna być.
94
Proszę Państwa, Ansu Fati najmłodszy strzelec bramki w historii FC Barcelony - 16 lat i 304 dni.
0
@kkbarca wszyscy fatalnie
0
@Tiisso to było kilka dni temu xd
1
Od 2013 roku, Neymar był kontuzjowany przez 435 dni.
To więcej niż Gareth Bale, a kluby i tak biją się o to, kto da za niego więcej.
forBET
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co ten Majchrzak..
0
@matirix20 NC+ ma podzielone prawa telewizyjne, mecze laliga będą zarówno na canal+, jak i na Eleven sports.
10
@Rewolucja123 No Harry Potter leciał na tvn-ie, jakoś niedawno się skończył.
0
@marcin000019 aż mu ktoś odpowie :D
0
@szkutnik91 gdzie siedzicie te live newsy ?
0
@Katalończyk 99 nie, po prostu Rakitic idzie do PSG :)
1
@Suzu jazda jazda, biała gwiazda
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ciekawe jakby taka oficjalka wleciała tutaj o 2, 3 w nocy. Chciałbym widzieć rano miny tych wszystkich którzy ledwo po przebudzeniu czytają "Neymar Fichado!"
Taka rozkimnka przed spaniem.