27 sierpnia 2019, 00:56
0
@Transu96 Ale to przykre. Jak tu teraz zasnąć...
27 sierpnia 2019, 00:50
3
Już dziś będzie coś więcej wiadomo na temat Neymara. Róbcie screeny xd
26 sierpnia 2019, 17:54
@Khajio zobaczymy jak bedzie tym razem :D
26 sierpnia 2019, 17:53
1
OFICJALNIE: Prawdziwa legenda fifowych openingów Bas Dost dołącza do drużyny Eintrachtu Frankfurt!Czy Holender poradzi sobie w Bundeslidze?
26 sierpnia 2019, 17:24
Komentarz usunięty przez użytkownika
26 sierpnia 2019, 15:27
@Yanek zgadzam się z Tobą ^^
26 sierpnia 2019, 15:21
@bartoszekkk co potwierdza?
26 sierpnia 2019, 13:10
@Coutinho007 Dembele kiedy wróci - oto jest pytanie ^^
26 sierpnia 2019, 12:19
Ciekawostka: Na wczorajszy mecz na Camp Nou przybyło 79 159 kibiców.
26 sierpnia 2019, 10:53
@DamianHe Oficjalna strona Barcy, albo bez problemu w kasie pod stadionem.
26 sierpnia 2019, 01:14
18
@damianex10 tabaluga xd
25 sierpnia 2019, 23:13
@Transu96
25 sierpnia 2019, 23:00
Kur*a, ale ta Margaret fałszuje xdI ona miała reprezentować Polskę na eurowizji...
25 sierpnia 2019, 22:59
@Phatro Ale Griezmann to jest inna bajka i wątpię żeby zszedł z formy :D
25 sierpnia 2019, 22:28
Dla tych co tak strasznie nie chcieli w Barcelonie Griezmanna. Już wiecie po co przyszedł :DVisca el Barça.!
25 sierpnia 2019, 19:27
@Piecia7211 cisza przed burzą
25 sierpnia 2019, 18:21
@Tom0VeB tak, ja pracuje po dwa dni. Zobaczymy jak długo tak pociągne...
25 sierpnia 2019, 17:19
@nawy12 ja do 22...
25 sierpnia 2019, 13:21
@cules100pro W czwartek o 18:00 LM.W piątek o 13 LE.
25 sierpnia 2019, 10:33
@Norkusik to coś na zasadzie kostki Rubika.
25 sierpnia 2019, 10:32
@MikusBarca na samym początku nie było lektora, teraz to można oglądać :D
25 sierpnia 2019, 10:29
@Gaucho I to jeszcze o 21.. caaaały dzień czekania.
24 sierpnia 2019, 10:40
5
Wleciał nowy odcinek Ćwiąkały na yt, na temat Dembele.
24 sierpnia 2019, 10:08
@Kuczek Quaresma*
24 sierpnia 2019, 10:07
@Kredon ja myślę nad Betisem jutro, kurs 10 :D
24 sierpnia 2019, 09:34
@mati7722 Ja też chce xd
23 sierpnia 2019, 23:40
@Pawelm1999 polecam zajrzeć na stronę doBarcelony.pl
23 sierpnia 2019, 20:38
Byle do niedzieli i w końcu można powiedzieć, że ten przyszły tydzień na pewno będzie kluczowy. ^^
23 sierpnia 2019, 17:50
@Kamil92 I dla Ciebie również :D
23 sierpnia 2019, 17:35
29
@Kamil92 w sumie na obu stacjach będą gadać głupoty xd
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@Transu96 Ale to przykre. Jak tu teraz zasnąć...
3
Już dziś będzie coś więcej wiadomo na temat Neymara. Róbcie screeny xd
0
@Khajio zobaczymy jak bedzie tym razem :D
1
OFICJALNIE: Prawdziwa legenda fifowych openingów Bas Dost dołącza do drużyny Eintrachtu Frankfurt!
Czy Holender poradzi sobie w Bundeslidze?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Yanek zgadzam się z Tobą ^^
0
@bartoszekkk co potwierdza?
0
@Coutinho007 Dembele kiedy wróci - oto jest pytanie ^^
0
Ciekawostka: Na wczorajszy mecz na Camp Nou przybyło 79 159 kibiców.
0
@DamianHe Oficjalna strona Barcy, albo bez problemu w kasie pod stadionem.
18
@damianex10 tabaluga xd
0
@Transu96
0
Kur*a, ale ta Margaret fałszuje xd
I ona miała reprezentować Polskę na eurowizji...
0
@Phatro Ale Griezmann to jest inna bajka i wątpię żeby zszedł z formy :D
1
Dla tych co tak strasznie nie chcieli w Barcelonie Griezmanna. Już wiecie po co przyszedł :D
Visca el Barça.!
0
@Piecia7211 cisza przed burzą
0
@Tom0VeB tak, ja pracuje po dwa dni. Zobaczymy jak długo tak pociągne...
1
@nawy12 ja do 22...
0
@cules100pro W czwartek o 18:00 LM.
W piątek o 13 LE.
1
@Norkusik to coś na zasadzie kostki Rubika.
0
@MikusBarca na samym początku nie było lektora, teraz to można oglądać :D
0
@Gaucho I to jeszcze o 21.. caaaały dzień czekania.
5
Wleciał nowy odcinek Ćwiąkały na yt, na temat Dembele.
0
@Kuczek Quaresma*
1
@Kredon ja myślę nad Betisem jutro, kurs 10 :D
0
@mati7722 Ja też chce xd
0
@Pawelm1999 polecam zajrzeć na stronę doBarcelony.pl
0
Byle do niedzieli i w końcu można powiedzieć, że ten przyszły tydzień na pewno będzie kluczowy. ^^
1
@Kamil92 I dla Ciebie również :D
29
@Kamil92 w sumie na obu stacjach będą gadać głupoty xd