0

@Transu96 Ale to przykre. Jak tu teraz zasnąć...

3

Już dziś będzie coś więcej wiadomo na temat Neymara. Róbcie screeny xd

0

@Khajio zobaczymy jak bedzie tym razem :D

1

OFICJALNIE: Prawdziwa legenda fifowych openingów Bas Dost dołącza do drużyny Eintrachtu Frankfurt!

Czy Holender poradzi sobie w Bundeslidze?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Yanek zgadzam się z Tobą ^^

0

@bartoszekkk co potwierdza?

0

@Coutinho007 Dembele kiedy wróci - oto jest pytanie ^^

0

Ciekawostka: Na wczorajszy mecz na Camp Nou przybyło 79 159 kibiców.

0

@DamianHe Oficjalna strona Barcy, albo bez problemu w kasie pod stadionem.

18

@damianex10 tabaluga xd

0

0

Kur*a, ale ta Margaret fałszuje xd

I ona miała reprezentować Polskę na eurowizji...

0

@Phatro Ale Griezmann to jest inna bajka i wątpię żeby zszedł z formy :D

1

Dla tych co tak strasznie nie chcieli w Barcelonie Griezmanna. Już wiecie po co przyszedł :D

Visca el Barça.!

0

@Piecia7211 cisza przed burzą

0

@Tom0VeB tak, ja pracuje po dwa dni. Zobaczymy jak długo tak pociągne...

1

@nawy12 ja do 22...

0

@cules100pro W czwartek o 18:00 LM.
W piątek o 13 LE.

1

@Norkusik to coś na zasadzie kostki Rubika.

0

@MikusBarca na samym początku nie było lektora, teraz to można oglądać :D

0

@Gaucho I to jeszcze o 21.. caaaały dzień czekania.

5

Wleciał nowy odcinek Ćwiąkały na yt, na temat Dembele.

0

@Kuczek Quaresma*

1

@Kredon ja myślę nad Betisem jutro, kurs 10 :D

0

@mati7722 Ja też chce xd

0

@Pawelm1999 polecam zajrzeć na stronę doBarcelony.pl

0

Byle do niedzieli i w końcu można powiedzieć, że ten przyszły tydzień na pewno będzie kluczowy. ^^

1

@Kamil92 I dla Ciebie również :D

29

@Kamil92 w sumie na obu stacjach będą gadać głupoty xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?