21 sierpnia 2019, 06:31
3
Ten Valdearenas dalej swoje na insta :D#Neymar 1000% ^^#WelcomeNeymar
20 sierpnia 2019, 14:02
0
@4drian0 nie mogę odtworzyć :(
20 sierpnia 2019, 14:00
5
Dzisiaj obchodzimy "Dzień komara".Wszystkiego najlepszego Ousmane ❤️
20 sierpnia 2019, 12:09
1
@kub417 Samsung Galaxy S10 :d
19 sierpnia 2019, 22:34
@Kris_Barca I Coutinho w Bayernie:p
19 sierpnia 2019, 19:47
@Zodiac o Coutinho w Bayernie, oraz o Piątku i Gliku
19 sierpnia 2019, 18:18
Jakby ktoś był zainteresowany, to za chwilę Michał Pol odpala live'a na yt. :D
19 sierpnia 2019, 06:33
@Zodiac aaa, to co innego. W sumie kijowe godziny, wracać do domu przed południem:/
19 sierpnia 2019, 06:28
@Zodiac 22-6, chyba że po nocy nadgodziny walisz :/
19 sierpnia 2019, 06:26
Pozdro dla tych co zeszli z nocki i właśnie lecą w kimono :D
19 sierpnia 2019, 01:18
@student97r w sumie to nic nowego, kierowcy amatorzy :D
18 sierpnia 2019, 15:22
@Zytko masz lepszego PO póki co ? :p
18 sierpnia 2019, 14:12
@mikael Semedo nigdzie się nie wybiera :p
18 sierpnia 2019, 13:49
No, nareszcie dziś niedziela. Od jutra wkraczamy w ten kluczowy tydzień :v
18 sierpnia 2019, 13:48
@BarcaInfo I bardzo dobrze, Semedo musi zostać.
18 sierpnia 2019, 05:05
@xVENUMx wszedłem obczaić i od razu fajny nokaut
18 sierpnia 2019, 04:59
@xVENUMx http://strims.world/UFC.php
17 sierpnia 2019, 14:06
@AmigoBlancos spokojnie, przyszły tydzień będzie kluczowy :D
17 sierpnia 2019, 13:41
@Resoviak123 znając życie, to Bartuś go kupi..
17 sierpnia 2019, 13:35
@Skaramuczi Leonardo(dyrektor sportowy PSG) mówił, że jest w 100% zdrowy :p
17 sierpnia 2019, 13:34
16
@matteoFCB Ale prowadzi ich Klopp, który potrafił zrobił coś z niczego.
17 sierpnia 2019, 13:29
2
Thomas Tuchel na konferencji prasowej powiedział, że Neymar nie zagra w jutrzejszym meczu. Lecimy dalej xd
17 sierpnia 2019, 02:32
Kurczę, ale Rafinha co uderzył z 16-tki, gdyby to siadlo to palce lizać :/
16 sierpnia 2019, 23:01
Nie przeżywajcie tak xd, trafiliśmy na trudnego rywala, z którym nigdy nie było łatwo wygrać. Myślę, że co innego by było, gdyby Barca grała na Camp Nou. Od następnego meczu ruszy maszyna :D
16 sierpnia 2019, 20:45
@barcanawieki zobacz na priv
16 sierpnia 2019, 19:59
I tak małą nadzieję, że Neymar wróci, a Bartuś poleci w poniedziałek do Paryża.
16 sierpnia 2019, 19:50
@antylegionista xd
16 sierpnia 2019, 19:47
@Wilczeq czekamy na oficjalke.
16 sierpnia 2019, 19:38
Komentarz usunięty przez użytkownika
16 sierpnia 2019, 17:46
@kkbarca I cyk do roboty na noc ^^
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
Ten Valdearenas dalej swoje na insta :D
#Neymar 1000% ^^
#WelcomeNeymar
0
@4drian0 nie mogę odtworzyć :(
5
Dzisiaj obchodzimy "Dzień komara".
Wszystkiego najlepszego Ousmane ❤️
1
@kub417 Samsung Galaxy S10 :d
0
@Kris_Barca I Coutinho w Bayernie:p
0
@Zodiac o Coutinho w Bayernie, oraz o Piątku i Gliku
0
Jakby ktoś był zainteresowany, to za chwilę Michał Pol odpala live'a na yt. :D
0
@Zodiac aaa, to co innego. W sumie kijowe godziny, wracać do domu przed południem:/
0
@Zodiac 22-6, chyba że po nocy nadgodziny walisz :/
5
Pozdro dla tych co zeszli z nocki i właśnie lecą w kimono :D
0
@student97r w sumie to nic nowego, kierowcy amatorzy :D
0
@Zytko masz lepszego PO póki co ? :p
0
@mikael Semedo nigdzie się nie wybiera :p
0
No, nareszcie dziś niedziela. Od jutra wkraczamy w ten kluczowy tydzień :v
0
@BarcaInfo I bardzo dobrze, Semedo musi zostać.
0
@xVENUMx wszedłem obczaić i od razu fajny nokaut
1
@xVENUMx http://strims.world/UFC.php
1
@AmigoBlancos spokojnie, przyszły tydzień będzie kluczowy :D
0
@Resoviak123 znając życie, to Bartuś go kupi..
1
@Skaramuczi Leonardo(dyrektor sportowy PSG) mówił, że jest w 100% zdrowy :p
16
@matteoFCB Ale prowadzi ich Klopp, który potrafił zrobił coś z niczego.
2
Thomas Tuchel na konferencji prasowej powiedział, że Neymar nie zagra w jutrzejszym meczu.
Lecimy dalej xd
1
Kurczę, ale Rafinha co uderzył z 16-tki, gdyby to siadlo to palce lizać :/
0
Nie przeżywajcie tak xd, trafiliśmy na trudnego rywala, z którym nigdy nie było łatwo wygrać. Myślę, że co innego by było, gdyby Barca grała na Camp Nou. Od następnego meczu ruszy maszyna :D
0
@barcanawieki zobacz na priv
1
I tak małą nadzieję, że Neymar wróci, a Bartuś poleci w poniedziałek do Paryża.
0
@antylegionista xd
0
@Wilczeq czekamy na oficjalke.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kkbarca I cyk do roboty na noc ^^