3

Ten Valdearenas dalej swoje na insta :D

#Neymar 1000% ^^
#WelcomeNeymar

0

@4drian0 nie mogę odtworzyć :(

5

Dzisiaj obchodzimy "Dzień komara".

Wszystkiego najlepszego Ousmane ❤️

1

@kub417 Samsung Galaxy S10 :d

0

@Kris_Barca I Coutinho w Bayernie:p

0

@Zodiac o Coutinho w Bayernie, oraz o Piątku i Gliku

0

Jakby ktoś był zainteresowany, to za chwilę Michał Pol odpala live'a na yt. :D

0

@Zodiac aaa, to co innego. W sumie kijowe godziny, wracać do domu przed południem:/

0

@Zodiac 22-6, chyba że po nocy nadgodziny walisz :/

5

Pozdro dla tych co zeszli z nocki i właśnie lecą w kimono :D

0

@student97r w sumie to nic nowego, kierowcy amatorzy :D

0

@Zytko masz lepszego PO póki co ? :p

0

@mikael Semedo nigdzie się nie wybiera :p

0

No, nareszcie dziś niedziela. Od jutra wkraczamy w ten kluczowy tydzień :v

0

@BarcaInfo I bardzo dobrze, Semedo musi zostać.

0

@xVENUMx wszedłem obczaić i od razu fajny nokaut

1

1

@AmigoBlancos spokojnie, przyszły tydzień będzie kluczowy :D

0

@Resoviak123 znając życie, to Bartuś go kupi..

1

@Skaramuczi Leonardo(dyrektor sportowy PSG) mówił, że jest w 100% zdrowy :p

16

@matteoFCB Ale prowadzi ich Klopp, który potrafił zrobił coś z niczego.

2

Thomas Tuchel na konferencji prasowej powiedział, że Neymar nie zagra w jutrzejszym meczu.

Lecimy dalej xd

1

Kurczę, ale Rafinha co uderzył z 16-tki, gdyby to siadlo to palce lizać :/

0

Nie przeżywajcie tak xd, trafiliśmy na trudnego rywala, z którym nigdy nie było łatwo wygrać. Myślę, że co innego by było, gdyby Barca grała na Camp Nou. Od następnego meczu ruszy maszyna :D

0

@barcanawieki zobacz na priv

1

I tak małą nadzieję, że Neymar wróci, a Bartuś poleci w poniedziałek do Paryża.

0

0

@Wilczeq czekamy na oficjalke.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kkbarca I cyk do roboty na noc ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?