@YouShouldListenToMe w tym roku FIFA może przekonać do siebie trybem Volta, poza tym wszystko to samo co w 19, a więc i chyba ja po raz pierwszy skuszę się na PESA :)
@Ali094 zawsze miła atmosfera, poznaje się nowe osoby. Jak już wybierzesz się na jeden wyjazd, to potem już z górki :D. Ja do Barcelony jechałem autokarem 3 razy. Pierwszy raz to było 3 lata temu na superpuchar Hiszpanii z Sevilla, mega przeżycie, jechałem sam, w autokarze poznałem ludzi, z którymi na mecze jeżdżę lub latam do dziś. Jeszcze tylko dodam, że wyjazd do Dortmundu będzie moim 11 :)
1
78' i jeden celny strzał xd
0
@mareksit od początku meczu nie da się tego oglądać.
1
@BarcaInfo fajne te derby Mediolanu.
2
@Leooo kręci kolejny film.
2
Frenkie jedynie na plus, szkoda tylko że nie ma z kim pograć..
1
@Ratamahatta szkoda, że tylko on
1
@Mario96w ja również polecam z tej serii - frutos tropicales. ;)
0
@Bernard777 za bundeslige :D
0
@Triv44 po prostu są słabi. Na 20 rozegranych spotkań, 16 porażek.
1
Fajny ten Real, taki nijaki.
0
Co polecacie obejrzeć na netlixie z nowości?
0
@koszol Opolskie :)
29
Ansu Fati (16 lat i 328 dni) jest najmłodszym piłkarzem, który zdobył bramkę i asystował w jednym meczu w historii La Liga.
[MisterChip]
Także tego.
1
81 617 widzów na Camp Nou.
1
@codemat nie taka biedna :D
1
@kamilkrycha pewnie :)
0
To z kim będę dopingować w Dortmundzie? :D
0
@YouShouldListenToMe w tym roku FIFA może przekonać do siebie trybem Volta, poza tym wszystko to samo co w 19, a więc i chyba ja po raz pierwszy skuszę się na PESA :)
1
@catluck właśnie skończyłem grać. Nie widzę jakiejś znaczącej różnicy pomiędzy 19 a 20
2
@snoopdegie do tego oprawy i przyśpiewki to już wgl kosmos. :D
0
Myślicie że Messi i Suarez zagrają z Dortmundem ?
1
Kto coś, Brazylia - Kolumbia ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kuubuz TVP sport
0
@Ali094 zawsze miła atmosfera, poznaje się nowe osoby. Jak już wybierzesz się na jeden wyjazd, to potem już z górki :D. Ja do Barcelony jechałem autokarem 3 razy. Pierwszy raz to było 3 lata temu na superpuchar Hiszpanii z Sevilla, mega przeżycie, jechałem sam, w autokarze poznałem ludzi, z którymi na mecze jeżdżę lub latam do dziś. Jeszcze tylko dodam, że wyjazd do Dortmundu będzie moim 11 :)
1
@Cley72 nie będzie, chyba że jesteś socio.
0
Kto się wybiera do Dortmundu?
1
@Fenelon Ale to był wyjazd do Barcelony, to co innego.
0
@NeroTFP noo ta sama śmietanka. Póki co 1 kwarta, zobaczymy dalej.
2
@VamosRakieta fajny kurs był na Turcję przed meczem :D