0

Transmitują gdzieś dzisiejszy mecz ?

8

@daniel32778 to pomogłeś xd

0

O której Pudzian wchodzi do klatki ?

0

Kiedyś to był pressing od początku i kreowanie fajnych akcji, gdzie do 10 minuty potrafiliśmy strzelić gola. Teraz nawet nie potrafimy stworzyć sobie jakiejkolwiek sytuacji.

0

0

@reloaded jeżeli miałbyś coś polecić od siebie, w przedziale cenowym od 2000 do 3000 zł to co by to było? :)

0

@Gacork po prostu do codziennego użytkowania, nie wszystko idzie zrobić na telefonie :)

0

@Avada Kedavra no lenovo chyba do takich należy:D, słabo znam się na tym dlatego też pytam, nie wiem nawet w jakim przedziale cenowym są.

0

Jakiego polecacie kupić laptopa? Myślę o takim lepszym, lenovo czy coś. :)

0

Pierwszy raz odkąd kibicuje i oglądam mecze Barcy, zdarzyło mi się że przysnąłem na 20 minut xd

0

Jest tu ktoś, kto stosuje dietę wegetariańską? Jeśli tak, to od jak dawna i jak odczucia itd :)

1

@clyde dokładnie tak. Nam potrzeba zmian od już, jak widzę tą skwaszoną minę Valverde, to aż mnie strzela... mam nadzieję że nie będzie z nami do końca sezonu, bo przegramy wszystko co możliwe.

0

Spokojnie, we wtorek wygramy i wszystko wróci do normy.

2

@MichalZZZ 4:30* chciałeś napisać:D w sumie to za chwilę będzie 5 :p

0

@Encore masakracja, łącznie ponad 300 punktów.

1

@Skaramuczi jest mega dobry, bardzo fajna grafika i oczywiście jest kampania w porównaniu do poprzedniej edycji, ale niezbyt długa, bo jak dobrze pograsz to 3-4 dni i koniec. Do tego multiplayer i jest opcja że możesz ze znajomymi robić dalsze misje online.

0

@Skaramuczi no ja

0

Messi zawodnikiem meczu po pierwszej połowie.

1

@ArdoFCB mniej więcej od tego, jaki model laptopa, jaka wielkość itd.

0

Fajny meczyk w drugiej Bundeslidze. Hamburg - Stuttgart

0

Fajny ten nowy system transmitowania NBA, ja to bardzo luubie, to takie leganckie jest :D

0

@FCB24 spróbuj na strims.world

2

@JohnA A później FAME MMA :D

1

@GeFcIo trzeba umieć go wykorzystać :p

0

@daro22 przez pierwsze 10 minut, było nawet ok, jakiś pressing, jakaś bramka padła.

0

@BarcaInfo taki Panasewicz drugi

0

Ale kijowo słychać komentatorów, Slavia - Barca..

1

Fatalne wiadomości dla fanów Bayernu. Lucas Hernández we wczorajszym meczu Ligi Mistrzów z Olympiacosem częściowo zerwał więzadło w kostce. Klub poinformował, że Francuz podda się operacji i tym samym wypadnie z gry do końca roku.

Do tego jeszcze Süle zerwał więzadła krzyżowe...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?