Kiedyś to był pressing od początku i kreowanie fajnych akcji, gdzie do 10 minuty potrafiliśmy strzelić gola. Teraz nawet nie potrafimy stworzyć sobie jakiejkolwiek sytuacji.
@clyde dokładnie tak. Nam potrzeba zmian od już, jak widzę tą skwaszoną minę Valverde, to aż mnie strzela... mam nadzieję że nie będzie z nami do końca sezonu, bo przegramy wszystko co możliwe.
@Skaramuczi jest mega dobry, bardzo fajna grafika i oczywiście jest kampania w porównaniu do poprzedniej edycji, ale niezbyt długa, bo jak dobrze pograsz to 3-4 dni i koniec. Do tego multiplayer i jest opcja że możesz ze znajomymi robić dalsze misje online.
Fatalne wiadomości dla fanów Bayernu. Lucas Hernández we wczorajszym meczu Ligi Mistrzów z Olympiacosem częściowo zerwał więzadło w kostce. Klub poinformował, że Francuz podda się operacji i tym samym wypadnie z gry do końca roku.
0
Transmitują gdzieś dzisiejszy mecz ?
8
@daniel32778 to pomogłeś xd
0
O której Pudzian wchodzi do klatki ?
0
Kiedyś to był pressing od początku i kreowanie fajnych akcji, gdzie do 10 minuty potrafiliśmy strzelić gola. Teraz nawet nie potrafimy stworzyć sobie jakiejkolwiek sytuacji.
0
@Criss18Barca Ja
0
@reloaded jeżeli miałbyś coś polecić od siebie, w przedziale cenowym od 2000 do 3000 zł to co by to było? :)
0
@Gacork po prostu do codziennego użytkowania, nie wszystko idzie zrobić na telefonie :)
0
@Avada Kedavra no lenovo chyba do takich należy:D, słabo znam się na tym dlatego też pytam, nie wiem nawet w jakim przedziale cenowym są.
0
Jakiego polecacie kupić laptopa? Myślę o takim lepszym, lenovo czy coś. :)
0
Pierwszy raz odkąd kibicuje i oglądam mecze Barcy, zdarzyło mi się że przysnąłem na 20 minut xd
0
Jest tu ktoś, kto stosuje dietę wegetariańską? Jeśli tak, to od jak dawna i jak odczucia itd :)
1
@clyde dokładnie tak. Nam potrzeba zmian od już, jak widzę tą skwaszoną minę Valverde, to aż mnie strzela... mam nadzieję że nie będzie z nami do końca sezonu, bo przegramy wszystko co możliwe.
2
https://x.com/J_Krecidlo/status/1190674025263095808
0
Spokojnie, we wtorek wygramy i wszystko wróci do normy.
2
@MichalZZZ 4:30* chciałeś napisać:D w sumie to za chwilę będzie 5 :p
0
@Encore masakracja, łącznie ponad 300 punktów.
1
@Skaramuczi jest mega dobry, bardzo fajna grafika i oczywiście jest kampania w porównaniu do poprzedniej edycji, ale niezbyt długa, bo jak dobrze pograsz to 3-4 dni i koniec. Do tego multiplayer i jest opcja że możesz ze znajomymi robić dalsze misje online.
0
@Skaramuczi no ja
8
https://x.com/J_Krecidlo/status/1189300659855732739
0
Messi zawodnikiem meczu po pierwszej połowie.
1
@ArdoFCB mniej więcej od tego, jaki model laptopa, jaka wielkość itd.
0
Fajny meczyk w drugiej Bundeslidze. Hamburg - Stuttgart
0
Fajny ten nowy system transmitowania NBA, ja to bardzo luubie, to takie leganckie jest :D
0
@FCB24 spróbuj na strims.world
2
@JohnA A później FAME MMA :D
1
@GeFcIo trzeba umieć go wykorzystać :p
0
@daro22 przez pierwsze 10 minut, było nawet ok, jakiś pressing, jakaś bramka padła.
0
@BarcaInfo taki Panasewicz drugi
0
Ale kijowo słychać komentatorów, Slavia - Barca..
1
Fatalne wiadomości dla fanów Bayernu. Lucas Hernández we wczorajszym meczu Ligi Mistrzów z Olympiacosem częściowo zerwał więzadło w kostce. Klub poinformował, że Francuz podda się operacji i tym samym wypadnie z gry do końca roku.
Do tego jeszcze Süle zerwał więzadła krzyżowe...