18 grudnia 2019, 23:08
2
Większe emocje dostarcza dart na TVP sport.Właśnie Polak w akcji.
18 grudnia 2019, 22:29
15
Myślę że ta 11 z meczu z Interem, zagrałaby dziś o wiele lepiej.
18 grudnia 2019, 22:04
1
Od początku na PO miał grać Roberto, a w pomocy mógł dać spróbować Aleni ten cały falferde.
18 grudnia 2019, 21:26
Ale to jest dramat jak łatwo oddajemy dzisiaj im piłkę...
18 grudnia 2019, 21:20
0
@Hiacynk kiedyś to było.
18 grudnia 2019, 20:40
Myślę że więcej do gry wniósłby Alenia..
18 grudnia 2019, 20:31
Pique i Ramos ratują bramki.
18 grudnia 2019, 20:09
@Hawajczyk strims.world
18 grudnia 2019, 19:54
Visca BarçaPo zwycięstwo Cules ♡
18 grudnia 2019, 19:38
Komentarz usunięty przez użytkownika
18 grudnia 2019, 19:13
Za niecałą godzinę el clasico, a Ronaldo biega w stroju Juve.
18 grudnia 2019, 18:46
A jednak Rakitic za Busiego...
18 grudnia 2019, 18:25
@Mesi12 pewnie dlatego że piłkarze wcześniej pojawili się na stadionie, co też przełożyło się na info o składzie.
18 grudnia 2019, 15:11
6
@Adran360 ja to bym urlop brał, albo L4
18 grudnia 2019, 09:23
@jeyx77x czas to zmienić. Hajs kiedyś wróci, czas nigdy.
17 grudnia 2019, 23:30
@steciowy I nawet Polak wygrał:)
17 grudnia 2019, 23:11
@steciowy noo serio cała sala się bawi, a zawsze myślałem, że tam emocje jak w szachach :D
17 grudnia 2019, 23:07
Jakaś mozaika szykuje się na jutro ? :D
17 grudnia 2019, 23:02
@Tom0VeB pewnie, jak możesz zainwestować troszkę więcej pieniędzy, to polecam 10 różnych smaków, są tam zwykle mocne yerby, jak i te słabsze smakowe.https://www.naturalmarket.pl/product-zul-6679-Zestaw-STARTOWY-yerba-mate-10x50g.html
17 grudnia 2019, 21:41
I się zrobiło meczycho w Dortmundzie, oby takie tempo do 90 min.
17 grudnia 2019, 21:37
@Tom0VeB zajrzyj na stronę naturalmarket, masz tam cały zestaw bombilla + matero, do tego 10 różnych smaków z verde.
17 grudnia 2019, 21:34
Liverpool - Flamengo finał KMŚ :D
17 grudnia 2019, 21:03
Liverpool gra, Aston Villa strzela.
17 grudnia 2019, 21:02
@Hiacynk coś czuje że w LM będzie to samo.
17 grudnia 2019, 17:18
Jak myślicie, Leipzig da radę BVB ?
17 grudnia 2019, 15:50
3
@olejtm tak samo jak ja :D
16 grudnia 2019, 12:57
Nie chwal dnia przed zachodem słońca, każdy doskonale wie co było z Romą i to po wygranym pierwszym meczu 4:1 :)
16 grudnia 2019, 12:39
Lecimy Panowie do Neapolu :)
16 grudnia 2019, 12:12
Real wylosuje Lipsk i skorzystają z systemu Var.
16 grudnia 2019, 11:11
@Maciegg dokładne miejsca przydzielone dostaniesz na maila 2 tygodnie przed meczem.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Większe emocje dostarcza dart na TVP sport.
Właśnie Polak w akcji.
15
Myślę że ta 11 z meczu z Interem, zagrałaby dziś o wiele lepiej.
1
Od początku na PO miał grać Roberto, a w pomocy mógł dać spróbować Aleni ten cały falferde.
2
Ale to jest dramat jak łatwo oddajemy dzisiaj im piłkę...
0
@Hiacynk kiedyś to było.
0
Myślę że więcej do gry wniósłby Alenia..
0
Pique i Ramos ratują bramki.
0
@Hawajczyk strims.world
0
Visca Barça
Po zwycięstwo Cules ♡
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Za niecałą godzinę el clasico, a Ronaldo biega w stroju Juve.
0
A jednak Rakitic za Busiego...
0
@Mesi12 pewnie dlatego że piłkarze wcześniej pojawili się na stadionie, co też przełożyło się na info o składzie.
6
@Adran360 ja to bym urlop brał, albo L4
1
@jeyx77x czas to zmienić. Hajs kiedyś wróci, czas nigdy.
0
@steciowy I nawet Polak wygrał:)
0
@steciowy noo serio cała sala się bawi, a zawsze myślałem, że tam emocje jak w szachach :D
0
Jakaś mozaika szykuje się na jutro ? :D
1
@Tom0VeB pewnie, jak możesz zainwestować troszkę więcej pieniędzy, to polecam 10 różnych smaków, są tam zwykle mocne yerby, jak i te słabsze smakowe.
https://www.naturalmarket.pl/product-zul-6679-Zestaw-STARTOWY-yerba-mate-10x50g.html
0
I się zrobiło meczycho w Dortmundzie, oby takie tempo do 90 min.
2
@Tom0VeB zajrzyj na stronę naturalmarket, masz tam cały zestaw bombilla + matero, do tego 10 różnych smaków z verde.
1
Liverpool - Flamengo finał KMŚ :D
0
Liverpool gra, Aston Villa strzela.
0
@Hiacynk coś czuje że w LM będzie to samo.
0
Jak myślicie, Leipzig da radę BVB ?
3
@olejtm tak samo jak ja :D
0
Nie chwal dnia przed zachodem słońca, każdy doskonale wie co było z Romą i to po wygranym pierwszym meczu 4:1 :)
0
Lecimy Panowie do Neapolu :)
3
Real wylosuje Lipsk i skorzystają z systemu Var.
0
@Maciegg dokładne miejsca przydzielone dostaniesz na maila 2 tygodnie przed meczem.