Mnóstwo graczy, których prowadził Setien, podkreślało, że to w przyszłości trener na kadrę lub Barcelonę. Mimo że zazwyczaj rozstawali się ze średnimi wynikami. Israel Puerto mówił, że to taki mózg, by zrewolucjonizować drużynę narodową. Ciekaw jestem niesamowicie efektów.
0
@KmN mam nadzieję, że Barca wystartuje teraz jak rakieta i odleci na dobre kilkanaście punktów. :D
1
@TR3YWAY Wszystkiego dobrego;)
0
Ktoś już po obejrzeniu, albo w trakcie oglądania Mesjasza na Netlixie.?
Jak odczucia ?
0
Wybiera się ktoś może do Walencji na mecz z Barcą w przyszłym tygodniu ?
1
@aras17_VeB pojawią się pewnie krótko przed meczem. Grają dopiero w marcu, więc jeszcze czas.
1
@kazbychu oczywiście, że można. Kabel HDMI, Bluetooth.
13
¤ Valverde: "Porażki są częścią tego sportu. Tak już jest i tak musi być."
¤ Setién: "Moja drużyna będzie grała atrakcyjną piłkę. Obiecuję Wam to."
Via: Barcelona inside
0
@Misugi14 22 lutego.
13
@Grubson06 niestety, taka kolej rzeczy. Kibice oczekiwali czegoś więcej.
0
Coś tu czytam po internetach, że Eriksen jedną nogą w... Interze - Włosi proponują śmieszne 10mln.
1
@PatrychoO myślę, że Rakitic ława na dobre, no i Vidal pewnie na ostatnie minuty.
11
https://x.com/neurophate_/status/1217197853338152961
I to to ja rozumiem. ♡
7
Fajnie jakby Coutinho wrócił i grał u nas to co w Liverpoolu, wtedy to już skład kompletny. ^^
23
https://x.com/neurophate_/status/1217160506844307463
Całkiem ładny ten stadion najbliższego rywala Barcelony w Pucharze Króla. ^.^
2
@FCMichalo Valverde xd
0
@PanZagadka to będzie jeszcze raz :D
6
Quique Setien: "Wczoraj chodziłem ze swoimi krowami po farmie, a dziś jestem trenerem Barçy."
Nie wiem czy było. ^^
0
@inFLAMES może być, że jak przyjdzie Xavi, to Iniesta zostanie jego asystentem :)
0
Mam nadzieję, że Setien da więcej minut chociażby Juniorowi Firpo.
12
11
https://x.com/J_Krecidlo/status/1216787888446345217
0
@Skaramuczi na necie stoi, że nadal ich trenuje xd
7
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
https://x.com/neurophate_/status/1216783470900531201
1
Oficjalnie: Fabiański wypada z gry na kilka tygodni.
0
Setien, Pimienta, Pochettino, Brzęczek ?
7
Ciekawe czy w drugim sezonie "Matchday" będzie zwolnienie EV. Chciałbym zobaczyć to wszystko od zaplecza. :D
7
Fajnie jakby jeszcze Valverde zabrał swojego najlepszego przyjaciela, zwanym Rakitic.
0
@Veb1233 chyba się stało bo 400 ludzi ubyło
4
Szampany już w dłoniach?
10, 9, 8, 7, 6, 5...