Mecz Vitória SC - FC Porto. Były zawodnik gospodarzy, a obecnie piłkarz FC Porto - Moussa Marega od początku meczu, kiedy tylko jest przy piłce, słyszy z trybun głośne gwizdy i naśladowanie odgłosów małpy. Kiedy w 60 minucie strzela bramkę, w jego stronę leci krzesło a gwizdy i odgłosy nasilają się. W końcu Malijczyk nie wytrzymuje i schodzi z boiska, pokazując kibolom co o nich myśli.
Nie wiem jaki mecz oglądają Ci, którzy co chwile narzekają, ale mi się bardzo przyjemnie oglądało pierwszą połowę, w końcu jakieś konkretne tempo, dużo akcji i bramki przede wszystkim. Lecimy dalej VeB!
@SylwekFCB coś to Leipzig ostatnio się zapuściło, 2 porażki z Frankfurtem i z remis z Monchengladbach. Bayern też lubi sprawić niespodziankę, przegrywając u siebie, dlatego może być dziś ciekawie. ^^
5
@mefwid El Clasico*
1
@bartekmess Atletico - Liverpool ;)
11
Marciniak w akcji: "Ty newer tacz Saul, Ty newer tacz, ok ?" ^^
1
Szkoda, że oba mecze o tej samej godzinie, mogli ogarnąć jeden z nich na 19.
0
@Flores luty/marzec
1
Mecz Vitória SC - FC Porto. Były zawodnik gospodarzy, a obecnie piłkarz FC Porto - Moussa Marega od początku meczu, kiedy tylko jest przy piłce, słyszy z trybun głośne gwizdy i naśladowanie odgłosów małpy. Kiedy w 60 minucie strzela bramkę, w jego stronę leci krzesło a gwizdy i odgłosy nasilają się. W końcu Malijczyk nie wytrzymuje i schodzi z boiska, pokazując kibolom co o nich myśli.
NO TO RACISM
0
Real tak czy siak wsadzi, jak już wpadnie pierwsza bramka to szybko poleca po drugą w 85 minucie.
0
@Rakitovic00 u nas Alba tym swoich zachowaniem i wiecznym cwaniakowaniem, natomiast w Realu to Ramos i Casemiro.
0
Myślicie, że Traore z Wolves, odnalazł by się na skrzydle u nas ? Taka parka - TSM
3
@NGTRX I wtedy się budzisz.
0
NBA All - star zaczyna się jakby co. ^^
0
@DanielOOL pewnie po tym ding dongu puszczą...
0
Dawać ten mecz, a nie te (-.(-.(-.-).-).-)
0
@piotrek1315 to się nazywa depresja.
0
@Michu94 @PaulFCB
0
Jakby ktoś chciał obejrzeć teraz Milawukee, to zapodaje link. ^^
http://nbastreams.xyz/live/5/
0
Ale zawiewa, spać nie idzie...
0
@Omoziu + Arthur
8
https://x.com/neurophate_/status/1226629265774522374
Oby tak dalej. ^^
4
Alenia upada, Alba wymachuje do niegi łapami xd
2
@Avada Kedavra Turas to Turas :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Nie wiem jaki mecz oglądają Ci, którzy co chwile narzekają, ale mi się bardzo przyjemnie oglądało pierwszą połowę, w końcu jakieś konkretne tempo, dużo akcji i bramki przede wszystkim. Lecimy dalej VeB!
5
@Nihas Ty wyjdź z rambli
0
Werner out xd (15znaków)
0
https://x.com/neurophate_/status/1226410351589285890
Kto ma ciężej.?
1
@SylwekFCB coś to Leipzig ostatnio się zapuściło, 2 porażki z Frankfurtem i z remis z Monchengladbach. Bayern też lubi sprawić niespodziankę, przegrywając u siebie, dlatego może być dziś ciekawie. ^^
2
@SamuelUmtiti A nie 99 ?
1
Transmitują gdzieś Bayer z Dortmundem ?
0
@Avada Kedavra już za tydzień sprawdzian na Camp Nou :D