0

@BarcaInfo A taki grzeczny chłopczyk był.

10

Stary dobry Vinicius, jak Kroos mu nie pokaże, którędy biec, to lipa.

0

@zadafcb A taki grzeczny chłopczyk był, na klatce dzień dobry mówił.

3

@DanielOOL Szkoda, że Leon nie trafil na 3:2...

3

Courtois prawie jak Majecki dzisiaj

1

A jednak bez spalonego xd

1

@MesQueUnClub96 nick zobowiązuje :D

2

W końcu Real gra na swoim stadionie, a nie w ośrodku treningowym Barcy :D

0

Za chwile na Eleven sports 2 zaczyna się wirtualny wyścig Gran Prix F1.

1

@sewciu50 nike.com przeceny są akurat :D

2

Lahoz byku, jak ja za Tobą tęskniłem :D

1

Hola amigos de laliga :D

2

@Pitbullx98 To to jest nic, ja dzisiaj sobie jadę i przede mną chłop skręca w prawo, a kierunek w lewo xd

0

Ktoś coś jakiś dobry stream do meczu ? (Oprócz strims.world)

2

Orientuje się ktoś z Was, czy jest możliwość głosowania korespondencyjnie za granicą ?

1

@Lord_Vader Ramos z pewnością :D

0

Skąd ten doping kibiców w bundeslidze ?

0

@Misugi14 Już nie chodzi o wynik, ale jakie legendy grały. Raul kontra Puyol ^^

2

Na eleven sports 1 zaczął się klasyk z 2008r. :D

0

@MikusBarca Dodatek do modern warfare.

0

@AnnaMarianna to wie tylko ona, skoro jest po odwyku. :p

0

@BarcaInfo kiedyś to było.

0

@Tadeusz0312 online nie, ale na jednej konsoli można.

0

Podrzuci ktoś linka do tego turnieju w fife 20 ?

0

@Suzu o której ten turniej i gdzie będzie można śledzić.?

0

@l0Messini Igor Herbut.

0

4

@abram3k mówisz i masz.

0

@codemat #lecimyztym

0

@chavez możemy nawet zaraz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?