26 czerwca 2020, 08:41
0
@bari_94 Przyjdzie na to czas, jak rykną to ino roz
26 czerwca 2020, 06:54
@DawidekFCB na pierwszej konferencji po przejściu do Juve ;)
25 czerwca 2020, 23:58
5
Widzisz Coutinho, mogłeś siedzieć w Liverpoolu, wygrałbyś sobie LM i mistrzostwo Anglii po 30 latach.
25 czerwca 2020, 08:09
@Ghotti Ramos też szarpał zawodników z Mallorki nieźle...
25 czerwca 2020, 00:17
12
Tu nie ma co liczyć na to, że Espanyol urwie punkty białym, tylko skupić się na tym, żeby Barca z Celtą wygrała.
24 czerwca 2020, 20:58
@NaczelnyAdmin przejadą się po tej Mallorce..
24 czerwca 2020, 20:53
1
Trump-Duda, Trump-Duda i wszystko znów się uda
24 czerwca 2020, 20:29
Oj ciężki bój będziemy mieć z tą Celtą.
24 czerwca 2020, 20:22
7
@PieN Powiedzą, że wygrał xd
24 czerwca 2020, 08:41
43
Ale bym sobie obejrzał takiego Dembele w szczytowej formie i Ansu po drugiej stronie, do tego Puig na pomocy.
24 czerwca 2020, 00:20
2
@Kompletny poprawione :D
24 czerwca 2020, 00:17
Dzisiaj swoje 33. urodziny obchodzi bez wątpienia najlepszy piłkarz w historii - Leo Messi!Wszystkiego najlepszego ♡
23 czerwca 2020, 22:31
Semedo, panu już podziękujemy xd
23 czerwca 2020, 22:26
To jest jakieś... nieporozumienie
23 czerwca 2020, 21:24
@Jaca27 Pomocą*
23 czerwca 2020, 10:06
Czy są tu osoby, które głosują korespondencyjnie za granicą ?
22 czerwca 2020, 12:12
@obcy Na pewno zrobił więcej, niż Griezmann.
22 czerwca 2020, 09:20
9
@Pawlak1992 Jestem za.
22 czerwca 2020, 08:57
@MESSIah16 i tak wygra Stonoga :)
22 czerwca 2020, 08:55
6
@BOIXOS1 #naBosaka
21 czerwca 2020, 00:25
4
@MichalZZZ zna jeszcze kilka innych języków: francuski, hiszpański, włoski i rosyjski. :D
19 czerwca 2020, 01:38
EA prowadzi live na yt z prezentacji gier jakby ktoś był zainteresowany.
17 czerwca 2020, 22:10
Nie pytają Cię o imię
17 czerwca 2020, 21:49
Precz z tym euro nie ? Xd
17 czerwca 2020, 15:12
@Messinio82 Deszcz zawsze mile widziany ;)
17 czerwca 2020, 14:35
@Messinio82 Zaorane.
16 czerwca 2020, 22:55
https://x.com/neurophate_/status/1272996057383919630Żeby to się jeszcze przełożyło na wynik.
16 czerwca 2020, 22:54
@matirix20 Trzeba ten mur zburzyć :D
16 czerwca 2020, 00:17
@macio_944 Jabłkowy polecam :D
15 czerwca 2020, 18:31
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@bari_94 Przyjdzie na to czas, jak rykną to ino roz
0
@DawidekFCB na pierwszej konferencji po przejściu do Juve ;)
5
Widzisz Coutinho, mogłeś siedzieć w Liverpoolu, wygrałbyś sobie LM i mistrzostwo Anglii po 30 latach.
0
@Ghotti Ramos też szarpał zawodników z Mallorki nieźle...
12
Tu nie ma co liczyć na to, że Espanyol urwie punkty białym, tylko skupić się na tym, żeby Barca z Celtą wygrała.
0
@NaczelnyAdmin przejadą się po tej Mallorce..
1
Trump-Duda, Trump-Duda i wszystko znów się uda
0
Oj ciężki bój będziemy mieć z tą Celtą.
7
@PieN Powiedzą, że wygrał xd
43
Ale bym sobie obejrzał takiego Dembele w szczytowej formie i Ansu po drugiej stronie, do tego Puig na pomocy.
2
@Kompletny poprawione :D
5
Dzisiaj swoje 33. urodziny obchodzi bez wątpienia najlepszy piłkarz w historii - Leo Messi!
Wszystkiego najlepszego ♡
0
Semedo, panu już podziękujemy xd
1
To jest jakieś... nieporozumienie
0
@Jaca27 Pomocą*
0
Czy są tu osoby, które głosują korespondencyjnie za granicą ?
1
@obcy Na pewno zrobił więcej, niż Griezmann.
9
@Pawlak1992 Jestem za.
0
@MESSIah16 i tak wygra Stonoga :)
6
@BOIXOS1 #naBosaka
4
@MichalZZZ zna jeszcze kilka innych języków: francuski, hiszpański, włoski i rosyjski. :D
0
EA prowadzi live na yt z prezentacji gier jakby ktoś był zainteresowany.
0
Nie pytają Cię o imię
0
Precz z tym euro nie ? Xd
0
@Messinio82 Deszcz zawsze mile widziany ;)
0
@Messinio82 Zaorane.
4
https://x.com/neurophate_/status/1272996057383919630
Żeby to się jeszcze przełożyło na wynik.
0
@matirix20 Trzeba ten mur zburzyć :D
0
@macio_944 Jabłkowy polecam :D
1
Jak ktoś się nudzi, to polecam posłuchać trochę prawdy o tym całym Covidzie. ;)