0

@bari_94 Przyjdzie na to czas, jak rykną to ino roz

0

@DawidekFCB na pierwszej konferencji po przejściu do Juve ;)

5

Widzisz Coutinho, mogłeś siedzieć w Liverpoolu, wygrałbyś sobie LM i mistrzostwo Anglii po 30 latach.

0

@Ghotti Ramos też szarpał zawodników z Mallorki nieźle...

12

Tu nie ma co liczyć na to, że Espanyol urwie punkty białym, tylko skupić się na tym, żeby Barca z Celtą wygrała.

0

@NaczelnyAdmin przejadą się po tej Mallorce..

1

Trump-Duda, Trump-Duda i wszystko znów się uda

0

Oj ciężki bój będziemy mieć z tą Celtą.

7

@PieN Powiedzą, że wygrał xd

43

Ale bym sobie obejrzał takiego Dembele w szczytowej formie i Ansu po drugiej stronie, do tego Puig na pomocy.

2

@Kompletny poprawione :D

5

Dzisiaj swoje 33. urodziny obchodzi bez wątpienia najlepszy piłkarz w historii - Leo Messi!
Wszystkiego najlepszego ♡

0

Semedo, panu już podziękujemy xd

1

To jest jakieś... nieporozumienie

0

@Jaca27 Pomocą*

0

Czy są tu osoby, które głosują korespondencyjnie za granicą ?

1

@obcy Na pewno zrobił więcej, niż Griezmann.

9

@Pawlak1992 Jestem za.

0

@MESSIah16 i tak wygra Stonoga :)

6

@BOIXOS1 #naBosaka

4

@MichalZZZ zna jeszcze kilka innych języków: francuski, hiszpański, włoski i rosyjski. :D

0

EA prowadzi live na yt z prezentacji gier jakby ktoś był zainteresowany.

0

Nie pytają Cię o imię

0

Precz z tym euro nie ? Xd

0

@Messinio82 Deszcz zawsze mile widziany ;)

0

@Messinio82 Zaorane.

4

https://x.com/neurophate_/status/1272996057383919630

Żeby to się jeszcze przełożyło na wynik.

0

@matirix20 Trzeba ten mur zburzyć :D

0

@macio_944 Jabłkowy polecam :D

1



Jak ktoś się nudzi, to polecam posłuchać trochę prawdy o tym całym Covidzie. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?