1 marca 2020, 23:33
0
@Hiacynk tak samo przy golu Mariano, Umtiti miał biec od razu do niego...
1 marca 2020, 22:09
12
Semedo jak ma swój dzień, to niezły z niego kocur.
1 marca 2020, 21:48
@Lucassito nie, słucham radia
1 marca 2020, 21:26
Kibice zamiast jakoś wspierać białych, śpiewać czy coś, to tylko gwizdy xd
1 marca 2020, 21:10
@MichalZZZ ja tam nic nie słyszę, mimo, że na canal+ oglądam.
1 marca 2020, 21:09
1
@ja8215 Dlatego canal+
1 marca 2020, 20:53
3
Visca Barça y Visca Cataluñya. ♡
1 marca 2020, 20:37
Komentarz usunięty przez użytkownika
1 marca 2020, 20:33
@NemeZis93 Canal+
1 marca 2020, 14:06
@SkN zapłaci tym, że Messi go przedziurawi. ^^
1 marca 2020, 01:42
@Cobra303 Polska to co innego, tam da się wszystko wnieść. :p
1 marca 2020, 01:37
Co do tej akcji z meczu Bayernu. Myślę, że przed meczem służby powinny kontrolować, co jest wnoszone na stadion i tyle, po problemie.
1 marca 2020, 01:35
@Colon Deutschland ○.○
29 lutego 2020, 12:40
@Pilka_jest_okragla Po Polsku proszę.
29 lutego 2020, 12:35
UWAGA ‼‼Podjęto decyzję, iż następujące mecze, które miały zostać rozegrane w ten weekend przy pustych trybunach ⬇JUVENTUS – INTERMILAN – GENOAPARMA – SPALSASSUOLO – BRESCIA UDINESE – FIORENTINA ➡zostają odwołane. Nowy termin ich rozegrania to 13 maja.— ACMilan.com.pl (@acmilan_com_pl) February 29, 2020
UWAGA ‼‼Podjęto decyzję, iż następujące mecze, które miały zostać rozegrane w ten weekend przy pustych trybunach ⬇JUVENTUS – INTERMILAN – GENOAPARMA – SPALSASSUOLO – BRESCIA UDINESE – FIORENTINA ➡zostają odwołane. Nowy termin ich rozegrania to 13 maja.
29 lutego 2020, 11:32
28 lutego 2020, 22:27
Norwich ale brameczka, komentator jakby orgazmu doznał xd
28 lutego 2020, 18:24
@blaugrana_36 2:2
28 lutego 2020, 01:11
27 lutego 2020, 22:28
@beznicku1000 tzn 7 spotkań jest na żywo, 5 z nich transmitują.
27 lutego 2020, 22:22
@beznicku1000 od 130 kanału do 135
27 lutego 2020, 18:45
Ktoś wie, dlaczego mecz Salzburga z Frankfurtem przełożony ?
27 lutego 2020, 00:39
@FafitFCB http://nbastreams.xyz/schedule/Polecam tą stronę, chyba najlepsza.
27 lutego 2020, 00:05
To już oficjalnie potwierdzone, że mecz Juve z Interem odbędzie się bez kibiców.?
26 lutego 2020, 22:35
Nie wiem co Guardiola miał w głowie, żeby posadzić Aguero na ławce na taki mecz...
26 lutego 2020, 22:27
26 lutego 2020, 21:28
De Bruyne niczym w ekstraklasie xd
26 lutego 2020, 21:19
26 lutego 2020, 21:09
Na boisku dwóch Mendy na LO, jak Szpaku to ogarnie. ^^
26 lutego 2020, 21:08
@takisobiektos I Modricia z Valverde xd
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@Hiacynk tak samo przy golu Mariano, Umtiti miał biec od razu do niego...
12
Semedo jak ma swój dzień, to niezły z niego kocur.
0
@Lucassito nie, słucham radia
0
Kibice zamiast jakoś wspierać białych, śpiewać czy coś, to tylko gwizdy xd
0
@MichalZZZ ja tam nic nie słyszę, mimo, że na canal+ oglądam.
1
@ja8215 Dlatego canal+
3
Visca Barça y Visca Cataluñya. ♡
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@NemeZis93 Canal+
1
@SkN zapłaci tym, że Messi go przedziurawi. ^^
0
@Cobra303 Polska to co innego, tam da się wszystko wnieść. :p
0
Co do tej akcji z meczu Bayernu. Myślę, że przed meczem służby powinny kontrolować, co jest wnoszone na stadion i tyle, po problemie.
0
@Colon Deutschland ○.○
1
@Pilka_jest_okragla Po Polsku proszę.
1
A jednak...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Norwich ale brameczka, komentator jakby orgazmu doznał xd
1
@blaugrana_36 2:2
0
Szybka runda. ^^
1
@beznicku1000 tzn 7 spotkań jest na żywo, 5 z nich transmitują.
1
@beznicku1000 od 130 kanału do 135
0
Ktoś wie, dlaczego mecz Salzburga z Frankfurtem przełożony ?
1
@FafitFCB http://nbastreams.xyz/schedule/
Polecam tą stronę, chyba najlepsza.
0
To już oficjalnie potwierdzone, że mecz Juve z Interem odbędzie się bez kibiców.?
0
Nie wiem co Guardiola miał w głowie, żeby posadzić Aguero na ławce na taki mecz...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
De Bruyne niczym w ekstraklasie xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na boisku dwóch Mendy na LO, jak Szpaku to ogarnie. ^^
1
@takisobiektos I Modricia z Valverde xd