0

@Hiacynk tak samo przy golu Mariano, Umtiti miał biec od razu do niego...

12

Semedo jak ma swój dzień, to niezły z niego kocur.

0

@Lucassito nie, słucham radia

0

Kibice zamiast jakoś wspierać białych, śpiewać czy coś, to tylko gwizdy xd

0

@MichalZZZ ja tam nic nie słyszę, mimo, że na canal+ oglądam.

1

@ja8215 Dlatego canal+

3

Visca Barça y Visca Cataluñya. ♡

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@NemeZis93 Canal+

1

@SkN zapłaci tym, że Messi go przedziurawi. ^^

0

@Cobra303 Polska to co innego, tam da się wszystko wnieść. :p

0

Co do tej akcji z meczu Bayernu. Myślę, że przed meczem służby powinny kontrolować, co jest wnoszone na stadion i tyle, po problemie.

0

@Colon Deutschland ○.○

1

@Pilka_jest_okragla Po Polsku proszę.

1



A jednak...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Norwich ale brameczka, komentator jakby orgazmu doznał xd

1

0



Szybka runda. ^^

1

@beznicku1000 tzn 7 spotkań jest na żywo, 5 z nich transmitują.

1

@beznicku1000 od 130 kanału do 135

0

Ktoś wie, dlaczego mecz Salzburga z Frankfurtem przełożony ?

1

@FafitFCB http://nbastreams.xyz/schedule/

Polecam tą stronę, chyba najlepsza.

0

To już oficjalnie potwierdzone, że mecz Juve z Interem odbędzie się bez kibiców.?

0

Nie wiem co Guardiola miał w głowie, żeby posadzić Aguero na ławce na taki mecz...

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

De Bruyne niczym w ekstraklasie xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Na boisku dwóch Mendy na LO, jak Szpaku to ogarnie. ^^

1

@takisobiektos I Modricia z Valverde xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?