@Encore jakoś specjalnie nie czekam na tą walkę, obejrze powtórkę. Wiesz może, kiedy grają Lakersi z Milwaukee ? To dopiero będzie meczycho, patrząc co wyprawiają w tym sezonie Bucksy.
Quique Setién oznajmił dziś swoim zawodnikom, że wprowadza zmiany dotyczące listy powołanych na poszczególne mecze. Hiszpan chce by wszyscy zawodnicy starali się jednakowo i nie będzie ogłaszał meczowej 18-stki dzień przed spotkaniem, tylko w dniu meczu. Trener Barçy chce w ten sposób zmotywować wszystkich piłkarzy do zaangażowania do ostatnich chwil.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Przypominają mi się stare dobre czasy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Rakitic szybciej chodzi niż biega.
0
@neymarjr_143 Riki Pójdź
7
Riki Pucz. Xd xd xd
0
@hyzar nie nie, chodzi mi o ten pierwszy zespół, u boku Messiego. ;)
19
Dembele, wracaj dzikusie ^^
0
@Ratamahatta myślę, że to jego ostatnie minuty. Przez długi czas zapewne piłki nie powącha.
0
@Jack Sparrow strims.world
0
@olikwierk10 a gdzie tam, mi szybciutko leci. Jeszcze partyjka w fife i można oglądać.
0
Hertha - Bayern, czy skoki ?
0
@ForcaMilosz skoro o 11 zaczęli, to koło 13 się skończy.
1
@codemat poleci kontra w pierwszej minucie.
0
@Encore jakoś specjalnie nie czekam na tą walkę, obejrze powtórkę. Wiesz może, kiedy grają Lakersi z Milwaukee ? To dopiero będzie meczycho, patrząc co wyprawiają w tym sezonie Bucksy.
1
@Encore ja też, zapewne po meczu zasne i tyle z walki.
6
Ładnie się dzieję w tej Polszy...
2
@Volk to jeszcze ktoś ich puszcza ? Xd
1
Kto czeka, albo nastawia budzik na McGreogra ?
1
Ok, można wyłączyć xd
1
@tobiasson92 Ramos nie gra ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ile Dortmund za niego dał.?
1
Dobrze, że wybrał Borussie, a nie jakieś PSG czy coś. Tu przynajmniej jeszcze bardziej rozwinie swój talent. ^^
#Haaland
5
Fajnie gra Sevilla, powinna prowadzić przynajmniej 1:0. Znając Real, każdy wie jak to się skończy...
0
@bari_94 Barca wygra obie połowy, il. Bramek 2,5 na + i Messi strzeli brameczkę. :D
0
Myślicie, że już dzisiaj Todibo zadebiutuje w Schalke.?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@myscooter on ogólnie dobry jajcarz jest, zawsze śmieszkuje:D
69
Quique Setién oznajmił dziś swoim zawodnikom, że wprowadza zmiany dotyczące listy powołanych na poszczególne mecze. Hiszpan chce by wszyscy zawodnicy starali się jednakowo i nie będzie ogłaszał meczowej 18-stki dzień przed spotkaniem, tylko w dniu meczu. Trener Barçy chce w ten sposób zmotywować wszystkich piłkarzy do zaangażowania do ostatnich chwil.
Via: Barcelona inside
Takie podejście mi się podoba. ^^