0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Przypominają mi się stare dobre czasy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Rakitic szybciej chodzi niż biega.

0

@neymarjr_143 Riki Pójdź

7

Riki Pucz. Xd xd xd

0

@hyzar nie nie, chodzi mi o ten pierwszy zespół, u boku Messiego. ;)

19

Dembele, wracaj dzikusie ^^

0

@Ratamahatta myślę, że to jego ostatnie minuty. Przez długi czas zapewne piłki nie powącha.

0

@Jack Sparrow strims.world

0

@olikwierk10 a gdzie tam, mi szybciutko leci. Jeszcze partyjka w fife i można oglądać.

0

Hertha - Bayern, czy skoki ?

0

@ForcaMilosz skoro o 11 zaczęli, to koło 13 się skończy.

1

@codemat poleci kontra w pierwszej minucie.

0

@Encore jakoś specjalnie nie czekam na tą walkę, obejrze powtórkę. Wiesz może, kiedy grają Lakersi z Milwaukee ? To dopiero będzie meczycho, patrząc co wyprawiają w tym sezonie Bucksy.

1

@Encore ja też, zapewne po meczu zasne i tyle z walki.

6



Ładnie się dzieję w tej Polszy...

2

@Volk to jeszcze ktoś ich puszcza ? Xd

1

Kto czeka, albo nastawia budzik na McGreogra ?

1

Ok, można wyłączyć xd

1

@tobiasson92 Ramos nie gra ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ile Dortmund za niego dał.?

1

Dobrze, że wybrał Borussie, a nie jakieś PSG czy coś. Tu przynajmniej jeszcze bardziej rozwinie swój talent. ^^

#Haaland

5

Fajnie gra Sevilla, powinna prowadzić przynajmniej 1:0. Znając Real, każdy wie jak to się skończy...

0

@bari_94 Barca wygra obie połowy, il. Bramek 2,5 na + i Messi strzeli brameczkę. :D

0

Myślicie, że już dzisiaj Todibo zadebiutuje w Schalke.?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@myscooter on ogólnie dobry jajcarz jest, zawsze śmieszkuje:D

69

Quique Setién oznajmił dziś swoim zawodnikom, że wprowadza zmiany dotyczące listy powołanych na poszczególne mecze. Hiszpan chce by wszyscy zawodnicy starali się jednakowo i nie będzie ogłaszał meczowej 18-stki dzień przed spotkaniem, tylko w dniu meczu. Trener Barçy chce w ten sposób zmotywować wszystkich piłkarzy do zaangażowania do ostatnich chwil.

Via: Barcelona inside

Takie podejście mi się podoba. ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?