1

02:36 - POLSCY ŻOŁNIERZE NIE UCIERPIELI W IRAŃSKIM ATAKU.

Rzecznik Białego Domu poinformował, że nie będzie dziś orędzia. Wcześniej czyniono przygotowania do "możliwego orędzia".

KiKŚ

1

@jaras121 chyba znudziła mu się 2 liga, więc wyłożył ch**a na nich. Xd

0

@WisniaKala nocka :/

5

Trzymamy dziś mocno kciuki za Kubackiego, oby tam przeleciał tą skocznię.

0

@Mns21 a mi chodzi o to, że nawet takie Napoli może nas zmieść.

0

@Mns21 jeszcze Napoli po drodze..

1

Łu leeeeeeej xd

0

@syboo jak dla mnie najlepszy, po prostu zatracił głowę, odruchowo złapał za koszulkę i tyle. Najgorszy Griezmann.

3

De Jong jaki spokój ma, dawać Arthura do pary i jazda. Natomiast Griezmann jakieś nieporozumienie..

0

Jedyny plus jak dla mnie to Roberto. Widać, że podwójna motywacja dzisiaj, szkoda, że nie u wszystkich.

1

Aż Valverde westchnął xd

1

Espanyol: Diego López; Javi López, Bernardo, Naldo, Dídac, David López, Marc Roca, Víctor Gómez, Darder, Melendo, Calleri.

FC Barcelona: Neto - Sergi Roberto, Piqué, Lenglet, Jordi Alba - Busquets, Rakitić, De Jong - Messi, Suárez, Griezmann.

A liczyłem na Wu Lei'a od pierwszej minuty.

12

Derby Barcelony, pierwsza drużyna z ostatnią w tabeli, ciekawie się to zapowiada. :D

0

na Nike.com nowa koszuleczka Barcy za 55€. Mega fajny projekt.

1

@Munio Polecam kanał "nieprzeciętne życie", "Fisiel", "Jasna strona"

0

Ogląda ktoś koszykarskie El Clasico ?
Widzę po statystykach, że Real w 1 kwarcie rzucił 5 punktów. Xd

0

@Skaramuczi już wszedł Adam.

0

@marcin000019 czasami jakieś Lester zleją 0:4. :D

20

Guardiola wariacie, wracaj do domu.

0

@student97r na canal + leci ?

2

Éric Cantona: "Co przyniesie 2020 rok? Być może Messi przypadkowo okaże swoje pozaziemskie oblicze i podczas jednego ze spotkań ze spodenek wypadną mu dwie macki. Nie ma po prostu możliwości, by jakakolwiek ludzka postać była tak dobra. Ten człowiek musi być z kosmosu, prawda?"

0

@Denver how there you?

0

@Qlewer zalezy kto jaki styl lubi.

1

@Nozyk "dwóch papieży"

1

Powiem wam, że spodobał mi się ten dart na TVP sport, można milo spędzić czas. :)

1

@nwchades z De Jongiem, przeoczyłem. :(

1

@Mroziu Tak. Darmowa rejestracja w minutę.

0

Taki składzik miał wyjść na klasyk.

0

@matirix20 może jednak Rakitic? :x

0

@kingmati414 Youtube.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?