Éric Cantona: "Co przyniesie 2020 rok? Być może Messi przypadkowo okaże swoje pozaziemskie oblicze i podczas jednego ze spotkań ze spodenek wypadną mu dwie macki. Nie ma po prostu możliwości, by jakakolwiek ludzka postać była tak dobra. Ten człowiek musi być z kosmosu, prawda?"
1
02:36 - POLSCY ŻOŁNIERZE NIE UCIERPIELI W IRAŃSKIM ATAKU.
Rzecznik Białego Domu poinformował, że nie będzie dziś orędzia. Wcześniej czyniono przygotowania do "możliwego orędzia".
KiKŚ
1
@jaras121 chyba znudziła mu się 2 liga, więc wyłożył ch**a na nich. Xd
0
@WisniaKala nocka :/
5
Trzymamy dziś mocno kciuki za Kubackiego, oby tam przeleciał tą skocznię.
0
@Mns21 a mi chodzi o to, że nawet takie Napoli może nas zmieść.
0
@Mns21 jeszcze Napoli po drodze..
1
Łu leeeeeeej xd
0
@syboo jak dla mnie najlepszy, po prostu zatracił głowę, odruchowo złapał za koszulkę i tyle. Najgorszy Griezmann.
3
De Jong jaki spokój ma, dawać Arthura do pary i jazda. Natomiast Griezmann jakieś nieporozumienie..
0
Jedyny plus jak dla mnie to Roberto. Widać, że podwójna motywacja dzisiaj, szkoda, że nie u wszystkich.
1
Aż Valverde westchnął xd
1
Espanyol: Diego López; Javi López, Bernardo, Naldo, Dídac, David López, Marc Roca, Víctor Gómez, Darder, Melendo, Calleri.
FC Barcelona: Neto - Sergi Roberto, Piqué, Lenglet, Jordi Alba - Busquets, Rakitić, De Jong - Messi, Suárez, Griezmann.
A liczyłem na Wu Lei'a od pierwszej minuty.
12
Derby Barcelony, pierwsza drużyna z ostatnią w tabeli, ciekawie się to zapowiada. :D
0
na Nike.com nowa koszuleczka Barcy za 55€. Mega fajny projekt.
1
@Munio Polecam kanał "nieprzeciętne życie", "Fisiel", "Jasna strona"
0
Ogląda ktoś koszykarskie El Clasico ?
Widzę po statystykach, że Real w 1 kwarcie rzucił 5 punktów. Xd
0
@Skaramuczi już wszedł Adam.
0
@marcin000019 czasami jakieś Lester zleją 0:4. :D
20
Guardiola wariacie, wracaj do domu.
0
@student97r na canal + leci ?
2
Éric Cantona: "Co przyniesie 2020 rok? Być może Messi przypadkowo okaże swoje pozaziemskie oblicze i podczas jednego ze spotkań ze spodenek wypadną mu dwie macki. Nie ma po prostu możliwości, by jakakolwiek ludzka postać była tak dobra. Ten człowiek musi być z kosmosu, prawda?"
0
@Denver how there you?
0
@Qlewer zalezy kto jaki styl lubi.
1
@Nozyk "dwóch papieży"
1
Powiem wam, że spodobał mi się ten dart na TVP sport, można milo spędzić czas. :)
1
@nwchades z De Jongiem, przeoczyłem. :(
1
@Mroziu Tak. Darmowa rejestracja w minutę.
0
Taki składzik miał wyjść na klasyk.
0
@matirix20 może jednak Rakitic? :x
0
@kingmati414 Youtube.