0

@4drian0 myślę, że Salzburg da radę

0

@4drian0 Napoli kupon Ci s*******i

1

Jaką rolę pełni Panasewicz w studiu?
Nie bardzo mogę to zrozumieć..

11

Luka Modrić stał się pierwszym graczem w historii, który nie pojawił się na 30-osobowej liście nominowanych do Złotej Piłki w następnym roku po jej wygraniu.

Xd

12

0

@el_pichichi_9 polecam też Alderweirelda, który jest tańszy, a w obronie spisuje się bardzo dobrze.

1

@notev nie chodzi tylko o narodowość, ale głównie o statystyki. Jako że u obrońcy patrzy się głównie na defensywę, to Hernandez jest o wiele lepszy. ;)

0

@el_pichichi_9 Hernandez jak dla mnie.

0

Dziwne że El Clasico przełożyli, a Espanyol bez problemu rozegrał dzisiaj mecz u siebie.

1

Ja ciągle Lecce Lecce...

41

El Clasico z uwagi na formę Realu przeniesione na 2020 rok. Raczej grudzień, a nie styczeń.

- Krzysztof Stanowski

2

@olejtm nie dzisiaj

0

Pozdrawiam poranną zmianę :D

34

0

Kurde, ale dymy w tej Barcelonie. Zobaczcie nagranie na Facebooku - KiKŚ.

0

@matelkoveb zdecydowanie Dembele lepszy, myślę że szczególnie chodzi o tempo.

0

Ogląda ktoś te bitki na Eleven sports?

0

@Bamek94 Zaha też dobry kocur :D

41

Gdyby Suarez miał dostawać czerwa za swoje słowa, to nie widzielibysmy go w ogóle na boisku...

Ty bardzo zły Lahozie

0

@MasterKrzych dlatego że dostał bezpośrednią czerwoną kartkę. A Lahoz w protokole pomeczowym swoje dołoży.

1

@MiGzi Alba wrócił do gry :D

0

@V e B 96 właśnie nie.. dramat. Wolą jakieś skróty z wczoraj pokazać na Canal+sport 2. I Polską kopanine na Canal+sport.

1

@Barwindg spokojnie, jeszcze czas :D

1

@R10marquez pewnie po części dlatego, że Ajax też wygrał :)

4

I cyk Semedo na LO dzisiaj.

0

@kamilos1214 żeby to nasz trener poleciał tak na zbity pysk i zatrudnili takiego Puyola czy Xaviego.

0

@jeyx77x dokładnie

1

Fajny grajek z tego Guendouzi.

1

I cyk Grosik kolejny gol.

0

@cules100pro właśnie Suarez strzelił :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?