Luka Modrić stał się pierwszym graczem w historii, który nie pojawił się na 30-osobowej liście nominowanych do Złotej Piłki w następnym roku po jej wygraniu.
@notev nie chodzi tylko o narodowość, ale głównie o statystyki. Jako że u obrońcy patrzy się głównie na defensywę, to Hernandez jest o wiele lepszy. ;)
0
@4drian0 myślę, że Salzburg da radę
0
@4drian0 Napoli kupon Ci s*******i
1
Jaką rolę pełni Panasewicz w studiu?
Nie bardzo mogę to zrozumieć..
11
Luka Modrić stał się pierwszym graczem w historii, który nie pojawił się na 30-osobowej liście nominowanych do Złotej Piłki w następnym roku po jej wygraniu.
Xd
12
https://x.com/goalforza/status/1186328013698416647
Haha, dobry wariat
0
@el_pichichi_9 polecam też Alderweirelda, który jest tańszy, a w obronie spisuje się bardzo dobrze.
1
@notev nie chodzi tylko o narodowość, ale głównie o statystyki. Jako że u obrońcy patrzy się głównie na defensywę, to Hernandez jest o wiele lepszy. ;)
0
@el_pichichi_9 Hernandez jak dla mnie.
0
Dziwne że El Clasico przełożyli, a Espanyol bez problemu rozegrał dzisiaj mecz u siebie.
1
Ja ciągle Lecce Lecce...
41
El Clasico z uwagi na formę Realu przeniesione na 2020 rok. Raczej grudzień, a nie styczeń.
- Krzysztof Stanowski
2
@olejtm nie dzisiaj
0
Pozdrawiam poranną zmianę :D
34
0
Kurde, ale dymy w tej Barcelonie. Zobaczcie nagranie na Facebooku - KiKŚ.
0
@matelkoveb zdecydowanie Dembele lepszy, myślę że szczególnie chodzi o tempo.
0
Ogląda ktoś te bitki na Eleven sports?
0
@Bamek94 Zaha też dobry kocur :D
41
Gdyby Suarez miał dostawać czerwa za swoje słowa, to nie widzielibysmy go w ogóle na boisku...
Ty bardzo zły Lahozie
0
@MasterKrzych dlatego że dostał bezpośrednią czerwoną kartkę. A Lahoz w protokole pomeczowym swoje dołoży.
1
@MiGzi Alba wrócił do gry :D
0
@V e B 96 właśnie nie.. dramat. Wolą jakieś skróty z wczoraj pokazać na Canal+sport 2. I Polską kopanine na Canal+sport.
1
@Barwindg spokojnie, jeszcze czas :D
1
@R10marquez pewnie po części dlatego, że Ajax też wygrał :)
4
I cyk Semedo na LO dzisiaj.
0
@kamilos1214 żeby to nasz trener poleciał tak na zbity pysk i zatrudnili takiego Puyola czy Xaviego.
0
@jeyx77x dokładnie
1
Fajny grajek z tego Guendouzi.
1
I cyk Grosik kolejny gol.
0
@cules100pro właśnie Suarez strzelił :D