Witam Cules. Mógłby ktoś w skrócie przybliżyć statystyki Messiego z zeszłego roku oraz obecnego?, oprócz tego, że zdobył 50 bramek, 20 asyst, króla strzelców La Liga, króla strzelców Ligi Mistrzów i Złotego Buta.
Nie sposób nie uwielbiać tego chłopaka. Strzela najlepszym drużynom. Wraca i nawet przy tak słabej sytuacji bramkowej bawi się z obrońcami. Takiego powrotu nam trzeba było ❤️ #CHELIV#Kantehttps://t.co/U8j6B61oBP">https://t.co/U8j6B61oBP
✅ Sevilla nie przegrała ostatnich 6 spotkań ❌ Real wygrał zaledwie 1 mecz z ostatnich 4 🏟️ W ostatnich 8 meczach pomiędzy tymi zespołami zawsze wygrywał gospodarz Sevilla wygra ➡️ kurs 2.40
0
https://x.com/J_Krecidlo/status/1177933339417878530
0
@MateuszJrk jestem niczym profesor. :D (dom z papieru)
0
Dembele kontuzjowany. Heh
0
@MateuszJrk wiedziałem że o to zapytasz:) sprawdzanie Rambli:D
0
@jakub6623 zdecydowanie za krótki czas.
1
Dobra, plan jest następujący:
- 15:00 - 15:30 rundka w fife
- 15:35 - 15:45 parzenie yerbki
- 15:50 meczyk Barcy
1
@10kamil10 zajrzyj na stronę doBarcelony.pl
1
@student97r jeszcze trochę trzeba poczekać.. dzięki za info :)
0
Kiedy startuje sezon NBA ?
3
Trochę czarno robi się u nas w ekipie :D
1
@MESSIah16 święta prawda kolego. :)
0
Witam Cules.
Mógłby ktoś w skrócie przybliżyć statystyki Messiego z zeszłego roku oraz obecnego?, oprócz tego, że zdobył 50 bramek, 20 asyst, króla strzelców La Liga, króla strzelców Ligi Mistrzów i Złotego Buta.
1
@Kapitan hawk nach*
0
@NeroTFP to są Play-offy
0
@Szpadla pewnie, każdy z trzech nominowanych ją dzisiaj otrzyma.
2
https://x.com/J_Krecidlo/status/1176150477651755010
Coś się popsuło.
1
@Kubsoleon dzięki ziom
0
O której godzinie rozpoczyna się gala FIFA the best ?
0
@Nieznajomy wynik mówi swoje.
4
@CatalanVeBFCB przynajmniej skuteczna.
0
Teraz czas na Vive Kielce. Jazda chłopaki. :D
0
@Timishiru1337 sam susz jeszcze idzie, bardziej chodzi mi o to, że jak już zalejesz yerbe i pomieszasz.
1
0
@gabrielos1899 włącz sobie Chelsea - Liverpool :)
1
@Criss18Barca możliwe że źle zalewasz, albo mieszasz bombillą yerbe.
0
4
@Skaramuczi ten sam skład z nowym trenerem.
1
O 19 finał Barca - Real w kosza. Może tam chociaż coś wygramy.
0
@Robert_Kubica bo Valverde
0
Myślę, że spokojnie można stwierdzić, iż jest to najgorszy mecz Barcelony w historii. Co wy na to ?