0

https://draw.inker.one/#/cl/ko

Fajny symulator losowania 1/8 par finału LM. Możecie się pobawić jeszcze przez godzinkę :D

1

@Encore LM pokaże co i jak

1

@Fartlow I mi również kuponik zespół Tottenham, gdzie dałem 1x

4

@Wiki8271 oczywiście że canal+ , Ćwiąkała z Wolskim.

0

Gol gol gol gol gol

0

Valencia chyba jeszcze nie doszła do siebie w 100% fizycznie po meczu z Ajaxem.

3

Takiego pressingu, jaki stosuje dziś Real, brakuje w Barcelonie.

0

@joloskyy tak (15znaków)

21

Wielki skandal w Segunda División. Mecz Rayo Vallecano - Albacete przerwany. Najbardziej radykalni kibice Rayo wyzywali skandowali: "Zozuyla jesteś pierd... nazistą". To pierwszy przypadek w historii hiszpańskiego futbolu, gdy mecz przerywa się przez obraźliwe okrzyki z trybun.

~ Twitter - Jakub Kręcidło

0

Wiadomo już, kto bedzie sędziował w środę?

1

@MesQueUnClub_87 ja dziś właśnie skończyłem star wars. Mega fabuła, nigdy jakoś nie byłem fanem filmu, ale gra porwała mnie w 100%, polecam jak najbardziej :)

1

@mesqueunbarca jeszcze polecam ostatni odcinek la liga loca, jeśli nie oglądałeś :)

0

@lukaszbrk fakt, to było pośmiewisko, ale dzisiaj gala odbywa się w Anglii i walczy właśnie ten Wojtek Gola. :)

0

Ktoś ogląda fame mma UK ?

0

@MaTt_BarcaFan Busquets w 100% zapewnia go nam.

0

Vidal dalej na ławce, wejdzie na jakieś 5 minut...

0

@itmustbejoke z to Pique rozgrywa fantastyczny mecz:)

0

@Maciegg goal 2 :p

0

@PopekMonster strims.world

0

@Hiacynk u mnie 8° na plusie, więc nie wiem co to zimowe popołudnie:D

1

@adi7adi8 dokładnie tak, zawsze ciśniemy beke z tych "najsłabszych" drużyn w grupie, a później robią najwięcej dymu :D

1

@kuz całkiem możliwe :D

2

Potencjalni rywale Realu w 1/8 finału Ligi Mistrzów: Bayern, City, Juve, Liverpool, Lipsk.

(Liverpool musisz)

6

Boże jakie to jest piękne uczucie, kiedy piłkarze La Masii Perez, Fati zdobywają decydujące bramki LM, które decydują o odpadnięciu Interu. Aż powróciły przez ten wieczór czasy Guardioli. ❤️

0

Panasewicz chyba po wojaku: "Barca musi zakupić obrońców na przyszły sezon" heh

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jest życie bez Messiego. :)

1

Valverde już z związanką leciał do Aleni i wtedy wpada on, cały ubrany na żółto - Firpo.

0

Valverde chyba dzisiaj za Dortmundem, skoro postawił na 5 obrońców.

1

@Katalonbar Anglicy wyglądają słabo? To nieźle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?