Wielki skandal w Segunda División. Mecz Rayo Vallecano - Albacete przerwany. Najbardziej radykalni kibice Rayo wyzywali skandowali: "Zozuyla jesteś pierd... nazistą". To pierwszy przypadek w historii hiszpańskiego futbolu, gdy mecz przerywa się przez obraźliwe okrzyki z trybun.
@MesQueUnClub_87 ja dziś właśnie skończyłem star wars. Mega fabuła, nigdy jakoś nie byłem fanem filmu, ale gra porwała mnie w 100%, polecam jak najbardziej :)
Boże jakie to jest piękne uczucie, kiedy piłkarze La Masii Perez, Fati zdobywają decydujące bramki LM, które decydują o odpadnięciu Interu. Aż powróciły przez ten wieczór czasy Guardioli. ❤️
0
https://draw.inker.one/#/cl/ko
Fajny symulator losowania 1/8 par finału LM. Możecie się pobawić jeszcze przez godzinkę :D
1
@Encore LM pokaże co i jak
1
@Fartlow I mi również kuponik zespół Tottenham, gdzie dałem 1x
4
@Wiki8271 oczywiście że canal+ , Ćwiąkała z Wolskim.
0
Gol gol gol gol gol
0
Valencia chyba jeszcze nie doszła do siebie w 100% fizycznie po meczu z Ajaxem.
3
Takiego pressingu, jaki stosuje dziś Real, brakuje w Barcelonie.
0
@joloskyy tak (15znaków)
21
Wielki skandal w Segunda División. Mecz Rayo Vallecano - Albacete przerwany. Najbardziej radykalni kibice Rayo wyzywali skandowali: "Zozuyla jesteś pierd... nazistą". To pierwszy przypadek w historii hiszpańskiego futbolu, gdy mecz przerywa się przez obraźliwe okrzyki z trybun.
~ Twitter - Jakub Kręcidło
0
Wiadomo już, kto bedzie sędziował w środę?
1
@MesQueUnClub_87 ja dziś właśnie skończyłem star wars. Mega fabuła, nigdy jakoś nie byłem fanem filmu, ale gra porwała mnie w 100%, polecam jak najbardziej :)
1
@mesqueunbarca jeszcze polecam ostatni odcinek la liga loca, jeśli nie oglądałeś :)
0
@lukaszbrk fakt, to było pośmiewisko, ale dzisiaj gala odbywa się w Anglii i walczy właśnie ten Wojtek Gola. :)
0
Ktoś ogląda fame mma UK ?
0
@MaTt_BarcaFan Busquets w 100% zapewnia go nam.
0
Vidal dalej na ławce, wejdzie na jakieś 5 minut...
0
@itmustbejoke z to Pique rozgrywa fantastyczny mecz:)
0
@Maciegg goal 2 :p
0
@PopekMonster strims.world
0
@Hiacynk u mnie 8° na plusie, więc nie wiem co to zimowe popołudnie:D
1
@adi7adi8 dokładnie tak, zawsze ciśniemy beke z tych "najsłabszych" drużyn w grupie, a później robią najwięcej dymu :D
1
@kuz całkiem możliwe :D
2
Potencjalni rywale Realu w 1/8 finału Ligi Mistrzów: Bayern, City, Juve, Liverpool, Lipsk.
(Liverpool musisz)
6
Boże jakie to jest piękne uczucie, kiedy piłkarze La Masii Perez, Fati zdobywają decydujące bramki LM, które decydują o odpadnięciu Interu. Aż powróciły przez ten wieczór czasy Guardioli. ❤️
0
Panasewicz chyba po wojaku: "Barca musi zakupić obrońców na przyszły sezon" heh
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jest życie bez Messiego. :)
1
Valverde już z związanką leciał do Aleni i wtedy wpada on, cały ubrany na żółto - Firpo.
0
Valverde chyba dzisiaj za Dortmundem, skoro postawił na 5 obrońców.
1
@Katalonbar Anglicy wyglądają słabo? To nieźle