0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@LeoFan10 I beka z Ciebie :)

0

Ale fajnie tak na chwilę zapomnieć o Neymarze :D w końcu jakiś inny temat wleciał.

#legia

2

@MiczenS ostatni Polski klub, który jeszcze mógł coś wnieść do tych rozgrywek, więc trochę szacunku.

0

@szkutnik91 tak jakby Barcelony wgl nie ma xd

0

@ShawnC też byłem w Eindhoven :D, był mega doping.

1

@Felippe96 to było do przewidzenia, ale mimo wszystko Legia walcząca do końca.

0

@ShawnC mieliśmy chyba wtedy też Tottenham ? Bo ja na Wembley byłem.

0

I cyk do Dortmundu, San Siro trzeba jeszcze odwiedzić przed wyburzeniem.

0

@codemat #dajeszbartuś ✍✍✍

0

@NeroTFP @BarcaInfo nie jest członkiem redakcji :p

0

@fcbheroes po prostu wywali na kilkadziesiąt minut :D

8

Bartuś ładnie go tam musi po kolanku głaskać xd
"No weeź nam go oddaj"

0

@mauerinho zapnij pasy lepiej xd

0

@Katalończyk 99 fcbpontour.pl

1

@misiek12319 przyjdzie pora na Neymara i zawita ta niezdara.
Pocałuje tę murawę, no i w sądzie wygra sprawę. xd

0

@barpol11 wszędzie jest szansa wybrać się na mecz :D

0

@PeteR10 też jestem jakoś napalony na tą Atalante, ale najbardziej to chciałbym Dortmund :)

1

@Kamiloza91 Ajax, Dortmund

17

@BlaseR9 I to by pasowało.

1

@iamMVP dokup sobie canal + :D
LM to już wgl, tylko na Polsat sport Premium.

1

Dawać ten poranny przegląd. :(

1

@DC7 niestety, w Norwegii maksymalny wymiar kary to 21 lat. Mam nadzieję że zdechnie w pierdlu.

0

@TheNekro94 bez jaj, Neymar xd

0

Witam ramblowiczów, ktoś mi w dobrym skrócie opiszę to dzisiejsze spotkanie i co niby z niego wynikło?

1

@Luki 10 najlepiej zamówić z naturalmarket. Ja zamówiłem sobie zestaw startowy z dziesięcioma różnymi smakami, najlepiej przetestować i wybrać która najlepiej smakuje. A co do parzenia yerby, polecam odwiedzić kanał na yt "czajnikowy.pl"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@misiek12319 chyba jeszcze za czasów gry w Santosie xd

0

@kaladin najpierw muszą zjeść chateaubriand :D

0

Mam takie dejavu, jak to już ostatnio Abidal był w Paryżu, cały dzień było tutaj napięcie jak w kontakcie i nic z tego nie wyszło. Mam nadzieję, że dzisiaj się to powiedzie i Neymar będzie fichado.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?