@Luki 10 najlepiej zamówić z naturalmarket. Ja zamówiłem sobie zestaw startowy z dziesięcioma różnymi smakami, najlepiej przetestować i wybrać która najlepiej smakuje. A co do parzenia yerby, polecam odwiedzić kanał na yt "czajnikowy.pl"
Mam takie dejavu, jak to już ostatnio Abidal był w Paryżu, cały dzień było tutaj napięcie jak w kontakcie i nic z tego nie wyszło. Mam nadzieję, że dzisiaj się to powiedzie i Neymar będzie fichado.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@LeoFan10 I beka z Ciebie :)
0
Ale fajnie tak na chwilę zapomnieć o Neymarze :D w końcu jakiś inny temat wleciał.
#legia
2
@MiczenS ostatni Polski klub, który jeszcze mógł coś wnieść do tych rozgrywek, więc trochę szacunku.
0
@szkutnik91 tak jakby Barcelony wgl nie ma xd
0
@ShawnC też byłem w Eindhoven :D, był mega doping.
1
@Felippe96 to było do przewidzenia, ale mimo wszystko Legia walcząca do końca.
0
@ShawnC mieliśmy chyba wtedy też Tottenham ? Bo ja na Wembley byłem.
0
I cyk do Dortmundu, San Siro trzeba jeszcze odwiedzić przed wyburzeniem.
0
@codemat #dajeszbartuś ✍✍✍
0
@NeroTFP @BarcaInfo nie jest członkiem redakcji :p
0
@fcbheroes po prostu wywali na kilkadziesiąt minut :D
8
Bartuś ładnie go tam musi po kolanku głaskać xd
"No weeź nam go oddaj"
0
@mauerinho zapnij pasy lepiej xd
0
@Katalończyk 99 fcbpontour.pl
1
@misiek12319 przyjdzie pora na Neymara i zawita ta niezdara.
Pocałuje tę murawę, no i w sądzie wygra sprawę. xd
0
@barpol11 wszędzie jest szansa wybrać się na mecz :D
0
@PeteR10 też jestem jakoś napalony na tą Atalante, ale najbardziej to chciałbym Dortmund :)
1
@Kamiloza91 Ajax, Dortmund
17
@BlaseR9 I to by pasowało.
1
@iamMVP dokup sobie canal + :D
LM to już wgl, tylko na Polsat sport Premium.
1
Dawać ten poranny przegląd. :(
1
@DC7 niestety, w Norwegii maksymalny wymiar kary to 21 lat. Mam nadzieję że zdechnie w pierdlu.
0
@TheNekro94 bez jaj, Neymar xd
0
Witam ramblowiczów, ktoś mi w dobrym skrócie opiszę to dzisiejsze spotkanie i co niby z niego wynikło?
1
@Luki 10 najlepiej zamówić z naturalmarket. Ja zamówiłem sobie zestaw startowy z dziesięcioma różnymi smakami, najlepiej przetestować i wybrać która najlepiej smakuje. A co do parzenia yerby, polecam odwiedzić kanał na yt "czajnikowy.pl"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@misiek12319 chyba jeszcze za czasów gry w Santosie xd
0
@kaladin najpierw muszą zjeść chateaubriand :D
0
Mam takie dejavu, jak to już ostatnio Abidal był w Paryżu, cały dzień było tutaj napięcie jak w kontakcie i nic z tego nie wyszło. Mam nadzieję, że dzisiaj się to powiedzie i Neymar będzie fichado.