0

Witam Cules.
Orientuje się ktoś z Was, ile mniej więcej teraz kosztuje 2-letni Samsung Galaxy S8 ?

0

@Transu96 ja tak pracuje od 2 lat. Lekko nie jest... jeden weekend w miesiącu wolny.

42

Oficjalnie: Kamil Grosicki piłkarzem West Bromwich Albion.

Powodzonka

0

Myślicie, że w niedzielę Dembele dostanie już jakieś minuty.?

40

0

Kiedy losowanie pucharu króla.?

0

@kamil7-97 TVP SPORT

1

Na ten moment Liverpool ma 70 punktów. ^^

1

Ale wynik Milwaukee z Wizards.
151 - 131 o.O

3

@Mow_mi_Douglas ja nadal wierzę, że wróci Neymar.

9

Piękna sprawa. Aston Villa po 10 latach, ponownie melduję się w finale pucharu ligi Angielskiej.

49

Dani Alves: "Jestem szczęśliwy, gdy czuję się kochany. W przeciwnym razie - nie ma sensu, by gdziekolwiek zostawać. Przez ostatnie trzy lata w Barcelonie słyszałem wiele plotek o moim rzekomym odejściu z klubu, a nikt z zarządu nie przyszedł do mnie osobiście choćby raz, by temu zaprzeczyć."

"Obecny zarząd jest fałszywy i niewdzięczny. Zaoferowali mi nowy kontrakt w chwili, w której dowiedzieli się o banie transferowym. Wyczułem to i dlatego pozwoliłem sobie na zapis w umowie, który pozwolił mi odejść rok później za darmo. Ci ludzie nie mają pojęcia jak zarządzać takim klubem i jak traktować swoich zawodników."

Co o tym myślicie?

Via: barcelona inside

37

Kolejne żenujące zachowanie piłkarzy, tuż po kończącym gwizdku mecz. Od razu udali się w stronę szatni, nawet kibicom za doping nie podziękowali. Jedyny Ter Stegen jak zwykle...

4

Pozdro z Mestalla z @codemat, Arthur to mega zepsół.

0

@ronni37 no między innymi. Myślałem, że ktoś jeszcze z rambli się wybiera.

0

Ktoś jutro ogląda Valencia - Barca na żywo z Mestalla.?

1

@Suzu dwumecze będą od 1/4

0

@Rudi35 Neymar ^^

1

@bartoszekkk polecam owocowe z verde.

2

@Maciegg metro, tramwaje, autobusy. Wszędzie dojedziesz bez problemu.

3

@mesqueunbarca tyle, że Ibiza gra na niej na codzień.

0

Wiedziałem, że może być ciężko w tym meczu, rok temu nie było wcale lepiej, można tłumaczyć się murawą, czy niewymiarowym boiskiem, ale to jednak jest FC Barcelona...

0

@Zimny na TVP SPORT leci.

6

#valverdeout

A nie czekaj...

9

Lecimy z tym, Puć do boju!

3

Wczoraj na Villarrealu było 3000 kibiców Espanyolu. Największy wyjazd w historii LaLiga. 1450 przewiozły autokary podstawione przez piłkarzy. „Nie daliśmy fanom żadnej radości, a robią to” – David Lopez. #RCDE zasłużenie wygrał 2:1 i trzyma dystans do Mallorki w walce o utrzymanie.

Via: Jakub Kręcidło

3

W końcu człowiek szczęśliwy, wyluzowany. Nie to co za Valverde, wieczny stres i nerwy.

58

2

A wszystko zaczęło się od Pucia. :D

14

Droga ramblo, herbiki dla Pucia proszę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?