Dani Alves: "Jestem szczęśliwy, gdy czuję się kochany. W przeciwnym razie - nie ma sensu, by gdziekolwiek zostawać. Przez ostatnie trzy lata w Barcelonie słyszałem wiele plotek o moim rzekomym odejściu z klubu, a nikt z zarządu nie przyszedł do mnie osobiście choćby raz, by temu zaprzeczyć."
"Obecny zarząd jest fałszywy i niewdzięczny. Zaoferowali mi nowy kontrakt w chwili, w której dowiedzieli się o banie transferowym. Wyczułem to i dlatego pozwoliłem sobie na zapis w umowie, który pozwolił mi odejść rok później za darmo. Ci ludzie nie mają pojęcia jak zarządzać takim klubem i jak traktować swoich zawodników."
Kolejne żenujące zachowanie piłkarzy, tuż po kończącym gwizdku mecz. Od razu udali się w stronę szatni, nawet kibicom za doping nie podziękowali. Jedyny Ter Stegen jak zwykle...
Wiedziałem, że może być ciężko w tym meczu, rok temu nie było wcale lepiej, można tłumaczyć się murawą, czy niewymiarowym boiskiem, ale to jednak jest FC Barcelona...
Wczoraj na Villarrealu było 3000 kibiców Espanyolu. Największy wyjazd w historii LaLiga. 1450 przewiozły autokary podstawione przez piłkarzy. „Nie daliśmy fanom żadnej radości, a robią to” – David Lopez. #RCDE zasłużenie wygrał 2:1 i trzyma dystans do Mallorki w walce o utrzymanie.
0
Witam Cules.
Orientuje się ktoś z Was, ile mniej więcej teraz kosztuje 2-letni Samsung Galaxy S8 ?
0
@Transu96 ja tak pracuje od 2 lat. Lekko nie jest... jeden weekend w miesiącu wolny.
42
Oficjalnie: Kamil Grosicki piłkarzem West Bromwich Albion.
Powodzonka
0
Myślicie, że w niedzielę Dembele dostanie już jakieś minuty.?
40
https://x.com/neurophate_/status/1222971792677097474
I tak to leci w tej Barcelonie.
0
Kiedy losowanie pucharu króla.?
0
@kamil7-97 TVP SPORT
1
Na ten moment Liverpool ma 70 punktów. ^^
1
Ale wynik Milwaukee z Wizards.
151 - 131 o.O
3
@Mow_mi_Douglas ja nadal wierzę, że wróci Neymar.
9
Piękna sprawa. Aston Villa po 10 latach, ponownie melduję się w finale pucharu ligi Angielskiej.
49
Dani Alves: "Jestem szczęśliwy, gdy czuję się kochany. W przeciwnym razie - nie ma sensu, by gdziekolwiek zostawać. Przez ostatnie trzy lata w Barcelonie słyszałem wiele plotek o moim rzekomym odejściu z klubu, a nikt z zarządu nie przyszedł do mnie osobiście choćby raz, by temu zaprzeczyć."
"Obecny zarząd jest fałszywy i niewdzięczny. Zaoferowali mi nowy kontrakt w chwili, w której dowiedzieli się o banie transferowym. Wyczułem to i dlatego pozwoliłem sobie na zapis w umowie, który pozwolił mi odejść rok później za darmo. Ci ludzie nie mają pojęcia jak zarządzać takim klubem i jak traktować swoich zawodników."
Co o tym myślicie?
Via: barcelona inside
37
Kolejne żenujące zachowanie piłkarzy, tuż po kończącym gwizdku mecz. Od razu udali się w stronę szatni, nawet kibicom za doping nie podziękowali. Jedyny Ter Stegen jak zwykle...
4
Pozdro z Mestalla z @codemat, Arthur to mega zepsół.
0
@ronni37 no między innymi. Myślałem, że ktoś jeszcze z rambli się wybiera.
0
Ktoś jutro ogląda Valencia - Barca na żywo z Mestalla.?
1
@Suzu dwumecze będą od 1/4
0
@Rudi35 Neymar ^^
1
@bartoszekkk polecam owocowe z verde.
2
@Maciegg metro, tramwaje, autobusy. Wszędzie dojedziesz bez problemu.
3
@mesqueunbarca tyle, że Ibiza gra na niej na codzień.
0
Wiedziałem, że może być ciężko w tym meczu, rok temu nie było wcale lepiej, można tłumaczyć się murawą, czy niewymiarowym boiskiem, ale to jednak jest FC Barcelona...
0
@Zimny na TVP SPORT leci.
6
#valverdeout
A nie czekaj...
9
Lecimy z tym, Puć do boju!
3
Wczoraj na Villarrealu było 3000 kibiców Espanyolu. Największy wyjazd w historii LaLiga. 1450 przewiozły autokary podstawione przez piłkarzy. „Nie daliśmy fanom żadnej radości, a robią to” – David Lopez. #RCDE zasłużenie wygrał 2:1 i trzyma dystans do Mallorki w walce o utrzymanie.
Via: Jakub Kręcidło
3
W końcu człowiek szczęśliwy, wyluzowany. Nie to co za Valverde, wieczny stres i nerwy.
58
https://x.com/neurophate_/status/1219015855721402368
Efekt Setiena.
2
A wszystko zaczęło się od Pucia. :D
14
Droga ramblo, herbiki dla Pucia proszę.