0

@Hosh nie nie, oryginalna wersja gry.

0

@Skaramuczi OMSI 2

0

Jest tu jakiś spec od Steam'a ? Zakupiłem sobie gierkę na Pc, pobrałem steama, jak zaczynam instalować grę, wyskakuje ikona żebym podał ten klucz, który jest na opakowaniu - wpisuje i wyskakuje mi "Wprowadzony klucz produktu, wymaga posiadania innego produktu w celu umożliwienia aktywacji".

Help

0

Jakaś strona z tapetami na lapka w dobrej jakości.?

1

@pluszek tak, mieliśmy kilka dogodnych sytuacji, po których powinniśmy prowadzić minimu 2:0.

12

Nie wiem co gorsze: przegrać po dobrym spotkaniu na wyjeździe tracąc gola w 93 minucie, czy przegrać u siebie 3:4.

6

Dobra Valverde, wracaj już z tego urlopu.

0

@Barnaba69 no to strims.world

3

Jaka telewizja, tacy komentatorzy.

0

@OnlyCules strona tvp sport

0

"Przeszło przez Militao, jak przez Militao" xd

0

@Ramaj77 Na Niemieckiej stronie otto.de, jest jeszcze przeceniony z 799 na 699€ tylko nie wiem czy są wysyłki do Pl.

1

@Ramaj77 ja przed kilkoma dniami zakupiłem Lenovo ideapad L340 Gaming, nie testowałem jeszcze żadnej gry, ale póki co laptop śmiga bez żadnych zarzutów. Dałem za niego około 2800zł.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Dayan016 jeszcze mamy Turana :D

0

Ciekaw jestem, ile osób z rambli ma wyrobioną kartę socio. :D

1

@Triv44 trochę ma, bo chodzi o ten sam sport ^^. Tak po prostu przytoczyłem.

0

@Triv44 Najwięcej razy – 92 - spośród Polaków, na podium zawodów indywidualnych Pucharu Świata stawał Adam Małysz.

0

@AnnaMarianna Alba też ma dobrą foczkie ^^

3

@Kuczek stawiam, że głównym zamieszanym był Alba xd

4

Dzisiejsza wiadomość z sekcji piłki ręcznej wstrząsnęła nawet redakcją JC.

Na południe zwołano specjalną konferencję prasową z udziałem kapitana zespołu szczypiornistów Blaugrany - Víctora Tomása. Zawodnik od aż 17 lat występuje w bordowo-granatowych barwach Dumy Katalonii. Informacja, którą przekazał była szokująca. U 34-latka wykryto problemy kardiologiczne, w związku z czym Víctor jest zmuszony zakończyć karierę po seoznie.

Via: Jesteśmy Cules

2

Dopiero teraz ogarnąłem, że Alcacer zawodnikiem Villarrealu. ^^

0

Już widzę te wypowiedzi piłkarzy i trenera: "nie poszło po naszej myśli, stać nas więcej, nie byliśmy skuteczni" bla bla bla.

1

@malyras Jak dla mnie to dopiero początek.

3

Cieszmy się wynikiem jeszcze przez 10 minut, bo kolejne 2 mecze na wyjeździe.

0

Dawać tego Pucia.

2

@VanBest a ja z tego co czytam, to drugą połowę zmiażdzyli.

3

Gdzie się podziewa Halilović ?
Ktoś jeszcze go pamięta?

0



El Clasico w 1/4 ? ^^

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?