Arturo Vidal was offside when he won the penalty for Barcelona against Real Sociedad... this league is so set up for Barcelona. https://t.co/u69Bixu5GG">pic.twitter.com/u69Bixu5GG
@xVENUMx całkiem inny klimat, "Formuła 1, jazda o życie". Obejrzałem 4 odcinki i mega się wciągnąłem, oczywiście dla tych, którzy choć trochę się tym interesują.
3
@Gregsky10
1
TVP SPORT - Szpilka wychodzi do ringu właśnie. ^^
0
O której walczy Jędrzejczyk?
1
De Jong miał być drugim Cruyffem, póki co jest drugim Rakiticiem w obecnej formie...
29
Dobrze, że Sociedad gra w miarę na naszym poziomie, bo gdyby mieli swój dzień, to by łatwo wygrali.
0
@SinMistico no i coś tam słychać.
1
Rakitic na wakacjach.
0
@AachenUzumaki Ale ten nasz Polski ma potężną wiedzę o Hiszpańskiej piłce.
3
Ten Stegen zasługuje na lepszą grę zespołu, nie dziwię mu się, że jest ciągle wściekły i popełnia błędy...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Lecimy z tym.
Visca Barça!
0
@jak_leg Tylko uważaj na kradziejów. :p
0
@amek555 ja właśnie drugi sezon odpalam, mega wciąga. ^^
1
Ktoś już jest po obejrzeniu serialu o Formule 1 na Netlixie?
1
@Worny przyjdzie do nas i zawiecha znając życie.
1
@budel17 #TeamMilwaukee
0
@xVENUMx całkiem inny klimat, "Formuła 1, jazda o życie". Obejrzałem 4 odcinki i mega się wciągnąłem, oczywiście dla tych, którzy choć trochę się tym interesują.
0
@SuperVegeta No Hazard jest o jakieś 5cm wyższy od Leo, chciałbym to widzieć. Wyobraź sobie np. takiego Insigne przy tych koszykarzach. Xd
1
@daro22 po co nam kolejny dziadek ?
2
Jakby jego syn trochę. ^^
1
@FafitFCB powinni nakręcić nie "matchday", a "escandalo"
0
@Nakeruto Czyli połowa rambli jest zarażona.
0
Transmitują gdzieś Schalke - Bayern?
0
@LuisSalvano może ktoś FIFA20 ? ^^
1
@tristan87 to już norma, jak wygrywają to dziękują, jak przerywają to uciekają od razu.
0
Transmitują gdzieś Arsenal ?
0
@MichalZZZ można to porównać do pór roku. Po wygranym meczu na rambli jest lato, po przegranym jesień. :X
2
@MaTt_BarcaFan według mnie, obie zawalili obrońcy.
6
Wczoraj z pewnością przydaliby się nam: Carles Perez, Rafinha, Denis, czy nawet Coutinho...
0
@socha dokładnie tak, w przeciwieństwie do nas, Vinicius śmiga na tym skrzydle jak mało kto, gdzie w Barcelonie tą funkcję musi pełnić Vidal...