3

@Gregsky10

1

TVP SPORT - Szpilka wychodzi do ringu właśnie. ^^

0

O której walczy Jędrzejczyk?

1

De Jong miał być drugim Cruyffem, póki co jest drugim Rakiticiem w obecnej formie...

29

Dobrze, że Sociedad gra w miarę na naszym poziomie, bo gdyby mieli swój dzień, to by łatwo wygrali.

0

@SinMistico no i coś tam słychać.

1

Rakitic na wakacjach.

0

@AachenUzumaki Ale ten nasz Polski ma potężną wiedzę o Hiszpańskiej piłce.

3

Ten Stegen zasługuje na lepszą grę zespołu, nie dziwię mu się, że jest ciągle wściekły i popełnia błędy...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Lecimy z tym.
Visca Barça!

0

@jak_leg Tylko uważaj na kradziejów. :p

0

@amek555 ja właśnie drugi sezon odpalam, mega wciąga. ^^

1

Ktoś już jest po obejrzeniu serialu o Formule 1 na Netlixie?

1

@Worny przyjdzie do nas i zawiecha znając życie.

1

@budel17 #TeamMilwaukee

0

@xVENUMx całkiem inny klimat, "Formuła 1, jazda o życie". Obejrzałem 4 odcinki i mega się wciągnąłem, oczywiście dla tych, którzy choć trochę się tym interesują.

0

@SuperVegeta No Hazard jest o jakieś 5cm wyższy od Leo, chciałbym to widzieć. Wyobraź sobie np. takiego Insigne przy tych koszykarzach. Xd

1

@daro22 po co nam kolejny dziadek ?

2



Jakby jego syn trochę. ^^

1

@FafitFCB powinni nakręcić nie "matchday", a "escandalo"

0

@Nakeruto Czyli połowa rambli jest zarażona.

0

Transmitują gdzieś Schalke - Bayern?

0

@LuisSalvano może ktoś FIFA20 ? ^^

1

@tristan87 to już norma, jak wygrywają to dziękują, jak przerywają to uciekają od razu.

0

Transmitują gdzieś Arsenal ?

0

@MichalZZZ można to porównać do pór roku. Po wygranym meczu na rambli jest lato, po przegranym jesień. :X

2

@MaTt_BarcaFan według mnie, obie zawalili obrońcy.

6

Wczoraj z pewnością przydaliby się nam: Carles Perez, Rafinha, Denis, czy nawet Coutinho...

0

@socha dokładnie tak, w przeciwieństwie do nas, Vinicius śmiga na tym skrzydle jak mało kto, gdzie w Barcelonie tą funkcję musi pełnić Vidal...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?