0

@BarcaInfo i to była Barca, którą chciało się oglądać bez przerwy...

0

Netlfix, kręć to !

7

@prucnalkam jeszcze zapomniałeś dodać, że Sane ma 24 lata, a Pjanić 30. ;)

27

Oczywiście, że można naprawić. Trzeba zacząć od zwolnienia Bartusia.

0

@FanBarcy22 kolejny ciężki mecz czeka Barce.

3



Pjanić na nowo karierę zaczyna. ;)

5

https://x.com/neurophate_/status/1278097988506791936

Nie wszyscy mogą grać, pomimo tego że mam 5 zmian do wykorzystania i taki Suarez ledwo dyszący mógłby zejść trochę wcześniej.

0

@Azi dobre pytanie

0

Kike jest dość zadowolony z postawy drużyny... (-.-)

1

Setien chyba myśli, że nadal jest pierwsza połowa.

0

@paweuwarrior chciałbym jeszcze raz zobaczyć Messiego w tej koszulce z sezonu 2008/09

1

@koziar Cisza przed burzą :)

7



Jutro taką poproszę :D

0

@Suker jutro grają.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@abram3k Oby nie Pjanić.

11

Bartomeu trochę jak PiS. Zanim odejdzie, to zrujnuje klub doszczętnie.

0

@kamiVeB wiadomo, że nie tylko PiS, ale znając życie to oni wygrają...

13

Będzie Was PiS wiadomo co i wiadomo w co.

2

Żeby ten Espanyol biegał tak przez cały sezon, to w połowie tabeli mogliby być nawet.

0

@BarcaInfo jeszcze będzie tak, że przed odejściem złapie formę. :x

0

Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził.

0

Można wyłączyć.

2

Tylko czekać, aż Lahoz się odpali. :x

0

@Mroziu tego pytania nie powinno być xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4



Kilka słów od Tomka :)

3

@Coutinho007 każdy wie, że chodzi o Costę :p

0

@Coutinho007 Na Atletico Busi, Rakieta i Vidal znając życie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?