5 lipca 2020, 20:31
0
@BarcaInfo i to była Barca, którą chciało się oglądać bez przerwy...
5 lipca 2020, 16:48
Netlfix, kręć to !
3 lipca 2020, 15:38
7
@prucnalkam jeszcze zapomniałeś dodać, że Sane ma 24 lata, a Pjanić 30. ;)
3 lipca 2020, 12:49
27
Oczywiście, że można naprawić. Trzeba zacząć od zwolnienia Bartusia.
1 lipca 2020, 22:40
@FanBarcy22 kolejny ciężki mecz czeka Barce.
1 lipca 2020, 17:28
3
Nagle wiek przeszkadza. Ktoś ma 31 lat i co, starzec? Śmieszne jest to szukanie argumentów na siłę. Modrić 34, Ramos 34, Benzema 32, Marcelo 32, Kroos 30. 😉— Mateusz Święcicki (@matswiecicki) July 1, 2020
Nagle wiek przeszkadza. Ktoś ma 31 lat i co, starzec? Śmieszne jest to szukanie argumentów na siłę. Modrić 34, Ramos 34, Benzema 32, Marcelo 32, Kroos 30. 😉
1 lipca 2020, 00:49
5
https://x.com/neurophate_/status/1278097988506791936Nie wszyscy mogą grać, pomimo tego że mam 5 zmian do wykorzystania i taki Suarez ledwo dyszący mógłby zejść trochę wcześniej.
1 lipca 2020, 00:44
@Azi dobre pytanie
1 lipca 2020, 00:41
Kike jest dość zadowolony z postawy drużyny... (-.-)
30 czerwca 2020, 23:45
1
Setien chyba myśli, że nadal jest pierwsza połowa.
30 czerwca 2020, 20:31
@paweuwarrior chciałbym jeszcze raz zobaczyć Messiego w tej koszulce z sezonu 2008/09
30 czerwca 2020, 18:07
@koziar Cisza przed burzą :)
29 czerwca 2020, 23:03
🗑 Top bins for young @RiquiPuig 📍 https://t.co/PJbsqr8i8o">pic.twitter.com/PJbsqr8i8o— FC Barcelona (@FCBarcelona) June 29, 2020
🗑 Top bins for young @RiquiPuig 📍 https://t.co/PJbsqr8i8o">pic.twitter.com/PJbsqr8i8o
29 czerwca 2020, 20:02
@Suker jutro grają.
29 czerwca 2020, 18:57
Komentarz usunięty przez użytkownika
29 czerwca 2020, 18:13
@abram3k Oby nie Pjanić.
29 czerwca 2020, 17:55
11
Bartomeu trochę jak PiS. Zanim odejdzie, to zrujnuje klub doszczętnie.
29 czerwca 2020, 10:34
@kamiVeB wiadomo, że nie tylko PiS, ale znając życie to oni wygrają...
29 czerwca 2020, 10:17
13
Będzie Was PiS wiadomo co i wiadomo w co.
28 czerwca 2020, 23:33
2
Żeby ten Espanyol biegał tak przez cały sezon, to w połowie tabeli mogliby być nawet.
28 czerwca 2020, 22:50
@BarcaInfo jeszcze będzie tak, że przed odejściem złapie formę. :x
Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził.
28 czerwca 2020, 22:46
Można wyłączyć.
28 czerwca 2020, 22:27
Tylko czekać, aż Lahoz się odpali. :x
28 czerwca 2020, 22:16
@Mroziu tego pytania nie powinno być xd
28 czerwca 2020, 20:43
28 czerwca 2020, 19:57
28 czerwca 2020, 01:59
4
28 czerwca 2020, 01:56
@Coutinho007 każdy wie, że chodzi o Costę :p
28 czerwca 2020, 01:53
@Coutinho007 Na Atletico Busi, Rakieta i Vidal znając życie.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@BarcaInfo i to była Barca, którą chciało się oglądać bez przerwy...
0
Netlfix, kręć to !
7
@prucnalkam jeszcze zapomniałeś dodać, że Sane ma 24 lata, a Pjanić 30. ;)
27
Oczywiście, że można naprawić. Trzeba zacząć od zwolnienia Bartusia.
0
@FanBarcy22 kolejny ciężki mecz czeka Barce.
3
Pjanić na nowo karierę zaczyna. ;)
5
https://x.com/neurophate_/status/1278097988506791936
Nie wszyscy mogą grać, pomimo tego że mam 5 zmian do wykorzystania i taki Suarez ledwo dyszący mógłby zejść trochę wcześniej.
0
@Azi dobre pytanie
0
Kike jest dość zadowolony z postawy drużyny... (-.-)
1
Setien chyba myśli, że nadal jest pierwsza połowa.
0
@paweuwarrior chciałbym jeszcze raz zobaczyć Messiego w tej koszulce z sezonu 2008/09
1
@koziar Cisza przed burzą :)
7
Jutro taką poproszę :D
0
@Suker jutro grają.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@abram3k Oby nie Pjanić.
11
Bartomeu trochę jak PiS. Zanim odejdzie, to zrujnuje klub doszczętnie.
0
@kamiVeB wiadomo, że nie tylko PiS, ale znając życie to oni wygrają...
13
Będzie Was PiS wiadomo co i wiadomo w co.
2
Żeby ten Espanyol biegał tak przez cały sezon, to w połowie tabeli mogliby być nawet.
0
@BarcaInfo jeszcze będzie tak, że przed odejściem złapie formę. :x
0
Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził.
0
Można wyłączyć.
2
Tylko czekać, aż Lahoz się odpali. :x
0
@Mroziu tego pytania nie powinno być xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Kilka słów od Tomka :)
3
@Coutinho007 każdy wie, że chodzi o Costę :p
0
@Coutinho007 Na Atletico Busi, Rakieta i Vidal znając życie.