1

Araujo juz by zmiażdżył tego napastnika, ale cóż

3

Zamiast przedłużać umowę z Roberto, to mogli go Almerii oddać, tam by się przydał

1

Alba jeszcze z 20 dośrodkowań i coś dojdzie

0

@!34RC3!_0N4 dlatego lepiej na czas meczu nie czytać rambli ;)

0

No cóż, Barca znowu trzęsie dupą w pucharach, Marc ratuje wynik

11

@AnnaMarianna nie jesteś sama, ja przestałem się starać i postawiłem w pierwszej kolejności na siebie, a co ma być to będzie;)

7

@Rl9k1nG od 2016 roku łącznie na 16 meczach byłem, w tym remontada z PSG na Camp Nou. A najbliższy wyjazd szykuje się do Bilbao. :)

0

@esem91 też mnie to irytuje, ale co zrobisz. Kibice Realu już zapomnieli, jak to ich zespół przepychał mecze po 1:0, grając z jakimś średniakiem. Ja tam się cieszę, że tak te mecze "przepychamy", bo to też trzeba potrafić. Tego trochę brakowało nam w zeszłym sezonie, gdzie nie potrafiliśmy wygrać nawet najmniejszym wynikiem. A Ci co tak bardzo czepiają się, że Barca ledwo bo ledwo, to może powinni przyznać rację, że w końcu grają fajną piłkę i 11pkt przewagi i 7 straconych bramek do tej pory nie wzięło się z nikąd.

0

Będzie dzisiaj ktoś na meczu? (Sektor Barcy)

2

@macio_944 o dzięki za info, akurat potrzebowałem tego, żeby można było ogarnąć to online.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dembele i Pedri na drugą połowę.

0

Dembele na drugą połowę, przynajmniej trochę wiatru zrobi.

0

Nie mogę patrzeć na tego Firpo.

0

@Virusk3 aż się prosiło, żeby Barca w czarnych zagrała...

6

Fajny ten Var, taki mało pomocny :)

0

Ale spłynął McGregor...

1

https://x.com/J_Krecidlo/status/1347818395274784768

No i się zesrało, a miał być sobotni maraton z laligą...

13

Przypominam, że gramy z ostatnią drużyną w tabeli XD

3

@BulaKG zawodnicy City zarażeni wiruskiem xD

0

@radekbarca10 dokładnie o 21:25

1

Już nie mogę doczekać się wywiadu z Messim *.*

2

Idę w tym roku na rekord, 8 talerz grzybowej :D

1

Na Eleven sports 2, godzinny dokument o Leo się zaczął.

0

@mekston dzięki ziom

0

Messi pobił czy wyrównał rekord Pele ?

0

De Jong za dobrze zagrał w ostatnim meczu, więc Koeman postanowił go posadzić na ławce.

0

Orientuje się ktoś, dlaczego Haaland nie znalazł się w kadrze na Lazio ?

2

@ksobi pierwsze informacje są takie, że uraz nie jest poważny, trzeba poczekać do jutra na badania.

0

@Konias4318 w czwartki karty są najdroższe z tego względu, że ludzie przebudowują swoje składy na ligę weekendową, ceny powinny wrócić do normalności po weekendzie, jutro raczej niewiele się zmieni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?