2

@BarcaInfo Kike wstawaj, zesrałeś się.

0

Godzina ciszy...

1

Messi na czas xd

0

@tristan87 czyściutko, symulka.

2

@NeroTFP Ziobro, Stonoga Cię już wyjaśnił, mało Ci ? :p

0

Real dzisiaj zgubi punkty z Granadą, róbcie screeny. ;)

6

Skoro nie policzyli jeszcze głosów z zagranicy, to prawdą może być, że Prezydenta wybiorą nam w Niemczech. :D

3

@Rewolucja123 50,8 - 49,2 dla Dudy

5

@VamosRakieta Andres Iniesta!

0

Co tam aktualnie oglądacie na netflixie.?

0

Teraz wyśpijcie się, zbierzcie siły do tej 19:30 i wtedy może wrócić stara dobra La Rambla. :D

5

Vamos Barca, Vamos Trzaskowski !

0

Sevilla liga mistrzów na ten moment. :D

2

Fernando Alonso wróci do Formuły 1 w 2021 roku w barwach Renault. Ależ to będzie powrót. ;)

8

0

Messi wysłuchał Sarabię. o.O

0

@Shroud no tak, ale Puig mimo wszystko śmiga po tym boisku, jest go wszędzie pełno, Rakitić truchcikiem nic nie wskóra.

0

Czemu nie mogą zagrać tak jak z Villarealem..., a no tak - Puig na ławce.

4

O kurła, Kike coś tam jednak potrafi :D

1

Na taki mecz Puig od początku panie Setien.

1

@tobiasson92 i z drużyną z tego samego miasta :p

1

@DanielOOL do pierwszej bramki :D

1

@norbi77 A były za jedyne 50€ na oficjalnej stronie nike, od razu jak tylko się pojawiły, to zamówiłem. ;)

7

@BarcaInfo chciałbym Busiego, Puiga i Roberto od pierwszych minut. :D

2



Nieważne co by się w klubie działo, Bartuś zawsze jest zadowolony.

2

@zadafcb już jest, za jedyne 64,99 € xd

1

De Jong, Puig, Roberto. Ciekawe jakby to śmigało :)

6

@Bamboleo dobrze, że wygrali wczoraj, zawsze to trochę inaczej z rańca.

0

Co tam szczekasz Sarabia ? :D

3

Setien szaleje dzisiaj z tymi zmianami :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?