W RAC1 Josep Maria Bartomeu mówi, że "nigdy nie myślał o podaniu się do dymisji" i że "teraz nadszedł czas ciężkiej pracy". Ponownie kwestionuje pracę VAR-u, szczególnie po wznowieniu ligi, i mówi: "Nie żałuję zwolnienia trenera. Jestem zadowolony z rozwoju drużyny z Setienem".
2
@BarcaInfo Kike wstawaj, zesrałeś się.
0
Godzina ciszy...
1
Messi na czas xd
0
@tristan87 czyściutko, symulka.
2
@NeroTFP Ziobro, Stonoga Cię już wyjaśnił, mało Ci ? :p
0
Real dzisiaj zgubi punkty z Granadą, róbcie screeny. ;)
6
Skoro nie policzyli jeszcze głosów z zagranicy, to prawdą może być, że Prezydenta wybiorą nam w Niemczech. :D
3
@Rewolucja123 50,8 - 49,2 dla Dudy
5
@VamosRakieta Andres Iniesta!
0
Co tam aktualnie oglądacie na netflixie.?
0
Teraz wyśpijcie się, zbierzcie siły do tej 19:30 i wtedy może wrócić stara dobra La Rambla. :D
5
Vamos Barca, Vamos Trzaskowski !
0
Sevilla liga mistrzów na ten moment. :D
2
Fernando Alonso wróci do Formuły 1 w 2021 roku w barwach Renault. Ależ to będzie powrót. ;)
8
https://x.com/neurophate_/status/1280985406499180551
Trzymajcie się tam. :v
0
Messi wysłuchał Sarabię. o.O
0
@Shroud no tak, ale Puig mimo wszystko śmiga po tym boisku, jest go wszędzie pełno, Rakitić truchcikiem nic nie wskóra.
0
Czemu nie mogą zagrać tak jak z Villarealem..., a no tak - Puig na ławce.
4
O kurła, Kike coś tam jednak potrafi :D
1
Na taki mecz Puig od początku panie Setien.
1
@tobiasson92 i z drużyną z tego samego miasta :p
1
@DanielOOL do pierwszej bramki :D
1
@norbi77 A były za jedyne 50€ na oficjalnej stronie nike, od razu jak tylko się pojawiły, to zamówiłem. ;)
7
@BarcaInfo chciałbym Busiego, Puiga i Roberto od pierwszych minut. :D
2
Nieważne co by się w klubie działo, Bartuś zawsze jest zadowolony.
2
@zadafcb już jest, za jedyne 64,99 € xd
1
De Jong, Puig, Roberto. Ciekawe jakby to śmigało :)
6
@Bamboleo dobrze, że wygrali wczoraj, zawsze to trochę inaczej z rańca.
0
Co tam szczekasz Sarabia ? :D
3
Setien szaleje dzisiaj z tymi zmianami :)