2

Arthur jak wstrzeli się z formą w Juve, to będą siać gruby postrach na boiskach z Douglasem, Dybalą czy CR7. O.o

0

@Elnuum Bartomeu zrobił to tylko i wyłącznie dla kasy, czemu np takiego Rakiticia nie sprzedali skoro był bez formy tyle czasu. Za Arthura 70mln w dzisiejszych czasach to dużo kasy, myślę, że Bartuś nie zastanawiał się ani minuty.

1

Już widzę, jak Arthur świętuje mistrza Włoch. ;)

0

@Krzychuuuu14 wiadomo, sam pokładałem w nim wielkie nadzieję. Niestety wyszło jak wyszło, oby w Juve pokazał trochę więcej niż u nas

2



Jest i on

2

@FafitFCB 5 Matsów, 3 Puigów i 3 Mesjaszów :D

1

A była nadzieja po pierwszych 45 minutach i wszystko to jak krew w piach...

3

@MichalZZZ Ja też, tak samo jak z Coutinho czy Dembele...

0

Dajesz Arthur, pokaż kolegom jak się tańczy z piłką. Xd

2

Kike chyba zapomniał, że ma 5 zmian do wykorzystania...

1

Mógłby wpuścić Braithwaite'a za Suareza..

0

Barca dzisiaj 3 punkty, Espanyol urywa punkty Realowi, tak to widzę. ;)

0

A tak w ogóle, to Robben wraca do gry. Holender właśnie ogłosił, że ciężko trenuje i chce wrócić do futbolu jako zawodnik Groningen.
"Moim marzeniem jest znowu zagrać w koszulce klubu, w którym wszystko się zaczęło."

0

@DanielOOL zamiast setek kółeczek, można wymienić setki podań :)

6

@kkbarca Zajebiście :D

0

Mam nadzieję, że utrzymają takie tempo gry do końca, wtedy będę spokojny o wynik.

4

Barca tak się podjarała tym golem, że zapomniała bronić

0

Znowu nie mogą wykończyć tych sytuacji... a później Celta się obudzi

11

3

Tak jest, Wolves brameczka

4

@NaFazieHitman oj pamiętam tego gola, bodajże po dośrodkowaniu z główki uderzył. ;)

0

@mate92 do czasu :D

0

Ktoś z dwójki Rafinha - Denis, strzeli nam dzisiaj bramę

2

@BarcaInfo i mamy nowego Iniestę i Xaviego :v

0

@busquets5 Puig może i tak, ale w pierwszej 11-tce pewnie na Griezmanna postawi..

3

@Fabik no to zaprezentuje trochę więcej kółeczek, o ile będzie grał wgl

4

Jeszcze 3 godzinki i Arthur zaprezentuje nam z 10 kółeczek na do widzenia. :)

2

@michaleu very very problem

0

@BarcaInfo jak wytrzeźwieją, to wrócą posprzątać ;)

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?