@Elnuum Bartomeu zrobił to tylko i wyłącznie dla kasy, czemu np takiego Rakiticia nie sprzedali skoro był bez formy tyle czasu. Za Arthura 70mln w dzisiejszych czasach to dużo kasy, myślę, że Bartuś nie zastanawiał się ani minuty.
A tak w ogóle, to Robben wraca do gry. Holender właśnie ogłosił, że ciężko trenuje i chce wrócić do futbolu jako zawodnik Groningen. "Moim marzeniem jest znowu zagrać w koszulce klubu, w którym wszystko się zaczęło."
2
Arthur jak wstrzeli się z formą w Juve, to będą siać gruby postrach na boiskach z Douglasem, Dybalą czy CR7. O.o
0
@Elnuum Bartomeu zrobił to tylko i wyłącznie dla kasy, czemu np takiego Rakiticia nie sprzedali skoro był bez formy tyle czasu. Za Arthura 70mln w dzisiejszych czasach to dużo kasy, myślę, że Bartuś nie zastanawiał się ani minuty.
1
Już widzę, jak Arthur świętuje mistrza Włoch. ;)
0
@Krzychuuuu14 wiadomo, sam pokładałem w nim wielkie nadzieję. Niestety wyszło jak wyszło, oby w Juve pokazał trochę więcej niż u nas
2
Jest i on
2
@FafitFCB 5 Matsów, 3 Puigów i 3 Mesjaszów :D
1
A była nadzieja po pierwszych 45 minutach i wszystko to jak krew w piach...
3
@MichalZZZ Ja też, tak samo jak z Coutinho czy Dembele...
0
Dajesz Arthur, pokaż kolegom jak się tańczy z piłką. Xd
2
Kike chyba zapomniał, że ma 5 zmian do wykorzystania...
1
Mógłby wpuścić Braithwaite'a za Suareza..
0
Barca dzisiaj 3 punkty, Espanyol urywa punkty Realowi, tak to widzę. ;)
0
A tak w ogóle, to Robben wraca do gry. Holender właśnie ogłosił, że ciężko trenuje i chce wrócić do futbolu jako zawodnik Groningen.
"Moim marzeniem jest znowu zagrać w koszulce klubu, w którym wszystko się zaczęło."
0
@DanielOOL zamiast setek kółeczek, można wymienić setki podań :)
6
@kkbarca Zajebiście :D
0
Mam nadzieję, że utrzymają takie tempo gry do końca, wtedy będę spokojny o wynik.
4
Barca tak się podjarała tym golem, że zapomniała bronić
0
Znowu nie mogą wykończyć tych sytuacji... a później Celta się obudzi
11
https://x.com/neurophate_/status/1276875070288297985
Ale składzik ♡
3
Tak jest, Wolves brameczka
4
@NaFazieHitman oj pamiętam tego gola, bodajże po dośrodkowaniu z główki uderzył. ;)
0
@mate92 do czasu :D
0
Ktoś z dwójki Rafinha - Denis, strzeli nam dzisiaj bramę
2
@BarcaInfo i mamy nowego Iniestę i Xaviego :v
0
@busquets5 Puig może i tak, ale w pierwszej 11-tce pewnie na Griezmanna postawi..
3
@Fabik no to zaprezentuje trochę więcej kółeczek, o ile będzie grał wgl
4
Jeszcze 3 godzinki i Arthur zaprezentuje nam z 10 kółeczek na do widzenia. :)
2
@michaleu very very problem
0
@BarcaInfo jak wytrzeźwieją, to wrócą posprzątać ;)
0
@tommyVERceti nie.