26 lutego 2020, 21:03
1
Na TVP 1 o wiele lepiej słychać, na Polsat sport Premium trzeba nieźle podgłośnić, żeby coś usłyszeć...
26 lutego 2020, 20:26
0
Dobrze, że ten Wichniarek w miarę cicho dzisiaj siedzi, wczoraj już dosyć głupot gadał.
26 lutego 2020, 18:04
@tristan87 wczoraj były kotlety, ciekawe co dzisiaj. Xd
26 lutego 2020, 00:51
8
Arsenal 1 : 5 Bayern Tottenham 2 : 7 Bayern Chelsea 0 : 3 Bayern Całkiem spoko radzą sobie w tej Anglii
26 lutego 2020, 00:44
Komentarz usunięty przez użytkownika
25 lutego 2020, 22:25
25 lutego 2020, 22:20
Mega brakuje Alby, Firpo stoi w miejscu, zero zrywu.
25 lutego 2020, 22:08
I cyk Lewy asysta
25 lutego 2020, 22:05
@bodziu11arret myślę, że teraz Rakitic w lepszej formie od Arthura:p
25 lutego 2020, 22:03
Niemiec to Niemiec ~ Artur Wichniarek
25 lutego 2020, 21:56
5
Mamy jednego zmiennika na skrzydło, którym jest Fati (17lat). To świadczy o tym jak zarządzany jest ten klub...
25 lutego 2020, 21:32
Te Włochy to jednak koszmar dla Barcy.
25 lutego 2020, 21:28
W Londynie to się dzieje, Lewy właśnie zmarnował setkę.
25 lutego 2020, 21:12
@Pokrzywa strims.world i następnym razem ogarniaj wcześniej takie rzeczy.
25 lutego 2020, 21:08
31
Ale bym sobie posłuchał takiego Ćwiąkałe z Wolskim.
25 lutego 2020, 20:52
@young_sokol chyba jedyna, która śmiga bez żadnych zarzutów. ^^
25 lutego 2020, 20:33
@Krystian1899 strims.world
25 lutego 2020, 17:14
25 lutego 2020, 15:30
25 lutego 2020, 01:02
To już dziś, Napoli - Barca. Jaki wynik przewidujecie ? Ja stawiam na 1:2 dla nas. ^^
25 lutego 2020, 00:58
@masakrator05 musisz jako pierwszy napisać jakąś oficjalkę.
23 lutego 2020, 14:21
19
https://x.com/neurophate_/status/1231567776223055873Semedo musisz.
23 lutego 2020, 01:02
Mecze: Inter-Sampdoria, Verona-Cagliari i Atalanta-Sassuolo zaplanowane na jutro zostały odwołane ze względu na szybko rosnący bilans zarażeń koronawirusem.Ładnie się dzieje.
@Pablopicasso27 koło 5, 6. Przed nimi jest jeszcze jedna walka.
23 lutego 2020, 00:24
3
@mrboom kubański piłkarz, eseista. ^.^
22 lutego 2020, 19:50
Leipzig leci po swoje, red bull dodaje im skrzydeł. ^^
22 lutego 2020, 19:03
@masq Napoli :p
22 lutego 2020, 16:42
Od kiedy Rakitic jest ulubieńcem kibiców i dostaje od nich owacje ? Xd
22 lutego 2020, 16:17
@Armude14 mecze w soboty o 16 nigdy nam nie leżały...
22 lutego 2020, 16:00
Fajnie jakby nasz nowy nabytek wszedł w drugiej połowie, 2 brameczki i cisza. ^^
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Na TVP 1 o wiele lepiej słychać, na Polsat sport Premium trzeba nieźle podgłośnić, żeby coś usłyszeć...
0
Dobrze, że ten Wichniarek w miarę cicho dzisiaj siedzi, wczoraj już dosyć głupot gadał.
0
@tristan87 wczoraj były kotlety, ciekawe co dzisiaj. Xd
8
Arsenal 1 : 5 Bayern
Tottenham 2 : 7 Bayern
Chelsea 0 : 3 Bayern
Całkiem spoko radzą sobie w tej Anglii
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Mega brakuje Alby, Firpo stoi w miejscu, zero zrywu.
0
I cyk Lewy asysta
0
@bodziu11arret myślę, że teraz Rakitic w lepszej formie od Arthura:p
0
Niemiec to Niemiec
~ Artur Wichniarek
5
Mamy jednego zmiennika na skrzydło, którym jest Fati (17lat). To świadczy o tym jak zarządzany jest ten klub...
0
Te Włochy to jednak koszmar dla Barcy.
1
W Londynie to się dzieje, Lewy właśnie zmarnował setkę.
0
@Pokrzywa strims.world i następnym razem ogarniaj wcześniej takie rzeczy.
31
Ale bym sobie posłuchał takiego Ćwiąkałe z Wolskim.
1
@young_sokol chyba jedyna, która śmiga bez żadnych zarzutów. ^^
1
@Krystian1899 strims.world
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tomek podsumował.
0
To już dziś, Napoli - Barca. Jaki wynik przewidujecie ? Ja stawiam na 1:2 dla nas. ^^
0
@masakrator05 musisz jako pierwszy napisać jakąś oficjalkę.
19
https://x.com/neurophate_/status/1231567776223055873
Semedo musisz.
0
Mecze: Inter-Sampdoria, Verona-Cagliari i Atalanta-Sassuolo zaplanowane na jutro zostały odwołane ze względu na szybko rosnący bilans zarażeń koronawirusem.
Ładnie się dzieje.
0
@Pablopicasso27 koło 5, 6. Przed nimi jest jeszcze jedna walka.
3
@mrboom kubański piłkarz, eseista. ^.^
1
Leipzig leci po swoje, red bull dodaje im skrzydeł. ^^
8
@masq Napoli :p
1
Od kiedy Rakitic jest ulubieńcem kibiców i dostaje od nich owacje ? Xd
0
@Armude14 mecze w soboty o 16 nigdy nam nie leżały...
0
Fajnie jakby nasz nowy nabytek wszedł w drugiej połowie, 2 brameczki i cisza. ^^