6

@PatrychoO jak byłem dzieciakiem w podstawówce i jeszcze mi się chciało, to rysowałem ładniej niż ta artystka

1

@LAMC_10 można powiedzieć, że Kucharek jest odpowiedzialny

3

@LAMC_10 ale chyba nie takie doświadczenie byś chciał mieć
@Kessie mozna jej skręcić licznik jak w passacie (albo jak piłkarzom z Twoich stron)

1

@LAMC_10 nie i czasami jest to problematyczne xD

7

@Laminedependencia a myślisz, że to tak łatwo złapać dużego, silnego murzyna w siatkę?

3

@LAMC_10 nie kop leżącego
Przypadkowo oznaczę @martusiaaaa

0

@LAMC_10 dobre to. Ciekawe, czy da się zamówić do paczkomatu

2

@PatrychoO Real Madrid 2026/2027 „Los Negros”

5

@Kessie @July_6_BcN tak u Was było?

2

@VegetaPolska Ty nam coś powiedz

3

@Mario96w a jak te stópki są umyte i paznokcie obcięte, to w ogóle

5

@LAMC_10 taki protip. Kobieta też może pomagać Ci w czytaniu Konia z Valony. Nawet jest fajniej.

5

@martusiaaaa zweryfikuj czy ten Włoch nie miał akordeonu. Zacząłbym od tego

1

@gumaz bo jest za cienki i jeszcze mu w głowie nie przeskoczyło

0

@Krzysztof1987 a co Ci husaria zawiniła?

0

@Kozinho. Wódeczka*
Nie wiem kto tworzy te autokorekty

2


U nas byłby gryl, wózeczka i zapocony Grosik

3

@draxidox nie dałem rady wysłuchać do końca tych wysrywów intelektualnych. W normalnym państwie baba dostałaby wilczy bilet i konsekwencje prawne. Może sama by była teraz sprzątaczka (było czuć pogardę w wypowiedzi). Aktorka z reklamy i jednego tasiemca, eeeeh

5

Może Perez chce odkupić de Jonga za te 150

0

@Katalończyk 99 ale na tym zdjęciu, to wygląda na 16

4

@ranger3120 tutej to mogłaby być lekka pedofilia

0

@marcin62 chodzi mi o sam fakt, że jakiś sasha za uralem, to pewnie nawet nigdy nie słyszał o tej całej ukrainie, ale cały świat będzie mu utrudniał życie. Aczkolwiek to jest o tyle głupie, że są vpny i spiracone wersje

0

@LAMC_10 nawet tego nie czytałem, a to się okazało takie złoto

0

@BorzyKrzys jakby asasyn miał jakąś edycję deluxe wydana po latach, to to by mogła być okładka :v

1

@MessiForeverTheBest z jednej strony człowiek miał ochotę odstawić go na lotnisko w co drugim meczu, ale teraz jakoś szkoda, że może nie wrócić

0

@marcin62 czyli randomowy ruski piwniczak nie zagra, ale okupanci Palestyny już tak. Bez sensu takie coś

3

@Borneo co dzisiaj na obiad?
@Arden zapytajmy eksperta @BulaKG ???

11



Niech ona już lepiej założy tego onlyfansa

0

@July_6_BcN a myślisz, że kroi stuły księżom z innych parafii?

6

@FcPortoFan1999 bedziesz dzisiaj nosił głośnik na procesji?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?