Kozinho.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jezu, niech nie dają zbliżeń na mordy kibiców, bo odechciewa się być za Arsenalem
3
90+ 4, Gjokeresz na 2-1. Róbcie screeny
2
Tak spoglądam jednym okiem, ale Arsenal nawet nie próbuje ataku pozycyjnego. Byle odebrać, podać do przodu i elo
16
Właściciele Liverpoolu mają łeb na karku. Poczekali aż Alonso znajdzie pracę i pogonili Slota :v
12
Oby się to paskudne psg wywaliło i rozbiło ten głupi ryj o potężny Arsenal
0
@Aequlibre jeden raz przez przypadek, a wszyscy ich traktują jak trampolinę do lepszych klubów
0
W ogóle jakie to musi być dla nich przykre, że ich największe gwiazdy takie jak Griezmann i Alvarez wolą odejść do Barcy, bo u nas mogą coś wygrać. Za to w drugą stronę idą gwiazdy u schyłku kariery, które już nie dojeżdżają u nas (Luisito i el Guaje). No i Ląglę xD
1
@MessiForeverTheBest może czekają na panienki
2
@APTAPT Real chociaż coś osiąga w tej dyscyplinie
0
@Kozinho. Btw. Trochę beka jakby ten Julek odszedł, bo Lookmana też nie widzę u nich na stałe. Zostaliby z Sorlothem i młodym Simaone :v
6
Gdybym ja bym adminem naszych socjali, to wleciałoby to i materace musiałyby zamknąć mordy
Może jeszcze dopisać coś o pucharach w tym sezonie i część
1
@July_6_BcN koniec świata
11
Atletico jest takim frajerskim klubem, że Yamal, Pedri i nawet Raphinha wyglądają jak pierdoły w ich barwach
1
@Kgorecki2500 byle el presidente się tam nie zjawił, bo braknie porcji
9
A może to Negreira wydygał i oddał pieniądze?
0
@Sinirsey jeżeli szwagier stałby za umową, to pewnie tak by było
0
@pluszek no miałem na myśli to lotnisko
0
Dobra tam, Deco robi szum w mediach, a Laporta tanecznym krokiem wkracza do biur City i zaprasza Haalanda do samby.
Ale by to siadło marketingowo i sportowo
6
@Prorokk zamknąć im Rzeszów na tydzień, to jeszcze potępi upowców
4
@Eklerek oby tylko PSG nie obroniło LM, bo mi dupa pęknie, że najlepszej drużynie w historii wszechświata - Barcelonie Pepa - się nie udało, a ten obleśny, sztuczny twór piłkarski może tego dokonać
0
@Mocher tylko Kane i Haaland nawet w przeciętnym sezonie strzelą te 40-50 bramek, a taki Alvarez ile?
2
@Faro ciekawe, czy Alvareza z innym paszportem też byś chciał :P
0
@Azazel_Pazuzu dla mnie Julek miałby sens jakbyśmy mieli obsadzoną 9. Do tej pory kreowaliśmy w meczu - powiedzmy 15 sytuacji -, z Julkiem będzie to 20 i dalej nie będzie komu ich kończyć, bo każdemu przeszkadza piłka przy nodze w polu karnym.
3
@Tomaszekkkkk to zasłona dymna pod Haalanda
0
@Mario96w przy całym szacunku do Rashforda nie porównujmy go do Messiego. Czy ma problemy z wydolnością? Nie sprawiał nigdy wrażenia wycieńczonego. Zwłaszcza, że potrafił w końcówkach przeprowadzić szarżę spod naszego pola karnego i nie trafić w bramkę. Mam z nim problem, bo mnie mega irytuje jego gra, ale z drugiej strony liczby kręci i na swój sposób wzbudza sympatię.
@Geble @Eto'o9 R10
12
Ciekawe jakie myśli kłębią się teraz w głowie Rashforda. Miał chłop życiową szansę, ale nie chciało mu się zapieprzać bez piłki. O decyzjach pod polem karnym nie mówiąc. Mega talent, który nie jest wstanie zabłysnąć pełnią możliwości
2
@macio_944 niekoniecznie. Jak byłem młodym adeptem sportów siłowych, to co wieczór ładowałem twaróg (leganckie 50g białka) wierząc w magiczną moc kazeiny w czasie snu :v
0
@Eklerek ciekawe czy Arteta zagra taki haramball, którego nie powstydziłby się sam Mourinho, czy bardziej da chłopakom bawić się piłką.
0
@Karol145 prawdopodobnie Cię zignorowałem i nawet nie chce mi się już wałkować tego tematu
@joloskyy dobrze, męczy mnie już twoja osoba. Wypisuj te swoje banialuki dalej, ale już mnie nie oznaczaj
1
@joloskyy i piszą to osoby o poglądach podobnych do karoluka. Może jeszcze kilku pisać, bo to i tak nie będzie obiektywne