2

De jong co odpoczywał pół roku żeby dostać powołanie

1

@Jakchcesz niektóre dają odpłatnie, tak jakby co

15

@joloskyy no, bardzo. Kanał zero wali w uśmiechniętą koalicję, a karoluk jest jednym z ich trolli internetowych i to mi wystarczy. Ja tam nie bronię stanowskiego, ale wyrabianie sobie opinii na podstawie wypocin tego odklejeńca? Nie, dziękuję.
@Danny Gaucho wszyscy odklejeni i manipulatorzy. Tylko Tobie można ufać jak podajesz statystyki, reszta won :D

45

@joloskyy uważam, że opinia takich ludzi jak karoluk nie jest warta funta kłaków i nawet nie mam zamiaru nabijać mu wyświetleń

53

@joloskyy karoluk prawdę ci powie :v
To taki lewicowy papjeż polak

5

@jacobFCB thiago silva, powrót Leo i … nic mi na szybko nie przychodzi do głowy

0

@Kgorecki2500 zrób sobie jeszcze cztery, bo dwoma się nie najesz

0

@MesQueUnClub_87 Picka z ananasem? Top

1

@Ilka pewnie zły outfit @Popitek12 opinia

28

@Aragorn33 wydaje mi się, że to ukłon w stronę elyt, które robiły PR jaśnie nam rządzącym. Żaden logiczny argument za tym nie przemawia.

6

@Popitek12 za orlenem?

2

@Comentateiro ja od rana Maccabi Tel Awiw

2

@FcPortoFan1999 musisz sobie to zapisać jak @blakkudium prawdy życiowe @Kessie

6

@FcPortoFan1999 wiesz co, ogólnie to mnie irytuje takie generalizowanie. Dużo złego zrobili na tym świecie, ale taki Hulk w koszulce zenita, czy nawet randomowy ruski piłkarz mi nic nie zrobił. Za to real madryt obrzydza mi piłkę nożną od niespełna dwudziestu lat

3

@FcPortoFan1999 gorsza od rusków

3

@aspr1me czyli co roku

15

@FcPortoFan1999 bo piłkarze realu są nikim, a sam klub jest najobrzydliwszą instytucją na świecie

0

6

@Vegeta88 przekonałeś

1

@FcPortoFan1999 a to trzeba na spokojnie

8

@Vegeta88 a tak to ktoś będzie nam walić konia?

0

@FcPortoFan1999 dzięki Oski.

3

@Who_you_mam nie. Znowu wywalimy kupę siana na gościa, który zapewni nam wysoki poziom przez 2 lata i zacznie się zjazd. Jak budować drużynę, to na kimś bardziej perspektywicznym. Poza tym on ma pierwiastek Tottenhamu w sobie, a ja bym sobie w końcu życzył LM
@Kessie niech on i Arteta siedzą w Londynie

1

@FcPortoFan1999 chyba pierwszy raz przeczytałem Twój nick w całości :v

0

@FcPortoFan1999 1999 to rok urodzenia, tak?

4

@LAMC_10 tak jest, specjalnie to podkreśliłem na wstępie
@Fantastyczny Chłopiec wszystkie gwiazdy układają się pod przybycie Haalanda do nas. Tylko księgowy coś duka o pustej kasie

0

@FcPortoFan1999 to ile Ty masz lat?

0

@Karzel no tak. Betonowy elektorat i tak głosował, ale tym absurdalnym ujadaniem na Nawrockiego zmobilizowali nieprzychylny sobie elektorat

1

@FcPortoFan1999 Ciebie Oski na świecie nie było

8

Ponieważ Atletico oglądam tylko wtedy kiedy grają z nami, wypowiem się po raz kolejny na temat JE Juliana Alvareza.

Ki wuj potrzebny nam facet, który nie jest 9 i nie ma przypisanej pozycji na boisku? Czemu usilnie chcemy gościa, który miałby poruszać się w tych samych strefach co Olmo i Fermin? My nie mamy problemu z kreowaniem okazji do strzału. Nam brakuje chama, który będzie atakował pole karne, zagra na ścianę, rozepcha się, ściągnie do siebie obrońców i da szansę innym do strzału lub sam będzie goleadorem. Oczywiście nie znam żadnego innego napastnika o takiej charakterystyce poza Haalandem, bo prawie wcale nie oglądam piłki poza Barcelonką, ale nam potrzeba kolejnego Suareza, albo Bobka z pierwszych jego spotkań z Bayernem, Interem i PSG. Już wolę tego Ferrana, na którym każdy psy wiesza. On jest już naszym zawodnikiem i strzelił więcej bramek niż hajpowany Argentyńczyk. To byłoby wywalone 150 mln euro błoto. Taka jest moja prawda futbolu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?