1

hahahaha
10/10 :D

1

Martino nie sprowadził stopera, co jakiś czas posyła jakąś gwiazdę na trybuny/ławkę, a teraz kontuzje. Przypadek? Nie sądzę!

Ludzie, to maja pomysły :P

1

Co roku problemy z kontuzjami. Chociaż dobrze, że teraz, a nie w decydującej fazie sezonu. Fizjoterapeutów i dietetyków bym prześwietlił czy z Madrytu nie pochodzą :P.

1

Uważałbym z takimi deklaracjami. W moim krótkim, 21no letnim życiu widziałem różne absurdalne sytuacje :).

1

Portugalia traciła zaledwie 1 punkt do Rosjan, więc nie ma co przeżywać, że mało tych zwycięstw. Nie przepadam za CR za sposób bycia, ale nie można mu odmówić umiejętności.
Gdzie teraz jest Ribery? Ronaldo strzelił 66 bramkę w tym sezonie. W porównaniu do rekordu Leo z poprzedniego roku, to niewiele, ale same się te gole nie strzelały. Francuz jest świetny, ale gdzie mu do Portugalczyka w takiej formie. Liczy się wrażenie? Jak CR pakuje co chwilę piłkę do siatki, biega, walczy, drybluje, to zostawia gorsze wrażenie?

1

Wydaje mi się, że w tym roku powinien wygrać CR. Wykorzystał kolejne kontuzje Messiego najlepiej jak mógł. Strzela, ciągnie Real i Portugalię do kolejnych zwycięstw. Klasa sama w sobie.
Leo nie miałby za co dostawać ZP. Albo kontuzja, albo szukanie formy. Może podziała to na Leosia motywująco. Przydałoby się.
Ribery? Za co? Grał w Bayernie, który wygrał wszystko, fakt, ale czy on był architektem sukcesów? Był elementem układanki. Nic więcej. Ibra zjada go indywidualnie, a wygrał "tylko" mistrzostwo kraju. Zwłaszcza, że to Robben strzelił w finale.

1

Tak czasami myślę, że fizjoterapeuci i dietetycy sabotują nam pierwszy skład :P.

1

Wg mnie, druzyna powinna byc teraz budowana na rdzeniu Bartra, Busi, Cesc, Leo i Ney. Tak jak kiedys byli to VV, Puyi, Xavi, Iniesta i znowu Leo. Lata leca, portero odchodzi, Kapitan mimo wielkiego serca musi pogodzic sie ze swoimi mozliwosciami, Xavi bedzie mial coraz mniejsza role w druzynie. Don Andres ma juz prawie 3 dychy na karku.
Ale sztab zapewne juz dawno na to wpadl :). Na naszych oczach nastepuje zmiana pokoleniowa. Szkoda mi tylko Thiago, bo talent to on ma.

1

Ewentualnie Xavi jest aż tak zapatrzony w posiadanie piłki, że boi się ją stracić i woli grać zachowawczo.

1

Nie chodziło mi o ten konkretny mecz. raczej całokształt zniżkowej formy Xaviego. Zbiegło się to ze słabszą formą zespołu, gdzie wszyscy stali i patrzyli się co zrobi Leo. Drużyna gra coraz lepiej, a Generał ma zaledwie przebłyski. Oczywiście, że ma takie fragmenty, w których aż prosi się o posłanie prostopadłego podania, a Hiszpan woli rozrzucić do Daniego (właśnie to miałem na myśli mówiąc,że robi to co zawsze :)). Może to wynika z jakichś założeń taktycznych. Bo przeglądu pola i ostatniego podania nie traci się od tak. Patrząc na Pirlo nie tłumaczyłbym tego wiekiem.

Co nie zmienia faktu, że ten Xavi, to nie ten Xavi sprzed paru sezonów.

1

Od paru spotkan zastanawwiam sie czy glownym kryterium wystawiania Xaviego nie jest fakt noszenia opaski kapitana.
Co do reszty argumentow przedstawionych przez kolegow, rowniez sie zgadzam. Cesc gra wyzej od Xaviego. W sunie, to General robi to samo co robil, tylko nie sle prostopadlych podan. W sumie, to czesto nie ma gdzie. I nie tylko on tak robi, ale jemu wypomina sie to najbardziej.
Co nie zmienia faktu, ze uwazam, ze Xavi powinien powoli uswiadamiac sobie, ze czas przekazac swoje obowiazki mlodszym, przebojowym i glodnym gry nastepcom.

1

Ogladam skroty dzisiejszych spotkan i az lezka zakrecila sie w oku jak zobaczylem bramki Eto'o. Pierwsza po pressingu na bramkarza, druga po dobrym uderzeniu. Do tej pory nie wiem co kierowalo Guardiola. Zawodnik, ktorego brakuje od 3 sezonow....

1

ma ktoś linka do sopcast'a?

1

Z topowych europejskich klubów to chyba tylko Arsenal byłby dobrym wyborem. Bo nie wiem gdzie więcej miałby podstawowy skład. Tylko nie wiem po cholerę uparł się,żeby odchodzić BVB.

1

klasy odmowic nie mozna, ale szalu ni ma.*

1

Niemca nie widzialem, Belga i owszem. Na tej podstawie kupowalbym zawodnika Chelsea. Sprawdzony i po prostu zajebisty. Mou ma nosa do bramkarzy i nie dziwie sie, ze bedzie upieral sie zeby zostal. Trzeba sprobowac.

Mlody Niemiec nie ma doswiadczenia. Barca, to nie jest europejski sredniak i potrzeba tu pewnych pilkarzy.

1

Ciekawe czy bylby taki znudzony jakby doszlo do bezposredniego starcia. W zeszlym sezonie mieli wiecej szczescia niz rozumu. Klasy trenerowi i zawodnikom (wbrew temu co mowi wiele osob, ze Klopp zrobil z sredniakow mistrzowski sklad), to nie sa byle ogory, ale szalu tez nie ma.

1

Lubie Masche za twardy charakter i za to, ze nie owija w bawelne.

1

Może przesadzam (oby), bo w końcu to profesjonaliści, ale czasem zastanawiam się czy nie poczuli się zbyt pewnie.
Większość naszego zespołu ma pierwszy skład 'z urzędu', są wychowankami, co daje im przewagę nad innymi, wyrobili sobie nazwiska i im lata i powiewa. Porodziły się im dzieci, 'hajs się zgadza' i ogólna sielanka. Wiadomo, że nic tak nie rozluźnia jak poczucie bezpieczeństwa.

1

Moze obyloby sie bez ofiar. A dlaczego? Pedro pod bramka, to nie ten sam Pedro. Nie strzela, nie blyszczy. Za to dobrze gra pressingiem i ofiarnie w odbiorze. Moznaby sprawdzic tego nieszczesnego Pejdro na prawej obronie. Wiadomo, ze nie z jakimis silnymi zespolami, ale jakimis ogorami w poczatkowych fazach CDR. Szkoda, ze Tata nie czyta tego forum :). Tacy z nas eksperci jak w zespole Antoniego Macierewicza, ale niektore nasze pomysly sa ciekawe.

1

W końcu sensowny trener, który mu zaufał i spuścił ze smyczy, to mamy efekty ;).

1

Montoya-Masche-Bartra-Puyol
Kapitan już grał po bokach obrony. Szarżować nie musi.
Celta też nie jest potęgą, żeby trzeba było wystawiać najmocniejszy skład.
Adriano gra już od kilku dobrych spotkań po 90 minut. Osobiście wole mieć wypoczęty blok obronny na Espanyol.
Już mało co Pique nie wyleciał z powodu przeciążenia.

1

I Adriano.

1

Dlatego napisałem 'jeżeli". :)

1

Jeżeli utrzyma taka formę ( a pewnie jeszcze będzie rozwijał się w nowej drużynie), to chyba już wiemy, kto w przyszłym roku wygra Złotą Piłkę.

1

Moze zle zobaczylem, ale ogladam teraz powtorke na nsport i tam po pierwszej polowie bylo 60, a nie 54% posiadania.
Moge sie mylic ;).

1

Miki
Zeby Leo plackiem lezal na murawie, to bedzie dobrze kryty. Ney, to strzal w 10. Pamietam obrazki jak Messi dostawal pilke i 3 Krolewskich doskakiwalo.

1

Akurat w tym meczu wyszło to na dobre. Chyba nikt nie spodziewał się Messiego wbiegającego ze skrzydła.

1

Jak zobaczyłem skład, to złapałem się za głowę. Oglądając mecz jeszcze bardziej przekonałem się do Taty. Dobrze przewidział mecz i dobrze dobrał taktykę.

Gdyby nasze gwiazdy były w formie, to wcale nie byłoby gorzej niż za najlepszych lat Pepa.

1

Trzeba było coś grać, a nie teraz płakać,ze ich sędzia oszukał. W ich przypadku to trochę obłudne...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?