1

A ja bym się nie zdziwił gdyby Celta się podłożyła;).

1

A ja bym chetnie przeczytal jakis felieton nt. kontaktu Guardioli ze swoimi zawodnikami.

1

ma ktoś kanał sopcast?

1

Machina ruszyła i nie ma zamiaru zwalniać.

1

O ile to nie są tylko puste słowa, to tam na górze w końcu to zrozumiano i dokonamy małego przemeblowania w pierwszej drużynie. Oby tylko z Martino na ławce.

1

Ale żeśmy się rozpisali :).

1

Fakt, mój błąd :)

1

Ostatnio taka rywalizacja była chyba w sezonie 09/10, kiedy niedoceniony Pelle prowadził Real. Do ostatniej kolejki mogło się wszystko wydarzyć. Pamiętam transmisję meczu Barcy i małe okienko z podglądem na Real w rogu. Może w tym roku będą aż dwa takie okienka ;).

1

Historia, historią. Zawsze można napisać nową. Takie Deportivo, to też nie jest klub bez osiągnięć, ale tam nikt znany nie przyjdzie. Niestety, ale gdyby nie ogromny hajs jakim obraca się w świecie futbolu, to nie byłoby spektakularnych stadionów, ani głośnych transferów.
Tylko te araby zachwiały rynek transferowy. I Real i Barca wykładają bajońskie sumy, jeżeli zawodnik jest tego warty, ale przez ich[arabów] rozrzutną politykę transferową byle ogórek jest wart kilkadziesiąt milionów.

1

To już chyba wyższy poziom kibicowania :D

1

Tu idzie gra o zbyt duże pieniądze, żeby władze popuściły. I nie oszukujmy się, gdyby te wielkie kluby nie kombinowały jak obchodzić pewne regulacje, to nie byłyby w takiej kondycji finansowej, w jakiej są teraz i te wszystkie araby wybiłyby konkurencję w każdej europejskiej lidze.

1

Z tym Tello, to trudna sprawa. Oglądając mecz z dziewczyną powiedziałem, że lubię gościa, ale jest za słaby na Barcę. Po czym pierdyknął takie golazo, że mi laczki spadły.

1

Te eurokomuchy, to ze wszystkim mają problem i wszędzie pchają swoje łapy. Tak samo jak nie pasuje im to, że Barca, Real, Bilbao i jeszcze jakiś klub są własnością kibiców :).

1

Nie bardzo śledzę to co się dzieje w Realu, ale też może być i tak. Chociaż ostatnią, głośną aferą u Królewskich był transfer Bale'a. Tam tak samo nikt nie może doliczyć się ceny. Tylko w tym przypadku, to Koguty podgrzewały atmosferę podając wyższe kwoty niż podawał Perez.

1

Pewności nie ma, ale zamieszanie w okół Barcy jest Realowi na rękę. A to już wysuwa pewne podejrzenia. Aczkolwiek nie mówię, że to Perez w przepierdziałym dresie spotyka się z dziennikarzami w ciemnych uliczkach

1

Dokładnie tak jak napisałeś. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że tutaj nikogo oczerniać nie trzeba. Tylko zwrócić uwagę na nieścisłości.

1

Dziennikarz nie sprzeda swojego informatora. Tak jak w Realu. Niby każdy wie, ze Iker jest/był kretem, ale nikt tego głośno nie powie. Bo za rękę go nikt nie złapał. A pismak... Pisząc największe bzdury zarabia na chleb.

1

Powiedział spadkobierca Mikiego :D

1

Szkoda, że nie każdy chce rozmawiać tak jak robił to Guardiola. Na boisku. Nie w szmatławcach i podkładając sobie świnie.

1

Zarząd sam ukręcił na siebie ekonomicznego bata. Ta cała sytuacja z Neyem, który podobno zarabia 7 mln za sezon gry zaburzyła hierarchię płacową w klubie(o ile się nie mylę, to taki Xavi dostaje 6 mln). Jak jeszcze podciągniemy te 40 mln, które dostał ojciec Neya, to wychodzi nam po 17 baniek za sezon.
Teraz popatrzmy na wkład w grę, umiejętności i zasługi Leo. I zastanówmy się, czy 25 mln/sezon nie jest kwotą nieuzasadnioną. Ano i do kontraktu Messiego nie trzeba doliczać bliżej nieokreślonej kwoty transferu.

1

Na podstawie zachowan kibicow moznaby napisac solidna prace magisterska z socjologii. Jeszcze tydzien temu wszyscy wywalali trenera, a ja broniac go, jeszcze nigdy nie nazbieralem tylu minusow. Po wygranej z City i Ossa wszyscy kochaja trenera i chca, zeby zostal. Wiem, czepiam sie.

1

To teraz niech Max Kolonko powie jak jest...

1

Eto'o owszem. Ale Henry czuł się spełniony po wygranej w Rzymie.

1

To, że ktoś ma łatkę piłkarza z katalońskiej szkółki, nie wpływa na to, że od razu jest mega talentem. Mega talentem, to jest Thiago. Z tego co czytam, to jego młodszy brat i Deulofeu również. A nie Montoya. W tym wieku już nie jest juniorem, a piłkarzem na pierwszy skład.

1

To w samym półfinale z Interem. Z tego co pamiętam to tak: ewidentny spalony Milito i nieuznany prawidłowy gol Bojana :).

1

Oczywiście, że Barca grała z bardzo dużą pokorą. Grali bardzo ostrożnie i rozważnie, nie popadali w hura optymizm. Z tego powodu Tata wystawiał 4 pomocników, którzy mieli kontrolować przebieg meczu. Wiec w pewnym sensie, Yaya miał rację.

1

Montoya to średniak. Dani nakrywa go czapką pod każdym względem. O ile mu się chce ;).

1

Barca ma niestety wielu kibiców sukcesu.

1

Dobrze zrobił. Kiedy przegrywali, to wszyscy się od nich odwrócili, a kiedy odprawili City w kwitkiem, to ludzie ich kochają.

1

Pokonaliśmy jedną z najmocniejszych ekip w europie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?