Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A co na to córka? :D
1
Zgadzam się co do tego, że Xavi gra dużo gorzej niż kiedyś. Jednak nie ma dla niego odpowiedniego zastępcy. Oczywiście, że w rozegraniu Cesc bije Generała na głowę (w obecnej dyspozycji), ale Xavi jednak gra odpowiedzialniej od Fabsa. Przy wysoko wychodzącej obronie (a jaką formę prezentują defensorzy wszyscy widzimy) potrzeba tej rozwagi. Łatwo nam się gada, ale nie chciałbym być w sytuacji trenera.
1
A jak często zdarza się komplet? Zazwyczaj jak jest 70 tyś (na bodajże 98) to już jest dobrze. Rozplanować to logistycznie i da radę.
1
Yhy. Karierę zakończył?
1
Jak u nas budowali stadiony, to jakoś dawali radę na nich grać. Budowali właśnie po trybunie. Nikt nie zburzy całego CN w jednej chwili.
1
Ja tam jestem zadowolony z pracy Martino. Wszyscy patrzą na niego przez pryzmat Pepa.
Guardiola okazał się świetnym trenerem dla Barcy. Nie ma dwóch zdań, ale zwróćmy uwagę na to, że Pep przebudował zespół, miał świeży pomysł na grę, a zawodnicy byli w życiowej formie.
Tata przejął drużyne po Tito. Jedynym wzmocnieniem był Ney. Ciężko przejąć taki skład. Tak na prawdę mamy tylko 2 śo. Z czego jeden bez formy. Puyi wieczna kontuzja, a Masche to nie jest typowy śo.
Środek nie funkcjonuje jak kiedyś i widać to w szybkości akcji. Do napadu nie ma zastrzeżeń. Tylko nie może być tak, że skrzydłowi rozgrywają, bo środek pola śpi.
Na pewno jest dużo lepiej niż za poprzedniego szkoleniowca.
Dajmy trenerowi czas. Niech dokona swoich transferów jak robił to Guardiola (przynajmniej za czasów Laporty). Wierzę w jego umiejętności. Warto też pamiętać, że nawet najlepszy szkoleniowiec nic nie poradzi jak zawodnikom sie nie chce (patrz Real Mou).
Ano i ciężko wprowadzać swoją koncepcję gry jak przejęło się "gotowy" zespół, w który nie było można ingerować. Martino musiał się dostosować do tego co ma. Dlatego nie zarzucałbym mu tego, że "jest wierny stylowi".
1
Ewentualnie budować stadion w tym samym miejscu. Po kawałku, trybuna po trybunie. Remont niekiedy jest tylko kosztowną poprawką.
Sam na CN nigdy nie byłem, ale czytałem tutaj wiele opinii, że jest to już wysłużony stadion.
1
Nie gniewałbym się jakby chociaż trochę przypominał R10. Bramki może ładować Messi i Alexis. Ney niech czaruje i absorbuje obrońców.
1
Patrząc na to jak mało gra Tello, nie mam wcale pretensji do trenera. W końcu mamy konkretne armaty w napadzie. Mógłby wchodzić w drugiej połowie. Porozciągać trochę obronę i przeprowadzić ze 2 rajdy.
Ale Bartry nie mogę przeżyć. Zazdrościłem Realowi Varane'a, aż wyrosła nam gwiazda. Nie spodziewałem się tego. Sam spisałem go na starty po kilku dziecinnych błędach w zeszłym sezonie.
Co do Montoyi nigdy nie byłem jakoś przekonany. Chociaż mógłby trochę równoważyć ofensywnego Albę w niektórych spotkaniach.
Zerkając na poczynania Generała Roberto z urzędu powinien meldować się coraz częściej na boisku.
Także młodzi muszą jeszcze cierpliwie poczekać, bo ich czas niewątpliwie nadejdzie. Nie każdy jest Messim, że gra w pierwszym składzie mając bodajże 18 lat.
Co nie zmienia faktu, że słowa Pique są nie na miejscu. Albo palnął gafę, albo w szatni coś się dzieje.
1
Papiery na wielkiego zawodnika niewątpliwie posiada. Powinien go ktoś porządnie opier*** i może wróciłby wtedy do swojego najwyższego poziomu. Bartra i Pique w formie tworzyliby topową europejską obronę. Gdyby tylko okiełznać ofensywne zapędy Alvesa i Alby, to bylibyśmy nie do przejścia. A nawet jakby piłka się przedostała, to stałby jeszcze VV.
1
Dobrze, że wraca. Przyda się, bo Adriano długo już by nie pociągnął w pojedynkę.
1
Ja bym chciał parę Sakho-Bartra. Młodzi, perspektywiczni z dobrymi warunkami.
1
Mikuś, cenię Cię jako taką forumową maskotkę, ale jak czytam o tych Twoich ekskluzywnych wywiadach i innych takich, to martwię się o przyszłość naszego narodu.
1
40 na 45 pkt w lidze, pierwsze miejsce w grupie w LM i dalej źle. Haloo! Nie ma już sezonu 08/09. Nie będziemy wygrywać wszystkiego.
Oglądałem tylko pierwszą połowę, bo druga cięła mi niemiłosiernie. W pierwszej nie wyglądało to tragicznie. Zabrakło wykończenia.
No i dodajmy fakt, że Baskowie nigdy nie byli chłopcami do bicia.
1
Teraz to wszyscy chca go w Barcie, bo mial dobry mecz. Jak gral ogony u nas, to wszyscy po nim jechali, ze samolubny, traci pilke i nie mysli. Pozniej, ze PL nie jest dla niego, a teraz wyrzucacie Pedro, zeby zrobic dla malolata miejsce. Szybko zmieniaja sie gusta. Sorry, ze tak bezposrednio, ale smiesza mnie takie sytuacje.
1
Wolny czy nie, nie istotne. Puyi potrafi się ustawiać jak mało kto. Nie wiem czy wydolnościowo dałby radę. Toż to już 35 letni facet. Chyba, że byłby takim Abidalem. Nie szedłby zbyt często do przodu.
1
Pierdziele!
Nie wchodze na strone, bo o samych kontuzjach czytam :(...
1
Nie rozumiem tego biadolenia o budzecie. Barce i Real chce ogladac caly swiat, maja ogromne stadiony, medialnych pilkarzy, duzych sponsorow itp. Ciezko, zeby Granada miala takie obroty. Prawa rynku.
Chyba, ze w La Liga zrobimy jeden wielki socjal. Damy kazdemu po rowno, FcB i RM po zabieramy i damy reszcie. Paranoja.
1
hahahaha
10/10 :D
1
Martino nie sprowadził stopera, co jakiś czas posyła jakąś gwiazdę na trybuny/ławkę, a teraz kontuzje. Przypadek? Nie sądzę!
Ludzie, to maja pomysły :P
1
Co roku problemy z kontuzjami. Chociaż dobrze, że teraz, a nie w decydującej fazie sezonu. Fizjoterapeutów i dietetyków bym prześwietlił czy z Madrytu nie pochodzą :P.
1
Uważałbym z takimi deklaracjami. W moim krótkim, 21no letnim życiu widziałem różne absurdalne sytuacje :).
1
Portugalia traciła zaledwie 1 punkt do Rosjan, więc nie ma co przeżywać, że mało tych zwycięstw. Nie przepadam za CR za sposób bycia, ale nie można mu odmówić umiejętności.
Gdzie teraz jest Ribery? Ronaldo strzelił 66 bramkę w tym sezonie. W porównaniu do rekordu Leo z poprzedniego roku, to niewiele, ale same się te gole nie strzelały. Francuz jest świetny, ale gdzie mu do Portugalczyka w takiej formie. Liczy się wrażenie? Jak CR pakuje co chwilę piłkę do siatki, biega, walczy, drybluje, to zostawia gorsze wrażenie?
1
Wydaje mi się, że w tym roku powinien wygrać CR. Wykorzystał kolejne kontuzje Messiego najlepiej jak mógł. Strzela, ciągnie Real i Portugalię do kolejnych zwycięstw. Klasa sama w sobie.
Leo nie miałby za co dostawać ZP. Albo kontuzja, albo szukanie formy. Może podziała to na Leosia motywująco. Przydałoby się.
Ribery? Za co? Grał w Bayernie, który wygrał wszystko, fakt, ale czy on był architektem sukcesów? Był elementem układanki. Nic więcej. Ibra zjada go indywidualnie, a wygrał "tylko" mistrzostwo kraju. Zwłaszcza, że to Robben strzelił w finale.
1
Tak czasami myślę, że fizjoterapeuci i dietetycy sabotują nam pierwszy skład :P.
1
Wg mnie, druzyna powinna byc teraz budowana na rdzeniu Bartra, Busi, Cesc, Leo i Ney. Tak jak kiedys byli to VV, Puyi, Xavi, Iniesta i znowu Leo. Lata leca, portero odchodzi, Kapitan mimo wielkiego serca musi pogodzic sie ze swoimi mozliwosciami, Xavi bedzie mial coraz mniejsza role w druzynie. Don Andres ma juz prawie 3 dychy na karku.
Ale sztab zapewne juz dawno na to wpadl :). Na naszych oczach nastepuje zmiana pokoleniowa. Szkoda mi tylko Thiago, bo talent to on ma.
1
Ewentualnie Xavi jest aż tak zapatrzony w posiadanie piłki, że boi się ją stracić i woli grać zachowawczo.
1
Nie chodziło mi o ten konkretny mecz. raczej całokształt zniżkowej formy Xaviego. Zbiegło się to ze słabszą formą zespołu, gdzie wszyscy stali i patrzyli się co zrobi Leo. Drużyna gra coraz lepiej, a Generał ma zaledwie przebłyski. Oczywiście, że ma takie fragmenty, w których aż prosi się o posłanie prostopadłego podania, a Hiszpan woli rozrzucić do Daniego (właśnie to miałem na myśli mówiąc,że robi to co zawsze :)). Może to wynika z jakichś założeń taktycznych. Bo przeglądu pola i ostatniego podania nie traci się od tak. Patrząc na Pirlo nie tłumaczyłbym tego wiekiem.
Co nie zmienia faktu, że ten Xavi, to nie ten Xavi sprzed paru sezonów.
1
Od paru spotkan zastanawwiam sie czy glownym kryterium wystawiania Xaviego nie jest fakt noszenia opaski kapitana.
Co do reszty argumentow przedstawionych przez kolegow, rowniez sie zgadzam. Cesc gra wyzej od Xaviego. W sunie, to General robi to samo co robil, tylko nie sle prostopadlych podan. W sumie, to czesto nie ma gdzie. I nie tylko on tak robi, ale jemu wypomina sie to najbardziej.
Co nie zmienia faktu, ze uwazam, ze Xavi powinien powoli uswiadamiac sobie, ze czas przekazac swoje obowiazki mlodszym, przebojowym i glodnym gry nastepcom.
1
Ogladam skroty dzisiejszych spotkan i az lezka zakrecila sie w oku jak zobaczylem bramki Eto'o. Pierwsza po pressingu na bramkarza, druga po dobrym uderzeniu. Do tej pory nie wiem co kierowalo Guardiola. Zawodnik, ktorego brakuje od 3 sezonow....