1

Szkoda, że nie każdy chce rozmawiać tak jak robił to Guardiola. Na boisku. Nie w szmatławcach i podkładając sobie świnie.

1

Zarząd sam ukręcił na siebie ekonomicznego bata. Ta cała sytuacja z Neyem, który podobno zarabia 7 mln za sezon gry zaburzyła hierarchię płacową w klubie(o ile się nie mylę, to taki Xavi dostaje 6 mln). Jak jeszcze podciągniemy te 40 mln, które dostał ojciec Neya, to wychodzi nam po 17 baniek za sezon.
Teraz popatrzmy na wkład w grę, umiejętności i zasługi Leo. I zastanówmy się, czy 25 mln/sezon nie jest kwotą nieuzasadnioną. Ano i do kontraktu Messiego nie trzeba doliczać bliżej nieokreślonej kwoty transferu.

1

Na podstawie zachowan kibicow moznaby napisac solidna prace magisterska z socjologii. Jeszcze tydzien temu wszyscy wywalali trenera, a ja broniac go, jeszcze nigdy nie nazbieralem tylu minusow. Po wygranej z City i Ossa wszyscy kochaja trenera i chca, zeby zostal. Wiem, czepiam sie.

1

To teraz niech Max Kolonko powie jak jest...

1

Eto'o owszem. Ale Henry czuł się spełniony po wygranej w Rzymie.

1

To, że ktoś ma łatkę piłkarza z katalońskiej szkółki, nie wpływa na to, że od razu jest mega talentem. Mega talentem, to jest Thiago. Z tego co czytam, to jego młodszy brat i Deulofeu również. A nie Montoya. W tym wieku już nie jest juniorem, a piłkarzem na pierwszy skład.

1

To w samym półfinale z Interem. Z tego co pamiętam to tak: ewidentny spalony Milito i nieuznany prawidłowy gol Bojana :).

1

Oczywiście, że Barca grała z bardzo dużą pokorą. Grali bardzo ostrożnie i rozważnie, nie popadali w hura optymizm. Z tego powodu Tata wystawiał 4 pomocników, którzy mieli kontrolować przebieg meczu. Wiec w pewnym sensie, Yaya miał rację.

1

Montoya to średniak. Dani nakrywa go czapką pod każdym względem. O ile mu się chce ;).

1

Barca ma niestety wielu kibiców sukcesu.

1

Dobrze zrobił. Kiedy przegrywali, to wszyscy się od nich odwrócili, a kiedy odprawili City w kwitkiem, to ludzie ich kochają.

1

Pokonaliśmy jedną z najmocniejszych ekip w europie.

1

Nie pamiętam kto dokładnie, ale pod newsem o de Boerze, który miałby zastąpić Martino, napisał, że Tata nie żyje spotkaniem, a Holender tak. Tata po raz kolejny zamknął usta hejterom :D.

1

przy obecnej, ciągnącej się w nieskończoność, złej dyspozycji Busiego, taki Song jest na wagę złota. tylko... nie gra

1

To nie kwestia pomyłki. Zwyczajnie Sergio bardziej pasował mu do swojej koncepcji, a Yaya był tego ofiarą.

1

Puyol, Abidal, Yaya, Eto'o, Pedro i Alexis. Nie byłoby gadania, że komuś nie chce się grać.

1

To bardzo niesprawiedliwe, to co spotyka teraz trenera. Facet stara się, widać jego szlify, ale tak, afera z Neyem, Rosell, medialna nagonka, sytuacja Iniesty (która wpływa na cały zespół) i ciągłe ciśnienie. Nawet drużyna Guardioli nie lała każdego, na kogo trafiła. Fakt, grała ładniej, ale wtedy PIŁKARZOM się chciało. Początek sezonu był idealny, później doszły względy pozasportowe i katalońskie święte krowy.

1

Na początku miałem nadzieję, że to jakieś teorie spiskowe. Ale im dalej w las, ty, gorzej. Uszaty ma sporo za uszami, a na Laporte szczekał ile wlezie.

1

Ano i jeszcze jedno:
Barca nie zmieni swojej filozofii. Nie ma nawet takiej opcji, bo cała koncepcja klubu i szkolenia młodzieży pyerdolnie w jednej chwili. Poza tym, ten styl doprowadził klub do największych sukcesów.

ZAPRASZAM DO MINUSOWANIA :D.

1

Staniesz w obronie trenera i wszyscy Cię zjadą. Nawet argumentów nie podadzą i nie patrzą na to, że to piłkarze źle grają. Nawet najlepszy trener nie osiągnie nic z zawodnikami, którzy mają pretensje do całego świata, bo źle przyjęli piłkę.

1

Kibice sukcesu chcą głowy Martino.

1

Niedługo i Adam Nawałka będzie przymierzany do naszej ławki. Niech dadzą Tacie jeszcze jeden sezon, hajs na transfery i wtedy dopiero będzie można go zweryfikować. Ostatni sezon Pepa też porywający nie był. A drużyna się za bardzo nie zmieniła.

1

Pochwal się, co takiego ciekawego usłyszałeś.

1

"Tylko jeden z obecnych podkreślił konieczność poprawy wyników sportowych. - Potrzebujemy trenera najwyższej klasy - stwierdził."

Czyżby już skreślili Martino?

1

Nie widziałem gościa w akcji, ale z jakiegoś powodu przewija się jego nazwisko. Pewnie nie byłby drogi więc warto spróbować. Największe gwiazdy są poza naszym zasięgiem wiec trzeba szukać talenciki i wykreować je na top europejskiej piłki. Nie sztuka jest wydać 50 mln ;).

1

Tyyyyle hajsu! Jaką drużynę można by za to zbudować! Mimo to, mam nadzieję że wygrają sentymenty i nikt nawet nie otworzy tej oferty.

1

A ja nie mówię, że źle robi. Leoś nie jest cyborgiem jak CR, który chyba nigdy się nie męczy. Portugalczyk ma bardzo silny organizm. A Messi? Gra inteligentnie. Przetruchta większość spotkania, a jak trzeba, to ruszy. Gdyby nie to, to już dawno nie wytrzymałby obciążenia.

1

I to może być jeden z powodów dlaczego Leo nie biega jak głupi.

1

Nawet jak Rosell wykorzystał jakieś kruczki prawne, to nie zrobiłby tego na szkodę klubu. Jakby miał przewalać z tymi pieniędzmi, to zrobiłby tak, żeby samemu zarobić, a nie, żeby Barca przyoszczędziła. I albo fiskus ma ból dupy, albo pewna cześć Madrytu cierpi na tę dolegliwość.

Trzeba być idiotą i ignorantem, żeby robić przewał przy takim transferze.

1

Złotousty Guti :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?