1

Oby wiecej transferow

6

Szkoda, że Andoni nie dostrzegł np. Silvy jak był do wyjęcia, że nie dostrzegł, że można kupić Sakho, że nie dostrzegł tego, że Thiago zamiast za 90 mln zostanie sprzedany za 18, etc. Nie kupuje bajdulenia tego człowieka.

1

To jeszcze jakiś PO bez zapędów ofensywnych, silny i wysoki ŚO, Jakiś silna mudzyna do środka pola i silna, techniczna 9. Kurde, trzeba przywrócić równowagę z sezonu 08/09.

1

W sumie, to byłem w szoku, że Thiago wybrał grę dla Hiszpanii. W Brazylii miałby pierwszy skład z marszu, a w La Roja musi się bić z takimi tuzami jak Xavi, Iniesta, Cesc i Silva.

3

"Jego nazwisko, Ter Stegen, nie jest często spotykane w Niemczech. Zawodnik ma holenderskie korzenia."
To niech będzie Latającym holendrem w bramce Barcy

1

tylko się pochlastać. człowiek zapierdziela za 7,50 za godzinę, a taki Ter Stegen, czy Ney zarabiają kokosy :)

1

Koleś w moim wieku ;O

1

Ładnie Pan gadasz, Panie Lucho. Zobaczymy za rok. Życzę wszystkiego najlepszego i mam nadzieję, że to co Pan teraz opowiadasz, to nie są puste słowa.

20

Ciekawe jakby to wyglądało, gdyby miał taką swobodę, jaką miał Pep za Laporty. Dziwny ten nasz zarząd. Na transfery im szkoda, a kontrakty Messiemu podnoszą co roku. Może głupi jestem, ale wygrywając trofea i kupując światowych zawodników też zarabia się kasę, a nie kisi każdego eurocenta i opowiada, że drużyna nie potrzebuje zmian.

No nic, wszystkiego najlepszego dla Taty Martino.

3

Nie ogladam rezerw, ale jeszcze niedawno wszyscy po nim jechali :P

1

No i gdybym miał wybierać między Songiem i Masche na def. pomocniku, to zostawiłbym Songa. Nie jest potrzebny kolejny konus, który nie powalczy o górną piłkę. Już pomijając to, że Argentyńczyk jest mistrzem wślizgu.

2

Guardiola powiedział Xaviemu, że chce budować w okół niego drużynę. Jeżeli Lucho chce robić rewolucję w Barcelonie, to musi obrać sobie nowego Generała. I tutaj pytanie, Cesc, czy Rafinha. Chyba, że Andoni już się tym zajął i w klubie się nic nie zmieni :).

1

Tak, tak, tak! To byłoby coś pięknego.

1

Szok i niedowierzanie.

7

Jak na moje, to z Deulofeu będzie to samo co z Tello. Mianowicie, udusi sie w ataku pozycyjnym. Zostawiłbym go w angli i w odpowiednim momencie sprzedał, ale to nie moje kompetencje :)

23

Facet ewidentnie chciał coś zmienić, nawet mu się to udało. Sprawy pozasportowe i debilni sternicy klubu pogrążyli sezon. Wszystko funkcjonowało dobrze. Tak mniej więcej do stycznia. Zaczęły się afery podatkowe itp, wrócił Leo i wszystko się posypało. Szkoda że trener ma w tym klubie najmniej do powiedzenia...
A uwierzyłem, że ten facet da radę coś zmienić. Nie dano mu szansy, eeeeh.

1

Domyślam się na czym polegało porozumienie. Tata chcial zmian, rotowal, sadzal nawet Leo. Chcial zmienić styl gry, ale nikt mu nie pozwolil. Najlepszym dowodem na to, ze trener nie ma niic do gadania są transfery. Zaczelo sie od sprzedania Chygry wbrew woli Pepa. Teraz codziennie czytamy, kto jest w orbicie zainteresowań Barcy. Tylko nie trener wybrał tych zawodników, bo trenera mieli w planach wykopać.

2

Szkoda. Dałbym mu jeszcze czas

1

Problem w tym, ze klepać, to sobie moga. Przeciwnik stanie w bramce i o!

1

Może w tym sezonie wyniki nie są powalające jakie potrafiły być [chociaż większość klubów może o takich pomarzyć], to znacznie bardziej cierpiałem patrząc na nudną Barcę Tito.

3

Jeżeli Messi zagra na miarę swoich umiejętności, to mistrza mamy w kieszeni.

1

A ja na szkoleniu :\

2

Tutaj nie ma co kalkulować. Nie mozna grac w szachy jak z City. Muszą rzucić sie na ofiarę. Tak jak kiedyś to robili

12

Moglby zostać trenerem napastników. Polot, finezje i drybling ma :D

1

Jak nie ma Lio, to sprawa wygląda z goła inaczej. Ale to juz zmartwienie trenera, żeby to pogodzic. Dopóki ktoś nie ogarnie zapędów Messiego, do tego czasu nic sie nie zmieni. Pomyśleć, ze moglismy mieć teraz Ibre :-/

1

Sprzedajmy kolesia zostawiającego serce na boisku. Po co nam on. Lepiej dreptać.

1

To smutne, że przez te cholerne petrodolary za byle piłkarza bez nazwiska i doświadczenia trzeba wykładać niebotyczne kwoty.

1

Arsenal i zakupy - hahahahahahah

2

Cesc, największa ofiara Xaviego.

1

Wielki, silny i zawzięty murzyn w środku pola. Hmmm, przypomina mi to coś ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?