6

Dani Alves to wielki piłkarz. Można zarzucać mu wiele, ale nie braku oddania do barw klubowych i walki za drużynę.

1

I właśnie takiego zawodnika nam trzeba. Gościa, który w Gran Derbi wyjdzie na boisko i nie będzie popełniał głupich błędów.

1

Dokładnie. Zgrywa te piłki na boki aż miło. Albo futbolówka tak się od niego odbije, że wpadnie do bramki. Nie rozumiem na czym polega jego fenomen, ale trzeba przyznać, że jest dobry.

1

"Klub zawsze liczył na argentyńskiego stopera(...)"
Oj zakłamujemy rzeczywistość.

14

I gitara. Trzeba stawiać na Bartrę, a nie na francuskiego kota w worku. I to za takie hajsy...

1

Niemcy to mogliby z grupy nie wyjść :).

6

Mam nadzieję, że Mathieu to tylko wymysł dziennikarzy. Niby potrzebny jakiś rzemieślnik, który będzie harował na gwiazdy, ale nie ten gość. Totalnie do mnie nie przemawia. Zwłaszcza jak mówimy, że Miranda jest stary i nikt go w Barcie nie chce. Zdecydowanie wolałbym Brazylijczyka.

2

Słabsza postawa Cesca, to wina trenerów. Przynajmniej moim zdaniem. Facet był rzucany na wszystkie pozycje w ataku i pomocy (tylko stoperem nie był :)) i jak miał kurna trzymać formę? W każdym meczu gdzie indziej, inne zadania i zaczął w końcu głupieć. W ustawieniu z Xavim i Iniestą był zapchajdziurą. Wtedy już w ogóle nie miał swojej pozycji. Był potrzebny, bo operuje futbolówka po profesorsku, a gra Xavim, Iniestą, Cesciem i Busim w pomocy to nic innego jak przetrzymanie piłki za wszelką cenę. Biegać szybko nie musi. Jest rozgrywającym/ofensywnym pomocnikiem (aż sam nie wiem jak go określić) i ma rozpoczynać akcje. operować piłką, narzucać tempo i posyłać takie podania do napastników, że aż laczki spadają (a Fabs chyba jest w tym najlepszy).
Kondycji się nie czepiam, bo to już jest wina katalońskiej myśli szkoleniowej. "My biegać nie będziemy, bo my mamy piłkę."

1

Chociaz prawde powiedział. Jako kibic tez jestem zniesmaczony dzialaniami zarządu, które poddaly w wątpliwość dobre imie klubu. Ale o tym nikt kuzwa nie powie.

4

Siedziala przy mężu.

3

Gadanie, ze Pep jest fe, bo nie przyszedl do Tito. Rozumiem, ze Vilanova potrzebowal wsparcia, ale Guardiola mogl nie czuc sie na silach żeby oglądać przyjaciela w takim stanie. A swoja droga, to zona Tito zamiast zwiedzać i robic awanturę kobiecie Pepa, to sama by wiedziala pr

1

Nie rozumiem w czym Rakitkć jest lepszy od Cesca. Gościa, który ciągnął naszą pomoc za uszy i na tej nieszczęsnej 9 rozrzucał piłki na skrzydła, a czasem nawet coś strzelił. Fabs ma wszystko by grać w Barcie.

2

Szkoda tylko, że rewolucja dotyczy złych zawodników. Cesc, Alexis, kto następny? :)

1

Ja bym dołożył jeszcze Ramosa i hejtowanego przez wszystkich Benzemę.

5

W głowie się nie mieści, żeby wypuszczać z rąk takie skarby jak Cesc, Yaya, Eto'o, Abi i chociażby taki Thiago. Paranoja...

1

Redakcja planuje appke na win phone? :D

12

To nie tylko źli, zacietrzewieni i nieznający się polscy kibice mają dosyć Andoniego :)

2

A wyprzedajmy najlepszych, a trzymajmy coraz gorzej grających wychowanków.

1

Obstawiam, że nie jest to West Ham. Aczkolwiek mam nadzieję, że to tylko plotka i Cesc nigdzie się nie rusza

1

Ekhm, jeżeli sprzedaż Cesca, to pomysł Lucho, to jak dla mnie już mogą wywozić go na taczkach. Fabs nigdzie się nie rusza. A Pogba i owszem. Niech po rywalizuje z Busim. Wysoki, silny, zadziorny, młody Toure.

1

Trzeba było go kupić zanim PSG wywaliło 50 baniek za Luiza.

7

Trzeba być idiotą, żeby sprzedać Alexisa, a zostawić Pejdroo. Tym bardziej byłoby głupotą oddać go za pomocnika. Trzeba szukać kolejnego rozgrywającego, który powoli odsunie Xaviego w cień, a nie. Same ofensywne pomocniki, a rozgrywać, to ni ma komu!

1

Nurtuje mnie jedno pytanie, mianowicie:
Dlaczego sam sobie lajkujesz posty? :)

1

To byłby krok wstecz.

1

Malo prawdopodobne. Zwłaszcza, ze Igla nie wypowiadał się zbyt dobrze nt Barcy. Aczkolwiek gdyby historia zatoczyła kolo i teraz Argentyńczyk postanowił odegrać sie na byłym klubie... Kupowałbym

1

Taka nabita, gorsza wersja Lio. Nam potrzeba Henry'ego :)

1

Nie ogarniam tego. Od Barcy wymagają kwot z kosmosu, a sami skladaja smieszne oferty

3

Wszystko spoko, ale akurat Kun nie jest nam teraz potrzebny. Koke tez mi sie nie widzi. Jest Fabs, Andres i mlody Rafa

9

Jak dla mnie, to by byla glupota. Zawodnik jakiego nam trzeba. Wysoki, silny, rezerwowy, powalczy. Grac umie. To ze trafiają mu sie gafy, to norma, jak nie gra sie prawie wcale i nie ma sie takiego czucia. Szkoda tylko, ze Busi jest swieta krowa.

1

Zgoda. Wymieniłem tylko grono kandydatów do kopania futbolówki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?