0

Patrząc na sankcje i wysoką pensję, to 40 baniek max. Ew, Pedrito + 15. Lpool ma nóż na gardle, a nie Barca. Ale nikt raczej tak nie zagra, a szkoda.

2

Oby to nie byl transfer Andoniego. Kopnąć w dupe, to szybciej poleci. Gwiazda jutuba i pan podam do tylu. Tello bije go na głowę jednym zwodem i strzałem po dalszym słupku

1

Chcą Suareza żeby zrobić dobrze kibicom, w konsekwencji sprzedadzą Alexisa, a Pedrito zostaje? Sami kręcą na siebie bata.

0

Warto byłoby spróbować. Zawsze można by go sprzedać po sezonie i nikt by na tym nie stracił. Wtedy Miranda i nawet ryży i mamy solidny skład.

0

To wytłumacz mi, dlaczego Pep nie mógł przewietrzyć szatni?

1

Może i potrafi grać w piłkę, ale zachowuje się jak debil. Nie potrzebny nam ktoś taki. Już widzę Gran Derbi i pogryzionego Ramosa. To byłoby piekło na ziemi. No i nie zapominajmy o wartościach klubu. Nie takich rzeczy uczą w Barcelonie młodych adeptów La Masii.

0

Nie ta pozycja. Wdzieliby się tylko podczas przywitania :P.

0

A tam, wiesz jak to działa... Trener ma gucio do powiedzenia. Kupią i sprzedadzą kogo chcą i jeżeli chcą.

0

Rok temu to Martino wyciągnęli z jakiejś dziury, chłop miał mało czasu i mocną kadrę, na papierze oczywiście. Zanim się połapał, to było po wszystkim ;).

0

Ale 60 za Igłe i 80 za Suareza to proszę bardzo. Gdyby pracowali tam prawdziwi fachowcy, a nie piczki to byśmy kupili Mangale z pieniędzy za Cesca.

0

Na Alexisa nigdy zlego slowa nie powiedzialem :). Po prostu Roberto do mnie nie przemawia

0

Grecki autobus w natarciu. Oby szybko odpadli, bo to grzech tak grać na mundialu.

0

Hmmm, z kim to my graliśmy, że tak frajersko straciliśmy bramkę z rożnego, bo Roberto stał jak cielak i nie złapali napastnika na spalonym? I nerwówka była do końca. Tylko drużyny nie pamiętam.
Właśnie dlatego potrzeba nam kogoś doświadczonego.

2

Lepszy Alves w garści niż Cuadrado na dachu. Przynajmniej nie będziemy płacić majątku za skrzydłowego, który miałby być prawym obrońcą. Tylko niech on zmieni ten fryz ;/

0

oby ;)

3

Akurat Don Andres jest ostatnią osobą, która powinna przepraszać.

0

stateczna gra całej drużyny, klepanie po obwodzie, mało kreatywny środek, dziurawa obrona(podejrzewam, że przez to Xavi grał bardziej zachowawczo) i nieszczęsne wrzutki Alvesa (przynajmniej nie ma gołębi na CN) z braku pomysłu. Cała drużyna obniżyła loty. Poza tym, to już nikt się nie otwiera tak jak w 2008-2010. Teraz jak nie Jelcz, to Solaris w bramce.
po mundialu widać, że to w Barcelonie jest coś nie tak. Alexis i Ney grają bardzo dobrze, Messi nie błyszczy, ale ciągnie wózek zwany Argentyna.

0

Problem Barcy jest o wiele bardziej złożony niż słaba skuteczność napastników.

0

Przyznam bez bicia, że nie oglądałem końcówki sezonu, bo wiecznie siedziałem w pracy i nie chcę prorokować co było tego przyczyną :).

5

Nie, nie i jeszcze raz nie. Atak mamy jeden z najlepszych w Europie. Mamy Messiego, Neya i zapierdzielającego jak wół Alexisa. Jest super, gites i w pytę. Potrzeba wzmocnień w defensywie. 2 środkowych obrońców, prawego obrońcę, pomocnika (oby Kroosa) i jakąś tanią 9. Co z tego, że na papierze będzie wyglądało to pięknie, jak w praktyce się chłopaki pozabijają. Messi i Suarez znają swoją wartość i nikt na nikogo pracował nie będzie, Ney siedzi cicho, bo jest jeszcze młody i poukładany. Bez koniecznych wzmocnień obrony i pomocy znowu nic nie ugramy. Samą ofensywą nie da się wygrać mistrzostwa. Suarez i kupiony po taniości ryży Francuz nie dadzą nam tego, czego potrzeba. I ta kosmiczna pensja Urugwajczyka. Ibra powinien być nauczką na przyszłość.

1

Z Luizem było tak samo. Wstępna umowa, Chelsea się zgodziło, uje muje, dzikie węże, przyszło PSG, 50 baniek i dziękuję, dobranoc. Osobiście nie jestem zwolennikiem tego transferu. 3 gwiazdorów na 3 pozycjach, to za dużo.

0

Bo w końcu niewiele klubów jest w stanie wyłożyć 25 mln za Alexisa. Poza tym, ja bym jeszcze dopłacił zawodnikowi.

1

Zapominasz o transferze Andoniego. O Mascherano z nowym kontraktem :).

0

Nic dziwnego, że topowe drużyny chcą topowych graczy. Bo można by tak wymieniać. Vidal, Pogba, Neymar, Villa, Silva, Piszczek, Liwi etc.

1

Zdrajcą to był Figo, a nie Thiago, który chciał grać.

0

Kroos nie będzie konkurencją dla Rafy. W końcu Busi zasiadłby na ławce, bo przykro patrzeć na to co on tworzy.

4

Po to, że Sergim Roberto europy nie zwojujesz.

0

Trzeba też przyznać, że Dani strasznie kreuje Neya. Miło się na to patrzy jak Alves zawsze szuka podania do Neymara ;).

21

Jedna z niewielu plotek, która mi się podoba. Iniesta, Rakitic i Kroos. Siła, technika i pierdol**cie :)

1

To nie ten sam Pedro Pedrito, który przyspawał tylek wypalonego Titiego do lawki. Jeżeli mamy rozstać się z Danim, bo obniżył loty, to Kanaryjczyk powinien iść z nim pod rękę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?