Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mój teściu wymyślił najlepszą klauzulę anty-ugryzieniową. Powyrywać mu zęby i niech nosi protezę. Przed meczem ma wyjąć i wnikliwa kontrola przez arbitra :).
0
Nie wiem co się tu spinać o jakieś szmatławce. Marca i As walą takie same gnioty jak MD i Sport. Opisu madryckich dzienników nawet nie czytam, bo nie chcę się stresować. Mam wystarczająco napięte nerwy na co dzień :). Innym polecam to samo. Śmiejemy się tu z rm.pl, a nie gorsze cudeńka można tu w komentarzach wypatrzeć. Aczkolwiek adminom cześć i chwała, że nie są takimi chamami :).
2
Brzmi to trochę jak propaganda naszej partii rządzącej. 81 baniek za takiego piłkarza, to normalna cena, sorry taki mamy rynek. Pytanie, czy to na pewno jest 81 baniek :). Weźmy też pod uwagę fakt, że to może być kot w worku. Przez 4 miesiące nawet nie zasiądzie na trybunach i kij wie w jakiej formie wróci. Tylko ten fakt znacząco obniżył jego cenę. Dodatkowo wola samego piłkarza by mieszkać z rodziną w Barcelonie. Coś a'la Cesc i przenosiny do Chelsea.
Fragment, że Arsenal wycenił Alexisa na 35 baniek, a Barca wzięła za niego rzekome 42,5 mln, to jawna kpina. Armatki miały dyktować warunki transferu?
0
Oby gość odszedł w chwale. Tylko po kiego fleta takie deklaracje tuż przed finałem mundialu? To może negatywnie wpłynąć na drużynę.
Fajnie gdyby Tata prowadził Albicelestes. Pewnie miałby wolna rękę i dobrze by to wyszło.
8
Nie wiem jak można się cieszyć z odejścia takiego zawodnika jakim jest Alexis. Gość zawsze dużo biegał, dobrze bronił i brał udział w pressingu, ogólnie zostawiał całe serce na boisku. Dałby się pokroić za drużynę i było to widać w każdym jego występie. To nie był zwykły najemnik. Do tego dokładał dobrą grę. Strzelał bramki i walił asysty. Jak na kogoś, kto nie miał podstawowego składu, to statystyki ma bdb. Fakt, pojedynki nie zawsze mu wychodziły, ale to był nasz mały czołg w polu karnym. Kurdupel, a zawsze się przepchnął i mocno stał na nogach.
Dla wielu przyjście Suareza jest warte sprzedania Alexisa, ale tak na chłopski rozum. Jeżeli Urus ma być uwikłany w taktykę tak jak Chilijczyk, to nic się raczej nie zmieni. Jeżeli nowy napastnik dostanie wolną rękę w ataku i przednia formacja będzie bardziej płynna niż jest teraz, to to będzie jawny policzek dla Alexisa, który nigdy nie mógł się rozpędzić i miał nakaz gry pod Messiego. Kiedyś był tutaj jakiś wywiad z Chilijczykiem, który mówił, że Tito kazał mu nie strzelać na bramkę!
2
Chyba na parkingu, bo Urus nie może wchodzić na stadion :D.
0
Bo Iniesta, Rakitić, Busquets bez formy i Masche nie wystarczą na cały sezon. Przy szacunku do młodych. Na wygranie LM to za mało.
1
Gdyby nie uporczywe stawianie Leo na środku ataku, to od kilku sezonów mielibyśmy jednego z najlepszych napastników świata. Mam nadzieję, że również Suarez nie wyląduje na skrzydle.
0
Zapuszcza wąsik na kolejny sezon ;).
0
Mimo wszystko nie jestem pewny, czy warto było sprzedawać Alexisa i Fabsa, żeby zakontraktować Suareza. Pozbyliśmy się prawdziwych cracków. I oby to był koniec budowania zespołu od napadu. Teraz czas na obronę i jakiegoś solidnego pomocnika (chyba, że Kameruńczyk u nas zostaje).
0
Drużyna, która stosunkowo niedawno była majstrem Hiszpanii. Bez hajsu nic nie ugrasz w tym sporcie...
0
Ja o Songu momentami zapominam, bo gość nie podnosi się z ławki, a Ty z Brazylijczykiem wyskakujesz :).
1
Śmiechy śmiechami, ale Smerfy mają mocną ekipę i kto wie, czy nie będą głównym kandydatem do wygrania lm.
0
"- korzystać z jakichkolwiek sprzętów sportowych na siłowni"
na osiedlowej siłowni też nie? :)
1
nikt inny nie potrafi powiedzieć "hello" w ten sposób.
0
Toż to od dawna o tym mówię, że nie potrzeba nam kolumbijskich wynalazków, a jakiegoś solidnego obrońcę, który nie będzie leciał na hura.
0
Alves w swoich najlepszych latach miał z kim grać, bo trafił na najlepszy okres w historii klubu i nie róbmy z Alby frajera na siłę. Poza tym, to z kim tak klepał ten Alves? Z niejakim Leo Messim :). Na prawym skrzydle niszczyli wszystkich i nie rozumiem dlaczego na lewym nie mogłoby być tak samo w parze Alba-Ney.
0
Dokładnie. Teraz Alba przypomina Alvesa za najlepszych czasów.
0
Spoko, tylko łatwiej kupić prawonożnego "Abidala". Mniej zachodu i kombinowania. Niech już z lewej Alba obiega tego Neya schodzącego do środka.
0
Na upartego, to nawet stopera można postawić na prawej. Alba pobiegnie sobie do przodu i i tak zostajemy z 3 osobowym blokiem obrony + DM. Najlepiej, żeby ten stoper miał delikatne zapędy ofensywne. Niech pobiegnie do przodu raz na ruski rok.
0
Czego by Robben nie robił, to zawsze gdzieś tam czaił się Javier "Wślizg od tyłu" Mascherano.
1
Też myślę, że Messi nie biega, bo kończy się to chociażby wymiotami. I mam wrażenie, że to Guardiola do spółki z Tito doprowadzili Leo do takiego stanu. Facet zasuwał w każdym meczu, czy to klubie, czy reprezentacji. Ciągłe podróże, treningi, różne klimaty i mamy efekty. Tylko jak ktoś siedzi cały dzień na tyłku, to nie rozumie czegoś takiego.
0
I to jest kurna smutne. Niektórych nie można ruszyć, nawet jak grają piach.
0
Jeden Cuenca, to tylko wierzchołek góry lodowej. Sprzedaliby go chociaż za symboliczne 1 euro. Beznadziejne jest to puszczanie zawodników za bezcen. Później tylko czytam, że klub tonie w długach, potrzeba nowych sponsorów, a w międzyczasie planują największy wydatek od wielu lat, czyli nowe Camp Nou. Arsenal do tej pory podnosi się po takim wydatku. Sternikiem takiego klubu powinien być ktoś pokroju Floro. Ktoś, kto zna się na biznesie.
0
Przetłumaczysz mi na kataloński? Asystentem Cie zrobię.
2
Pedro Pedritoooo!
0
Dali mu kartę kolekcjonerską z jego nazwiskiem
0
A później sponsor na koszulce, bo kasy nie ma. 30 baniek za sezon. Gdyby w tym klubie ktoś umiał sprzedać piłkarza po jego rynkowej wartości, to kontraktami takimi jak ten z Katarem można by sobie tylek podcierać.
4
Mam nadzieję, że Masche wczorajszym meczem przyspawał dupę Busiego do ławki. Mówcie co chcecie, ale takiego zaangażowania, pewności i waleczności u Hiszpana dawno nie widziałem. Zawsze było gadanie, że Sergio robi swoje, tylko tego nie widać, bo taka jego rola. Argentyńczyk nie dość, ze byl lepszy, to w dodatku byl najjaśniejszą postacią w swojej drużynie. Tak powinien grać defensywny pomocnik. Powiem więcej. Sprzedałbym gościa i sprowadził w jego miejsce Np. Fernandinho. Wystarczy bycia świętą krową
0
Nad dynamiką by lepiej popracował