0

Mats, Bravo, Masip, Rakitic, Rafa, Deulo, Suarez, Mathieu. Przewietrzenie szatni jak u Pepa. Trzeba kupić jeszcze 2 piłkarzy. Śo, który będzie kierował całą obroną i kogoś za Daniego, takiego usposobionego defensywnie. Songa bym zostawił i przesunął trochę wyżej, no i w ten sposób kadra byłaby kompletna.

0

Też bym chciał grać w Barcelonie i mogę zgodzić się na tak niskie zarobki :

5

Nie byłem zwolennikiem tego transferu. Nie mam już na to wpływu, więc pozostaje tylko życzyć ryżemu wielu sukcesów i udanych odbiorów w koszulce Blaugrany.

0

może zakończyć się to wycieńczeniem organizmu i hospitalizacją

0

Tylko to są kolejne negocjacje, gdzie nie zrobili absolutnie nic i po kilku tygodniach przystali na wyjściowe warunki Nietoperzy.

0

Dupa, a nie kapitan, który szantażuje klub, że chce odejść do Barcelony.

0

Wszystko ok, ale ta cena...

0

Jaja jak berety. Oby to był dobry transfer. Gdyby nie ta cholerna cena, to bym nic nie mówił, ale jak można być takim frajerem? No, jak?

0

Jeszcze można na zapiekanki i prostytutki :)

0

Valencia płakała jak sprzedawała... ze szczęścia, że pogonili niemal 31 letniego dziada za 20 mln.

0

Wiem, wiem, słuchałem tego gościa dlatego o tym wspominam. Bo słyszałem już Alvesa, Alvesza i właśnie Alvisa. Tylko Aloesa brakuje :P.

0

Co oni robili na treningach w ostatnim sezonie? Nienormalne, żeby tak padali już w przygotowaniach.

0

Gdybyś nie zaczął się spinać, to Twoja opinia nawet miałaby jakiś wydźwięk merytoryczny, ale co ja tam wiem, bo jestem visca dzieckiem, a Floro miał ból pupy po tym jak Barca zakontraktowała Suareza i trzeba było ściągnąć Kolumbijczyka.

5

To wzmocnienie Xavim brzmi jak transfer Puyola sprzed roku. Teraz tylko patrzeć na transfer śo w postaci Adriano i fałszywej 9 w postaci Don Andresa.

4

Pewnie tyle samo, co naszych potrafiących poprawnie wymówić nazwisko Daniego :)

0

Nie trzeba nam kolejnego drągala, a kogoś takiego jak Miranda. Szybkiego, zwrotnego, doświadczonego, itp.

0

Oj, jak potwierdzą się te plotki, to ciemno to widzę. Kolumbijczyk, który z prawym obrońcą ma tyle wspólnego, że gra z prawej strony boiska, Matje, który nie powinien podnosić tyłka z ławki aż reszta stoperów nie będzie w stanie grać, Blind, który rozegrał 3 mecze na śo, Piket, który głupieje bez przywódcy, Alba, który większość meczu spędza na połowie przeciwnika. Boże, niech Bartra odpali co najmniej tak jak w zeszłym sezonie, a Adriano omijają kontuzje.

0

Atleti potrafi wykupić Pastore od Szejków. My nie potrafimy rezerwowego stopera. Chociaż skoro klub z Madrytu wyciąga od nas kogoś takiego jak David Villa za 2 mln, to mnie nie dziwi ich potencjalne wzmocnienie :).

0

A Pedro Pedrito uśmiechnięty

0

Dałbym lajka, ale nie ma czym się cieszyć. Paranoja z tymi stoperami. Miranda sam się ofiarował Barcelonie i nic. Nie jestem zwolennikiem Hummelsa w Barcie, ale za te 20 mln już mogli go kupić, Sakho rok temu był za 18, a te gwiazdory rzucają 20 baniek za Matje. Nietoperze robią z nas frajerów i odgrywają się za te wszystkie przegrane mecze na przestrzeni lat. Nie wiem jak mogą argumentować brak zakupu klasowego stopera tym, że cała europa takiego szuka. Jakby chcieli, to by zakontraktowali. Trzeba wydać trochę kasy, ale jak nie chcą wydać na priorytetową pozycję, a pieniędzmi za Urusa można by utopić dyrekcję L'poolu, to ja kurna tego nie rozumiem.

0

Miszczowie świata w negocjacjach. Dobrych sprzedają za drobne, a szrot kupują za krocie. A niech idą w uj z taką rewolucją. Teraz kadra jest słabsza niż w poprzednim sezonie...

0

Określ się Pan. Jak ma zostać do stycznia, to tylko szkodzi drużynie. Teraz trzeba sprowadzić jakiegoś pewniaka do gry w LM, a potem posadzić go na ławce na pól sezonu. Lubię Xaviego, ale zachowuje się jak baba. Nie wie co ma ze sobą zrobić.

1

Rafa dobrze gada!

0

Czy ja wiem. Z perspektywy czasu nawet mi przeszło gniewanie się na niego. Mou ma taki sposób bycia. Drużyna jest mu oddana, a w zamian za to atakuje innych w taki sposób i zdejmuje presję ze swoich zawodników.. Wtedy nie byłoby wałkowania w gazetach, że Leo nie zapłacił podatków, a jakaś inna kontrowersja wywołana przez Żoze.

2

W tym klubie pracują jacyś debile. Gdyby kupowali gościa za 10 mln, rzucili mu max 2 pensji i mialby podnieść dupe z ławki od święta, to byłoby ok, ale nie mogę czytać, że ten facet ma partnerować Piketowi..

0

Miranda wcale droższy by nie był :)

0

"a kto umarł, ten nie żyje"
tyle można będzie powiedzieć o naszej grze obronnej

0

Po tym jak rok temu olali Sakho, to mnie nic nie zdziwi :)

3

za marzenia nie biją :)
ale gdyby ten transfer doszedł do skutku, to publicznie odszczekał bym wszystko i na kolanach po grochu zapierdzielałbym pod bramy Camp Nou ucałować stopy Wielkiego Andoniego.

0

Jeżeli Rafa nie odpali, to będziemy w czarnej. Na Iniestę i Rakitica raczej możemy liczyć. Rafinha i Roberto, to wielka niewiadoma. Zawsze jest wariant z Messim cofniętym do pomocy, ale atak na tym straci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?