Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Moim zdaniem, to tyle samo co Lucho, kumpel z boiska. W wywiadach może sobie grzmieć i strzelać fochy na Xaviego, a summa summarum mogą go mieć w nosie. Aczkolwiek nie będę tutaj prorokował. Poczekamy i zobaczymy. Obym się mylił, ale tylko w Puyolu widzę kogoś, kto może nimi na prawdę potrząsnąć.
0
Byle postraszyć jak Real. Ojechać ich i mieć później łatwiej. Jak zremisujemy, albo przegramy, to PSG poczuje krew, a Ajax rok temu udowodnił, że z nimi nie ma lekko.
2
Ogólnie płacenie podatków, to socjalistyczny, karzący pracę wymysł. Tylko my nie o tym. Czego tu się spodziewać? Katalonia, region turystyczny, trzeba doić dojną krowę. Im więcej zarobią na turystach tym więcej pieniędzy ma do dyspozycji Madryt. Polityka takich faszystów jak gen. Franco też się na to przełożyła. Przecież trzeba dopie*** tym z Katalonii. Ale co Pan zrobisz? No nic Pan nie zrobisz.
Odłączyć się też za bardzo nie mogą, bo zostaną w czarnej.
1
E tam, dużej alternatywy nie miał. Piket od lat pod formą, Masche gra dobrze, ale rasowym stoperem już nie zostanie, Xavi i Iniesta gdzieś zanikali, Roberto i jego talent pomijam, nieogar Messi i tak na prawdę, to tylko VV, Bartra, Alexis, Ney i pod koniec Alves ciągnęli grę do przodu.
Z młodych próbował Dongou i Traore, ale było widać, że za wcześnie. Grali ambitnie, ale potykali się o własne nogi.
0
To jego córka rozdawała karty w tej drużynie :d
0
Wystarczy popatrzeć na Pepa. Ten to się zestarzał dopiero. Presja, wyniki i psycha siada. Nie każdy to udźwignie. Nawet Żoze nie wytrzymał w Madrycie, co dopiero Tata Martino, którego nawet Zubi zrugał po meczu z Rayo. W końcu nie można odchodzić od stylu.
2
Bardzo dobrze, że nie ma Busketa. Pamiętam jak cypryjczycy ostro i ambitnie walczyli z wisłą. Sergio dobrze przekazuje piłkę z obrony, ale jak trzeba powalczyć, to robi się Pusi, a nie Busi.
1
Aaaaa, spoko, nie zwróciłem szczególnej uwagi na te liczby, tylko przyjąłem, że bilans zamknie się na poziomie +18 brutto :D. Przepracowany ostatnio jestem i wolniej trybię ;).
0
Widocznie Ty znasz ją lepiej, więc mnie oświeć.
0
To chyba Pedro Pedrito w zeszłym roku sam sobie asystował :D
0
Złamali przepisy to muszą ponieść konsekwencje. Nie jestem zachwycony tym zakazem, ale trzeba ponosić konsekwencje jak się coś źle zrobiło.
1
Uhuuu, 18 melonów dochodu. Sponsorów coraz więcej, pucharów z roku na rok coraz mniej, pensje co chwilę większe, zaraz przypierdzielą podatek od tych 18 baniek i okaże się, że transparentny i spłacający długi zarząd zostanie z fujarą w ręce. Teraz pytanie za 100 pkt. Ostatnie transfery były wliczone w poprzedni czy omówiony wyżej budżet ;).
2
Sorry, musiałem. Jakiś taki sentyment ;)
1
hej dziewczynoooo, spójrz na misia, aaa, on przypomni, przypomni chlopca ci, nieszczesliweeeego bialego misia, ktory w oczach ma tylko szare lzy:))))
0
Matje tak jak Bolt ma dobrego gena. Przewaga włókien białych i rozwija dużą moc, to zapierdziela jakby miał motorek w d*pie. Mogli podać czasy wszystkich piłkarzy.
0
Pedro Pedritoooooo!
Szkoda go trochę. Kiedyś łupał bramki jak na zawołanie, a teraz straszy już tylko wąsem.
22
Kawał czasu. Fajnie, że Polacy odcisnęli jakieś piętno na historii Barcy.
0
Jude Law przyjechał na Camp Nou i zamieszanie :). Kawal fury, a wjazd beznadziejny. Projektował rowerzysta
0
Akurat Iker to unika pilek lecących w swiatlo bramki niczym neo pocisków w matrixie.
2
Przez pryzmat ostatnich miesięcy dziwnie czyta się, że kibice chcą Xaviego od początku :D
2
Normalnie Fcpudelek :)
0
Za co biorą pieniądze fizjoterapeuci? Już nie pamiętam, kiedy ostatni raz mieliśmy cały zespół do dyspozycji trenera. Nie wiem co tam siedzi w głowie Zubiego (może lepiej nie wiedzieć), ale powinien się tym zainteresować. Chyba, że Lucho ma jakieś dziwne metody treningowe i padają jeden po drugim.
0
Fakt, też inaczej teraz patrzę na Xaviego, bo zrobił niezłą szopkę. Co nie zmienia faktu, że Cesc dał nogę. Niewiele wcześniej opowiadał, że chce u nas zakończyć karierę.
11
Co jak co, ale Cesc'owi powinno być teraz glupio
0
Robią chłopakowi krzywdę. Niedawno był taki, który miał zbawić Camp Nou. Miał być taki jak Lio. Wylądował w angielskim sredniaki
4
Trochę słaba statystyka. Cesc, Thiago i Bojan to już 70 melonów. Wniosek taki, że nie potrafimy sprzedawać piłkarzy. Chociaż to żadna tajemnica.
0
Ekhm. Niech ten Masche coś pogra w Barcelonie, to później będziemy porównywać do reprezentacji :).
6
Dobra, dobra. To Mats musi łapać minuty i doświadczenie.
0
Musisz znaleźć sobie zdrowsze zajęcie :P
0
Powinieneś dodać, że z racji swoich marnych warunków fizycznych nie potrafi wygrać górnej piłki i przepycha go podmuch wiatru :). Boże ile znaczy dobra opinia. Busi gra padake, Iker puszcza wszystko co leci w bramkę, a są ubóstwiani w świecie futbolu.