Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie stary. Szanuje Cię bo często dobrze gadasz, ale piłkarz nie ma obowiązku żyć jak pustelnik. Zarabia kupę kasy, bo ludzie chcą go oglądać i jego praca generuje przychody dla klubu. Ma prawo do normalnego życia i rozrywki.j jest wolnym człowiekiem.
2
To troche taka walka z wiatrakami. Możesz sypać argumentem, ludzie przyznają Ci racje, później taki Bystrzycki napisze felieton od czapy i z innej rzeczywistości, to hejtu ciąg dalszy.
1
Najlepsze, ze pax wypunktuje każdego hejtera i ma racje. Sam jwchalem na Alvesa, ale gość otworzył mi oczy. Tutaj są ulubiency tacy jak Busi i wrogowie publiczni jak Song i Alves.
19
Nie każdy musi być taki ciuchy i stonowany j jak Imiesta. Jak komuś nie pasuje zachowanie Alvesa, t to niech powie co sam robi po pracy.
2
Bramkarz musi mieć spokojną głowę i pewność w grze. Gdybym był na miejscu Lucho, to postawił bym na Niemca. Niech zbiera doświadczenie. Ma być opcją na przyszłość, pograć te 10-15 lat,a nie Bravo, który będzie bronił może jeszcze z 5 wiosen
0
Mou szmaci bezpośrednich rywali. Z nami nie ma nic wspólnego, to wyluzował
2
Niejeden wychowanek mógłby uczuć się od niego oddania dla klubu. Nie zapomnę jak wsadził głowę między nogę napastnika i piłkę i uratował tym sytuację.
0
Oby to byl dobry transfer. Nie wymagam od niego cudów(chociaż za te pieniądze powinienem), ale niech gra solidnie.
0
Weź też pod uwagę fakt, ze często nie ma jak podać po ziemi. Nie ma na świecie skrzydłowego, który będzie wrzucał wszystkie piłki na nos. Z tych wrzutek jest więcej okazji niż z klepania po obwodzie. Nawet konusowi piłka spadnie pod nogi, a i obrońcy trzeba dać okazję do popełnienia błędu. Nie przypadkowo Dani ma duży udział w rozgrywaniu piłki.
0
Za grzeczny jest. Niech trzyma się od nich daleko, to nie skończy w klubach.
0
Alves 219 podań, ale i tak idą hejty, ze jest beznadziejny. Jeden z ważniejszych piłkarzy od lat.
0
Nic nie zawyżam. Zwyczajnie widziałem do czego Song był zdolny. Zagrał 2-3 spotkania pod rząd i nie można było się przyczepić. I nie sugerowałbym się ocenami, czy opiniami, bo tutaj każdego zgnoją. Nawet Messi bywa tu przeciętnym piłkarzem. Zależy jak leży i jaki jest obecny trend.
Ciężko rywalizować z Panem Sinusoidą, który raz zagrał dobrze, raz tragicznie i nigdy nie zasiadł na ławce. Masche zjada go pod każdym względem [patrząc na pozycję DM], a i tak nie gra. O co chodzi?
Każdy z naszych pivotów wnosi do drużyny coś innego. Busi jak chce, to potrafi rozegrać ale jest pipką i jak trzeba powalczyć ciałem, to biega jak dziecko we mgle. Masche przecina wszystko i jest prawdziwym liderem. Brakuje mu za to centymetrów. Song nie był ani wirtuozem, ani przecinakiem, ale dograć potrafił, odebrać piłkę też. Doskonale wychodziło mu nawiązywanie walki z pomocnikami drużyny przeciwnej. Potrafił poustawiać ich jak trzeba.
Nie uważam, że to piłkarz ma mówić trenerowi gdzie chce grać, a wykonywać polecenia. Mógłby śmiało grać tak jak Keita, za którego przyszedł. Wejść, uspokoić sytuacje, powalczyć i zejść zadowolony z boiska.
0
Po historii Villi, który grał kilka m-cy z pękniętym piszczelem już mnie nic nie zdziwi. Utwierdzam się coraz bardziej, że sztab medyczny sabotuje ten klub :P.
2
Szkoda, że odszedł z klubu. Myślę, że gdyby nie wpierdzielaliby się mu w kompetencje i dale spokojnie pracować, to mogłoby coś z tego być.
0
Bo jeszcze mają ból d*py po Thiago, który zrobił im arrivederci roma i trzeba kreować Roberto na wielką gwiazdę. Gość nie ma nawet połowy talentu, który ma Thiago, bądź jego młodszy brat. Chyba, że Kupidynek ukrywa swoje umiejętności przed światem i czeka na swoje wejście smoka.
1
Tego też się boją. Powiem więcej. Martino błysnął geniuszem taktycznym [wg mnie] i w pierwszym meczu Messi i Ney [a w końcówce Alexis] wybiegali na pozycje i siali popłoch w obronie Los Blancos. No i ten pozycyjny... Z kontry za często nie gramy, a jak tracili głupio piłkę, to przez dobre ustawienie kreowaliśmy okazje bramkowe. Tak jak wtedy co w drugim GD [poprzedni sezon] Iniesta przejął piłkę i odegrał do kogoś tam i bramka [o ile dobrze pamiętam, starość nie radość].
0
Moim zdaniem przyczepiła się do niego głupia opinia, którą każdy wałkuje. Tak jak z Danim. CO by nie zrobił, to i tak jest dla większości beznadziejny. Song grał mało, a jak już grał, to był solidny. Jak łapał rytm meczowy, to był dobry i śmiało mógł grać w pierwszym składzie, ale nieee... tutaj święta krowa Busi może zaliczać asysty do przeciwnika, kłaść się przy każdym kontakcie i mimo wzrostu nie wygrywać górnych piłek, a i tak zawsze gra.
0
Nie chodzi mi o suche statystyki, a o postawę naszego portero. Ten to wszystko łapał. Na razie nasi bramkarze nie mają kiedy sie wykazać.
26
Jako naczelny hejter Roberto uważam, że śmiało mogli go sprzedać. Nie widzę w nim Xaviego. Gość ma nieprawdopodobnego farta. Odszedł Thiago, odszedł Cesc, Xavi już niemal odwiesił korki, a ten nic nie gra. O czym my tu rozmawiamy. Lepszej okazji miał nigdy nie będzie.
0
Płakałbym ze szczęścia gdyby u nas grał. Jeden z najlepszych CB na świecie, może grać na RB i pokieruje całą linią obrony. Szkoda, że takie rzeczy tylko w fifie.
2
E tam. Z Realem też jest zabawa w zamek. Boją się naszego ataku pozycyjnego jak ognia. Z resztą sam widziałeś ich taktykę. Rzucają się do ataku, cisną niemiłosiernie i zamykają się w polu karnym. Nabiorą trochę sił i znowu cisną. Grają takimi falami, ale 2-6 i 5-0 nauczyło ich, że z nami trzeba ostrożnie.
4
Obawiam się, że gdybyśmy wyszli samymi obrońcami, to i tak przeciwnik urządziłby obronę częstochowy. To już nie te czasy. Pep odnosił takie sukcesy, bo szli z nami na wymiany ciosów. Z takimi zawodnikami jak Eto'o, Lio, Henry i pomocnikami jak Iniesta i Xavi [w wielkim gazie] nikt z nami by nie wygrał. Teraz dwóch napastników na naszej połowie to wielka odwaga.
0
Sony Xperia M2 też fajna zabawka. Niezłe ceny teraz u mnie w euro. Za 8 paczek takiego fajnego sprzętu nie kupisz.
1
Bo ani Tito, ani Tata nie wiedzieli co z nim zrobić na boisku. Nie przypadkiem grał co najmniej dobrze u Armatek. Tam nie ma powalonej polityki zmieniania pozycji na siłę i świętych krów.
0
Byle obyło się bez kontuzji. Z ławki znowu będą straszyć takie tuzy jak Roberto, Montoya i Pejdro. Szkoda Songa, dobra alternatywa w pomocy.
1
Chwilowo nie ma czym się jarać. Słabiuteńkie Elche i zacumowana Łódź Podwodna to nie wyznacznik. Rok temu jak VV bronił wszystko co leciało w bramkę, to był szacun. Na teraz, to Btavo może rozkładać leżak w polu karnym.
0
Piket utył, czy to tylko niefortunne zdjęcie, że wygląda jak bambaryła?
0
Ile znaczy gra w Barcelonie. Normalnie pies z kulawa noga by go olal, a tu powołanie. Ciekawe czy zakopcil z wrażenia :)
0
Jestem bardzo c ciekawy co nam zaprezentuje.
0
Jeżeli to prawda, to chcę zobaczyć Rafe na pozycji Iniesty. Gość jest gotowy i nie ma co chronić go przed odpowiedzialnością. Xavi to niech wejdzie na ostatnie 30 min. O ile będzie potrzebny.