0

Co to zmieni? Dopiero narobili całą masę transferów i co? Grają gorzej niż grali rok temu, ale przecież Tata to marionetka bez jaj :).

0

Chyba w końcu ostygl optymizm co do super trenejro Lucho. Nie każdy bedzie wielkim trenerem. Pep byl taktykiem na boisku. Tylko liczyć na to, ze Xavi w przyszlosci powtórzy ten sukces

0

Wychowankowie mogliby uczyć sie od niego poświęcenia dla barw klubowych

0

I tak uważam, że taki przecinak jak Masche sam by dał radę. Do systemu gry z dwoma DM potrzeba Iniesty w gazie, albo nowego skrzydłowego. Ktoś rozrzucać piłki musi. Tylko co by było wtedy z Rakiticiem i Xavim? Drużynę mamy przystosowaną do gry dwoma ofensywnymi pomocnikami i na tej pozycji jest już ścisk. Rychło w czas z takimi pomysłami. Mamy zakaz transferowy. Co do Piketa, to musi zostać, bo nawet bez formy wnosi najwięcej do gry obronnej i wyprowadzenia piłki. Jakby udało się wykrzesać z niego to na co go stać, to tylko Kompany jest lepszy od niego. Tylko Lucho to se może. Eibary ogrywać.

0

Ale przecież dług! Chociaż w jakiej formie była klubowa kasa jak przyjmował stanowisko? Święty nie byl, ale chociaż klub byl w rozkwicie.

0

Tylko gdzie tu sens? Mamy 3 kreatywnych pomocników, a w ataku działają tylko napastnicy. Cofnięty Messi to duza strata w polu karnym. Oni powinni wymieniać sie pozycjami jak w 2008/2009. Nie oni są od rozgrywania.

0

Za dużo emocji żeby nie było wyzwisk, docinek i chamstwa. Ile siusiakow polecialo jak Messi przestrzelil i nie bylo 2:0? Co się działo jak CR spektakularnie odbil sie od Busketa? Pewnie na niego jechaliscie. Ten sport jest taki piękny, bo wywołuje potężne emocje. Ja np. jestem dożywotnio wdzięczny za lata 2008-2012, bo strasznie mi sie pochrzanilo w zyciu, a Barca dodawala otuchy. Piękny sport.

5

Od dawna gadam, że tylko dwóch trenerów pouklada te drużynę. Jeden trudni się w Bawarii, drugi w Londynie

0

Zbrodnią bylo nie wykorzystywać bardziej Daniego jak miał taki pas startowy po swojej stronie. Isco uciekal do środka, a Marcelo wychodzil dosyć wysoko. Mathieu partolil wszystko, a pomoc dalej nie funkcjonuje. Kiedys ta formacja zmiatala wszystkie drużyny. Moim zdaniem Lucho i impotencja pomocy zawazyly na przegranej. Ney, Leo i Suarez sami meczu nie wygrają, a tylko oni plus Dani wnosili coś do ataku.

0

Ano i o ile rozumiem roszadę w obronie, ze gral ofensywny Alves, wysoki Piket, przecinak Masche i dryblas Matje (pewnie chodzilo o walkę przy stalych fragmentach), to nie rozumiem czemu ten ostatni nie został szybko zmieniony przez Albe, bo nie dość, ze wszystko partolil i byl niedokladny, to i nie mogl sie ścigać z Królewskimi.

4

Kelnerów odprawiali, z mocnymi jest lipa. Szykuje się sezon jak za Tito. Będziemy lać ogorow, a z mocnymi odpadac. Mówiłem, ze Tata powinien zostać. Lucho pokazał swój kunszt w Romie i rzekome darcie ryja na piłkarzy mnie nie przekona. Pep nie krzyczał, docieral do zawodnika, albo zegnal sie z nim.

0

Ramos na dm'ie panie Ancelotti? Jak znowu odwali taki numer, to juz bede wiedział czemu tak brew unosi.

0

Nie no, zgłupiałem. Alba ma 10 strat, zawala bramkę, opis jest raczej pozytywny i dostaje 5. Jeżeli to ma być średni występ, to ja nie chcę widzieć słabego. Napastnicy mają niewiele więcej strat, ale oni wchodzą w dryblingi i ślą podania na granicy straty, bo a nóż przejdzie. Jeszcze niech Busket dostanie 8 za mecz, w którym nie grał :).

0

I co z tego, ze Pedro jest pod forma, jak Suarez może nie miec czucia pilki. Nawet prawdopodobnie tak jest. Niech on komponuje sie na spokojnie. To nie fifa. Wy jak idziecie do nowej pracy/szkoly, to nie macie stresa? Po co maja mu sie nogi platac? Nie każdy może grać w gran derbi i nie od każdego oczekuje sie tyle co od Urusa...

0

Byle Iker bronił. Wtedy Leo może być bez formy, a wpadnie wszystko co leci do bramki :)

1

Pedrito już błyszczał w klasykach i psychicznie lepiej zniesie ten mecz. Z każdym złym przyjęciem Suarez będzie coraz bardziej zamknięty w sobie. Nawet mimo słabej formy Hiszpan jest ruchliwy, zwinny i szybki, a ktoś musi otwierać obronę Królewskich. No i pewnie zrobi mniej złego, niż Mathieu, który kręci się jak g. w przeręblu.

6

Każdy profesjonalista spiąłby poślady i grał bez marudzenia. Piłkarzem jest wielkim, ale jego ciągły płacz i samolubstwo mnie drażnią. Oby Messi pobił rekord na SB, a Ronaldo albo mu pogratulował jak przystało profesjonaliście, albo niech wyjdzie na sfochanego bufona.

1

Moim zdaniem Pedrito byłby lepszym wyborem. Hiszpan ostatnio sporo gra, może bezproduktywnie, ale przynajmniej ma rytm meczowy. Po Suarezie nie można niczego się spodziewać. Samo trenowanie to za mało. Nawet Leo po ostatniej kontuzji musiał się trochę ograć. Warto też zaznaczyć, że el clasico, to mecz wielkiego kalibru, w którym nie ma miejsca na głupie błędy.

1

Nie każdy wielki potrafi strzelać 11. Niech Ney strzela. Ale co ja mogę, moje zdanie się nie liczy

0

Lewy był mistrzem niemiec, a nie przełożyło się to na sukcesy repry. Trzeba rozgraniczać piłkę klubową i reprezentacyjną. To, że wcześniej skład Hiszpanii składał się głównie z piłkarzy Barcy, to siłą rzeczy musieli grać jak Barca. Real w ostatnich latach jest mieszaniną kulturową, więc ciężko by było jakby 2 zawodników decydowało o sile zespołu. Teraz tak samo. Repra Hiszpanii gra piach, bo piłkarze Barcy grają jak nie oni sami i jeden Ramos na nic nie wpłynie. Poza tym, to kto był motorem napędowym Realu w poprzednim sezonie? Argentyńczyk i Chorwat, a bramki ładował Portugalczyk.

0

Trochę popłynąłeś. Tyle, o ile to faktycznie Barca została mistrzem świata i europy, to dorzucanie tu Realu nie ma sensu. Zwłaszcza, że tak na dobrą sprawę z repry gra(ł) tam Ramos, wiatrak Arbeloa i były już zawodnik Xabi. Reszta to goście z zagranicy.

0

Jaka to jest przewrotność losu. Wtedy jak już każdy widzi, że VV nakrywa czapką Ikera, to ten pierwszy ma kontuzję. Przynajmniej forma "Kasijasa" dobrze zwiastuje na zbliżające się el clasico.

0

Fala samobójstw ogarnęłaby kibiców Los Blancos :D

1

Bo nasza pomoc jest bezproduktywna. Kiedys dominowali każdy mecz, nadawali tempo i penetrowali pole karne. Xavi i Iniiesta mieli po kilkanaście asyst, a teraz klepią bez większego sensu i dobrze, ze Lio jest tak wszechstronny, ze cos z tym robi.

0

Przy całym szacunku dla Bladej Twarzy [nie biorę pod uwagę, Xaviego, bo teraz jest rezerwowym], ale to Piket winien nosić opaskę kapitana. Kto jak nie on zawsze rwał do ataku, kiedy drużyna przegrywała? Piket zawsze walczy, nawet jak mu nie idzie i forma zniżkuje. Charakter ma, warunki ma, jape wydrzeć potrafi, walczy za drużynę. Dobry następca Puziola.

0

Trenerzy dali tyłka i tyle. Gość z ogromnym potencjałem, absolutny top na świecie, a stawiali go wszedzie tylko nie na jego pozycji. Jak już grał w pomocy, to wrzucali do jednego składu Xaviego, Inieste, Busketa, Messiego i Cesca to to nie mogło wypalić. Zbyt wielu graczy do rozgrywania i tworzenia sytuacji, a tylko jedna piłka na boisku. Teraz mamy padake w pomocy, a Fabs wymiata w Chelsea. Oby jak najlepiej mu sie wiodło. Byle Piket nie był tak samo zawiedziony po tym sezonie.

6

Dymali Barce jak mogli. Klub sam do tego doprowadził

0

Niby 30 baniek/sezon, ale troche słabo jak na tak wielki klub. Niech dają 2x tyle, albo spadaja

0

Dodaj do tego Toure, który z czystej ambicji i chęci odebrania piłki biegał szybciej, zawziętego Eto'o, motywującego Puyola i Xaviego, któremu nie dało się zabrać futbolówki. Z tej drużyny nic nie zostało. Niestety.

0

Jeżeli kogoś chwalisz, to nie wytykasz mu błędów. :)
Nie można powiedzieć, że Dani gra źle. Nie jest to ten sam poziom co kiedyś, ale i tak twardo trzyma się w czołówce. Tylko tutaj jest na niego jeden wielki hejt, a jak napisałem wyżej, jeżeli ktoś w tej drużynie zasługuje na szacunek, to jest to właśnie Alves.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?