2

Odchodzą legendy. Odchodzą ludzie, których nigdy nie znałem, nie podałem ręki, a czuje się po nich pustkę. Dziwne, że można związać się z nimi do tego stopnia. Porypane to.

8

Pewnie Espanyol

6

Ąri strzelilby po ziemi :-)

14

I całe szczęście, że nie Ty o tym decydujesz :-P

1

Barca Guardioli wciąga nosem obecną. Inny sposób bronienia, galaktyczna pomoc, dużo ruchu z przodu. Więcej kombinacji, mniej bezpośredniej gry, która nie zawsze wychodzi na dobre. Wtedy każdego potrafili zdominować, a tydzień temu celta zepchnela nas do obrony. Bez kurtuazji panie emery

0

Wyprzedzili fakty. To chyba rok temu dostali od nas takie lanie, że trener poleciał.

1

W Katalonii bez zmian. Mamy full napastników, to kupują kolejnego, tłok w pomocy, to sciagna jeszcze jakiegoś pomocnika. Teraz czterech stoperow, jeden dm, który może grać cb, to szukamy następnego. Alves i Xavi jedną nogą poza klubem, ale co tam. Jest Montoya, którego nigdzie nie chcieli mimo deklaracji, że ma dosyć trybun i Roberto, który na nowego generała nie rokuje.

0

Ładnie się wypowiedział. Nerwy na boisku, a poza zachował się ok. Nie to co Igła. Zawsze życzył nam najgorszego.

1

Spieprzyli i tyle. Alves już lepszy nie będzie, a Danilo dobrze się zapowiada. Real znowu zagrał nam na nosie. Te patalachy nie potrafią ściągnąć kogoś kto nie marzył o grze w Barcy. Nawet tacy piłkarze sami dokładają do transferu. To jest kurna żałosne. I oni chcą Pogbe. Powodzenia. Krolewscy i jego sprzatna. Alves zrobił lepszą robotę przy transferze Neya niż te gamonie nawet by potrafiły. Potrzeba nam kompetentnych ludzi, a nie kolesi.

3

Gościu ma wyraz twarzy jakby miał zaraz zrobić jakąś rozpierduche. Nie wiem czy chciałbym otaczać się takimi ludźmi. Decyzja Xaviego jest dla nas święta ze względu na osiągnięcia, ale lepiej żeby wylądował w mls. Przynajmniej kultura podobna.

0

To normalne. Jak znasz swoją wartość, to nie zgodzisz się na wszystko. Tylko my, zwykle szaraki często nie mamy nic do gadania, bo takie są realia i jak się nie podoba, to spierdzielaj. Ni ma letko

0

Ramos *

1

Wpadłem na fioletowa poczytać coś o tej karze dla CR i w sumie nie zdziwiło mnie to, że nic nie napisali na ten temat. Dowiedziałem się za to, że Rano najlepiej na świecie wyprowadza piłkę z obrony do ataku. Nawet pozazdroscili Piquenbauera i ochrzcili go mianem cesarza :-P. Pewnie mają też najlepszego piłkarza galaktyki w składzie.

1

Ok, karę więzienia mogę zrozumieć, ale wyciąganie brudnych łap po klubowe pieniądze to już jest łatanie dziury budżetowej w najgorszej postaci. To nie klub jako instytucja zawinił, a osoby podejrzane. O ile zakończy się ta opera mydlana i będzie czarno na białym, że przewalili.

0

Nie wierzę, że sam to mówię, ale Busi nakrywa czapka Masche. Hiszpan jest lepszym rozgrywającym i to było widać. Druga linia nie istniała. Iniesta trzymał poziom, Rakitic bez fajerwerków, a Masche biegał i nie wiedział kogo atakować, bo nas biali rozklepali. Moim zdaniem wcześniej powinien wejść Busket z Xavim.

0

Carlo chyba nie jest aż takim cepem, żeby poświęcić dwóch zawodników do krycia Leo. Neymar z Suarezem zrobią wtedy rzeznie na ich połowie. Rok temu w pierwszym Gd już było widać ile swobody miał Ney, a Alexis pierdyknal golazo. No cóż. Oby biali popełniali jak najwięcej błędów

3

Gość dalej żyje tym klubem i czuje się jakby był cały czas z drużyną. Było to widać po reakcjach. Zwłaszcza przy bramce. Zasłaniał twarz, żeby nie było widać tej radości. W Monachium źle by to odbierali.
Dobrze by było gdyby wrócił po wyborach. Lucho ma teraz dobre wyniki, ale Pep to Pep. Doprowadził klub na sam szczyt, a po jego odejściu szybko z niego spadliśmy.

0

Taki dobry, a nikt go nie chciał.

4

Kampania, kampanią, ale Barca to miejsce dla Abiego. Wspaniały gość. Solidny, oddany, waleczny. Nie jeden wychowanek mógłby się uczyć od niego. Cieszę się, że niedługo może wrócić do klubu. Uwielbiam go. Rzadko kiedy obrońca zyskuje serca kibiców, ale w jego przypadku nie mogło być inaczej!

0

Marudzicie. Bakero nie będzie robił transferów, bo nie może. Ktoś musi zarządzać sprawami związanymi z drużyną. Przedłużenia kontraktów, spełniania żądań trenera i inne rzeczy, o których my nie mamy pojęcia. Wbrew pozorom Zubi nie miał nic wspólnego z droższymi transferami. Tylko to DNA jest śmieszne. Niby fajnie tak, bo mowa o czymś co łączy wszystkich cules, jakieś tam przywiązanie, tradycje i w ogóle, ale nadużywają już tego.

0

Trochę dystansu. Poza tym CR miał piorunujący okres wrzesień -listopad, a tak to Gucio grał. Były żale o kontuzji i braku wsparcia. Jak na swoje możliwości, to będę i drugi grał przeciętnie. Ronaldo w dobrym momencie wystrzelił. No i Messi jako napastnik-pomocnik i kij wie kto jeszcze nie robi takiego wrażenia, bo mówi się o bramkach, a nie rozgrywaniu, asystowaniu itp. To już Alexis miał bardziej udany rok i równą formę :D

11

Zloty ballon nie zamydli mi oczu. Pamiętam jak Alves zakładał mu siatkę i frustracje jak go rozklepali :D.

0

Kto będzie pamiętał, że teraz nie strzela? Wiosnę miał beznadziejną, bo "grał z kontuzją", mundial beznadziejny, bo "nie ma z kim grać", na jesieni postrzelał, teraz znowu się zaciął, chyba, że karnego dostanie. Też trochę z doopy byłaby ta złota piłka, ale w momencie głosowania grał b. dobrze.

0

Nie mówię, że się skończy. ardziej o to, że będzie bliżej niż dalej końca kariery, a Ney jest na początku

1

Czasami mam wrażenie, że wymaga się od niego więcej niż od Leo w jego wieku. Los jest laskawy. Ronaldo prawie 3 dychy, Messiemu też blisko, ale Ney niedługo będzie nas czarował dryblingami.

7

Alves i Piket dużo bardziej kreatywni niż cała pomoc.

0

Cóż za uśmiech :D

10

Gra bez pomysłu, ale gole są. Napad ciągnie ten wózek, ale Atleti nas zeżre.

2

Jakie wywody ....

0

Szkoda, że tak się to potoczyło. Bravo mógłby mu rękawice zakładać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?