Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zobaczymy rano :-)
0
Jaja będą jak United zakontraktuje Navasa, bo oni mają jeszcze czas.
0
Chyba jak Florek posmarowal.
0
Ale jaja :-D
Tak dać ciała
1
Już widzę Sampera w gran derbi, albo 1/2 cl. Nasi młodzi utalentowani w takich chwilach potykaja się o własne nogi.
1
Czuję, że możemy się na tym przejechać. Nie mamy pomocników, a ten sezon będzie dużo cięższy i dłuższy niż poprzedni. Żoze już pokazał na co stać zajechany Real, możemy powtórzyć ten wyczyn.
Song z miejsca mógłby walczyć o skład z Rakiticiem. Możecie hejtować, ale taka prawda. Ustawiony jak Ivan z tymi samymi zadaniami byłby mocnym punktem drużyny. Nie robiony na siłę dm i cb.
9
Blysnales jak chrzastka w salcesonie :-P
0
Co z Songiem?
0
Głupie pytanie, ale odswiezyles stronę?
0
Ronnie też bidy nie klepal. Zależy od charakteru
3
Wszystko ok, tylko ofensywy pomocnik musi grać nonszalancko. Zachowawczy powinien być Rakitic, czy Busket, bo to oni mają przetrzymać i rozegrać piłkę. Bez ryzyka nie ma asyst. Nie ma czystych okazji,żeby posłać bezpieczną prostopadla.
3
Warto dodać, że jak to Pep, lubi rzucać nim po pozycjach. Wielka szkoda, że Thiago nie ma. Wielki talent. Iniesta mógłby być teraz Xavim sprzed roku.
0
Masche to tylko swojaki ;-)
Oby przełamał się tak jak Abi. W meczu z Realem dając zwycięstwo :-)
0
Nikt nigdy z arbitrami nie wygrał, my bramkę, oni karnego, podwyzszymy, to spalony, albo po faulu. Oby to był tylko zbieg okoliczności i Simone nie miał racji.
0
Po co tam jest ten baran? On cokolwiek ogarnia?
7
Podobno el jarek dał mu ostatnią szansę.
11
Bale to coraz bardziej żula przypomina.
Oby MSN zrobiło nam 3 pkt. Oby pomoc się w końcu przebudzila i pomogła im w tym. Wtedy będę szczęśliwym człowiekiem :-)
15
Oby się spełniło Dziku. Mieszaj obrońcami, strzelaj bramki, to za dwa lata może prawe skrzydło będzie twoje. Leo już na stałe przejdzie do pomocy i będzie ogień.
0
Zacznę od tego, że wierzę w słowa Piketa.
Nie mieli prawa anulować tej kary, nawet jak doskonale zdają sobie sprawę, że to lipa i jakieś kalumnie, bo zrobiliby z siebie szajbusów, a autorytet tego pożal się boże, stronniczego sędziego poszedł by w siną dal.
Szkoda, że taki baran może wypaczać wyniki. Z Pique mieliśmy jeszcze szansę, bo szedł atak za atakiem i powinniśmy sypać bramkę za bramką. Nie każdy lubi Dumę Katalonii.
To nie są teorie spiskowe. Podwójne standardy w sędziowaniu widać od dawna.
1
Sevilla chyba ma pozamiatane. Oby dali radę. Valencia ma szansę, Real ciężki wyjazd na wschód jak my no i Francuzów. Lyon pozdrawia.
0
Znowu wyjazd do tej dziczy. Miałem nadzieję, że ominie nas ten zaszczyt.
0
To nie jest rozwiązanie, ale za dużo talentów nam ucieka. Trzeba ich sensowniej prowadzić i kontrolować ich kariery. Nie sztuka wypuścić takiego za grosze i odkupić za kilkadziesiąt baniek. Barca jest bogatym klubem, niezależnie co będzie mówił Barto o finansach, ale nie można tak szastac kasą. Zwłaszcza, że miało się tych graczy u siebie. To tak jakby za dwa lata kupić Pedro za 50 melonow.
0
Ja się z tym zgadzam, gdyby nie grał tyle, to by Barca się nim znowu nie interesowała. Tylko sam schemat jest już męczący. Sprzedamy, poczekamy i odkupimy za duże pieniądze.
0
Dobra, ale grał w naszych rezerwach. Był naszym zawodnikiem, więc jeden pies.
Chodzi o sam fakt, że najpierw go oddają, a teraz okazuje się, że jest nam potrzebny. Kolejna taka sytuacja.
0
Nie będzie chamskich odzywek w stosunku do Barcy? Nie będzie chamskiego promowania po i pieprzenia trzy po trzy? No niee :oooooo
1
Jak ja to lubię. Utalentowany wychowanek nie robi u nas kariery, odchodzi bo chce grać, sprzedają go bez żadnej opcji odkupienia za sensowne pieniądze i mamy kolejną telenowele.
Mogliby go kupić. Spełni marzenia, my będziemy mieć dobrego zawodnika na ławkę i każdy będzie zadowolony.
0
Szczerze mówiąc, to im mocniejszych mamy przeciwników, tym lepiej idzie. Na takie United będą skoncentrowani i potraktuja poważnie, a takie Malmo zignoruja, oleja sikiem prostym i możemy się na tym przejechać.
Zobaczymy. Ciekawe jak tam koszyk Realu. Czy znowu drabinka będzie dla nich łaskawa?
3
Charakter ma, ale jako piłkarz nie ma takiej wizji gry, a to może być problem. Wydaje mi się, że trener musi czuć i analizować rzeczy na boisku tak jak robi to np. Xavi. Mogę się mylić. Szefuńcio i tak jest zajebisty :-D
7
Song jest dowodem na to jak trener może schronić karierę zawodnika. Tito usilnie robił z niego dm i cb, a tym czasem Song jest cm, później Tata powielal ten błąd, ale mimo to Kamerunczyk grał przyzwoicie. Lucho nie ma alternatywy w środku pola, ale i tak nie da mu szansy... Chore.
0
Oby. Jest nam teraz cholernie potrzebny.