Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
66
Przesadzasz. Ta bramka to byłby symbol. Gwizdali na niego cały mecz, nienawidzą go tam całym sercem, a on pakuje na 5:0. Fala samobójstw w Madrycie. Normalnie tak nie biegnie. W pole karne przeciwnika wybiega tylko jak przegrywamy, ew. mamy wysoki wynik. Tak to zachowuje się odpowiedzialnie.
0
Co to się kurna dzisiaj dzieje :-o
0
I stracimy panowanie w środku. Na 20 min niech wejdzie
0
Nie mogę patrzeć na tego Ninnogana, czy jak się ten drwal nazywa.
Barca gra zajebiście. Kontrolują wszystko, piłki penetruja obronę Romy jedna za drugą. O ile będą mieli taką formę na wiosnę, to znowu przejdziemy do historii i obronimy tryplet
31
Myślałem, że Real miał zła taktykę,a tu roma sama prosi się o wpier..
0
Messi na mocarzu
3
Nawet bez wcześniejszego czytania, tylko pobieżnie patrząc na oceny, warto wejść na fioletową. Napawajmy się chwilą :). U nas wszyscy na 8-10, u nich max to 2,5 :D
0
Szczęście, że Florek jest narwany i zmienia tych trenerów jak rękawiczki. Z drużyny Pellegriniego mogło coś być, z Carlo grali bardzo dobrze, to teraz jest Rafa Benitez :-D
1
Dobra, dobra, Luisito to cwaniak jakich mało. Ramos będzie kwiczal z bólu. Oby Leo nie wdawal się w dryblingi, bo jemu też nie odpuszcza. Co innego gadają, a co innego zrobią.
0
Piłkarze niech podchodzą z pokorą. Wiem na co ich stać i widzę co dzieje się w Madrycie. Tak czy siak, szanuję Twoje zdanie, ale teraz bardziej boję się ligowych sredniakow, oni mają coś do udowodnienia
2
Od roku też często gramy z kontry. Mamy kim. Jeżeli obrona i pomoc dobrze zagrają, a tridente będzie naciskać, to kataklizm musiałby się stać, żeby nam coś strzelili. Poza tym kuźwa, co wy tak dygacie? W formie jesteśmy w stanie rozjechac każdego, a już na pewno Real, który ma wewnętrzne problemy.
12
Jeżeli Real się na nas rzuci, to będzie pięknie. Po 20 min opadną z sil, a wcześniej może zaaplikujemy im bramkę z kontrataku. Z nami nie idzie się na wymianę ciosów.
0
Nie chodzi mi o to jakie mają osiągnięcia cywilizacyjne i dobrze o tym wiesz, tylko chciałeś blysnac jako ten jedyny sprawiedliwy. Widziałem ostatnio jakie masz poglądy, są one odmienne od moich i nie ma sensu się kłócić, bo "łączy nas piłka", a na ten temat potrafisz powiedzieć coś ciekawego i tego się trzymajmy. Odniosę się tylko do tej dziczy. Statystyczny mieszkaniec bliskiego wschodu leciał by po maczete, żeby ściąć Ci głowę, bo nie wyznajesz jego prawdy. Oni są mentalnie w średniowieczu.
2
Miałem sen! W tym śnie arbiter podejmował prawidłowe decyzje, nikogo nie faworyzowal, piłkarze szanowali się na wzajem i nie wymuszali decyzji. Potem obudziłem się i przypomniałem sobie, że w Hiszpanii tak się nie da i trzeba gwizdac pod pewną drużynę, której nazwy nie wymienię, dodam tylko, że mają białe stroje i stadion w Madrycie.
0
Porównanie bardzo dobre. Chodzi o to co ta dwójka wywołuje w głowach przeciwników.
1
Umiejętności mogą mieć. Adama i Dongou też je mają, a jak zostawili wpuszczeni na boisko, to że stresu potykali się o własne nogi. Wyobraź sobie 90 minutę, 0-0 i Munir/Sandro wychodzi 1 na 1. Luisito weźmie to na zimno i wykonczy jak profesor, oni w ułamku sekundy będą mieli milion myśli i prawdopodobnie spartolą. Jeszcze nie ten czas. Trzeba mieć taką skalę talentu jak Lio żeby się nie spalić.
0
Tak jak mówiłem, to był atak w naszą cywilizację, u nas w domu, w sposób w jaki my nigdy nie dzialalismy. Każdy wie, że oni tam mordują się każdego dnia, ale w miastach Europy to jest nie do pomyślenia. Dlatego takie reakcje. Spokojnie, za tydzień każdy o tym zapomni. Jak o każdym zamachu.
1
Z Lio jest jak z Iron Mike'm. Tyson wchodząc na ring wygrał wiele walk. Każdy robił w majty na sam jego widok, a jak zaglądał w oczy to już wiedział, czy długo to potrwa. Messi takie same emocje budzi w każdym obrońcy.
1
Stalin był zbrodniarzem, ale powiedział coś bardzo mądrego.
"Jedna śmierć to tragedia, milion to tylko statystyka. "
Nie wydaje mi się, żebyś oplakiwal każdego z tych 250 000. Poza tym oglądałem to co się działo w Paryżu i wywołało to zupełnie inne emocje niż suchy tekst o tych syryjczykach. Tak działa psychika, a w czasach, w których informacje docierają na żywo trzeba mieć twardą du#e. Za dużo złego się dzieje. Nie pochwalam, ale nie mogę sobie pozwolić na takie emocje, bo to rzutuje na moje życie i pracę.
2
Bardzo proste. Identyfikujemy się z nimi, bo to ta sama kultura, wspólna historia, no i przede wszystkim jest to niedaleko. Ofiary w Syrii nikogo nie ruszają, bo każdy wie, że państwa islamskie to typowa dzicz. Nic nas nie łączy i bierz pod uwagę, że tam jest wojna. Inaczej to działa na psychikę. Poza tym jest to atak wrogiej cywilizacji na naszą, w dodatku niewinnych ludzi.
0
Pogba w Barcelonie na 5 lat. Potwierdzone info, kupiłem w fifie.
Tak poważnie, to przydałby się. Tylko Iniesta musiałby stać się Xavim z zeszłego roku. Ewentualnie trzeba będzie wrócić do 3-4-3. Pod warunkiem, że pomoc by się przebudzila, bylibyśmy nie do pokonania.
0
Tello. Nikogo więcej nie trzeba.
0
Czarny scenariusz. Budżet jakoś trzeba domknac, a wymieniona dwójka pochłania znaczną jego część w formie wypłat. Wiesz, że może tak się stać przez niegospodarnosc zarządu. Ostatnio było jakieś zestawie zarobków piłkarzy Barcy i Realu. Nawet nie wiem, czy nie umieścili tego na fcbarca.com.
0
To tylko pokazuje jak nieudolnie rozwiązują sprawy kontraktów. Nie dość,że na dzień dobry wykladaja duże pieniądze, to dają zapisy o bonusach, co rok, dwa dają podwyżkę i ile by do kasy nie wpadło, to więcej wypada. Dodatkowo Barto miał jakiś tam swój projekt, espay, espai Barca, czy kij wie co dokładnie, nie potrafią sprzedać za rozsądne pieniądze i jest jak jest. Niedługo będzie trzeba rozstać się z niektórymi jak ma to funkcjonować. Na pierwszy ogień może polecieć Iniesta, jak będzie bardzo źle, to mogą naprawdę sprzedać Lio. Nie wiem, w Realu dużo mniej płacą i nikt nie marudzi.
0
Gadają dzisiaj, że to nie może rzutować na podejście dla imigrantów
4
Internety, fora i portale społecznościowe mają wielką moc. Taki przepływ informacji. Wiedziałem co się dzieje zanim mówili w tv. Dzięki Twitterowi mogła być akcja at, bo wiedzieli co tam się wyprawia. Jeden z najważniejszych wynalazków ludzkości. Szkoda tylko, że takich informacji szukałem.
0
Nie to miał na myśli
1
2 zabili, 1 złapali, reszta wyszła z zakladnikami
6
Sytuacja patowa. Walczyć się nie da, bo nie wiemy z kim, czekać nie można i co tu robić? Czolgami wkroczyć do państwa islamskiego? Co to da? Dzisiaj pokazali jak mszcza się za śmierć swojego kata. Wojna przy tym to pikuś. Wrogiem jest widmo.
11
Z takimi bydlakami jest o tyle ciężka sprawa, że mogą być każdym. Nie noszą mundurów, często nie odróżniają się od innych, a teraz mogli być wyprowadzeni razem z zakladnikami, którzy przeżyli.
To jest bydlo. Podobno rzucali granatami w zakładników