66

Przesadzasz. Ta bramka to byłby symbol. Gwizdali na niego cały mecz, nienawidzą go tam całym sercem, a on pakuje na 5:0. Fala samobójstw w Madrycie. Normalnie tak nie biegnie. W pole karne przeciwnika wybiega tylko jak przegrywamy, ew. mamy wysoki wynik. Tak to zachowuje się odpowiedzialnie.

0

Co to się kurna dzisiaj dzieje :-o

0

I stracimy panowanie w środku. Na 20 min niech wejdzie

0

Nie mogę patrzeć na tego Ninnogana, czy jak się ten drwal nazywa.

Barca gra zajebiście. Kontrolują wszystko, piłki penetruja obronę Romy jedna za drugą. O ile będą mieli taką formę na wiosnę, to znowu przejdziemy do historii i obronimy tryplet

31

Myślałem, że Real miał zła taktykę,a tu roma sama prosi się o wpier..

0

Messi na mocarzu

3

Nawet bez wcześniejszego czytania, tylko pobieżnie patrząc na oceny, warto wejść na fioletową. Napawajmy się chwilą :). U nas wszyscy na 8-10, u nich max to 2,5 :D

0

Szczęście, że Florek jest narwany i zmienia tych trenerów jak rękawiczki. Z drużyny Pellegriniego mogło coś być, z Carlo grali bardzo dobrze, to teraz jest Rafa Benitez :-D

1

Dobra, dobra, Luisito to cwaniak jakich mało. Ramos będzie kwiczal z bólu. Oby Leo nie wdawal się w dryblingi, bo jemu też nie odpuszcza. Co innego gadają, a co innego zrobią.

0

Piłkarze niech podchodzą z pokorą. Wiem na co ich stać i widzę co dzieje się w Madrycie. Tak czy siak, szanuję Twoje zdanie, ale teraz bardziej boję się ligowych sredniakow, oni mają coś do udowodnienia

2

Od roku też często gramy z kontry. Mamy kim. Jeżeli obrona i pomoc dobrze zagrają, a tridente będzie naciskać, to kataklizm musiałby się stać, żeby nam coś strzelili. Poza tym kuźwa, co wy tak dygacie? W formie jesteśmy w stanie rozjechac każdego, a już na pewno Real, który ma wewnętrzne problemy.

12

Jeżeli Real się na nas rzuci, to będzie pięknie. Po 20 min opadną z sil, a wcześniej może zaaplikujemy im bramkę z kontrataku. Z nami nie idzie się na wymianę ciosów.

0

Nie chodzi mi o to jakie mają osiągnięcia cywilizacyjne i dobrze o tym wiesz, tylko chciałeś blysnac jako ten jedyny sprawiedliwy. Widziałem ostatnio jakie masz poglądy, są one odmienne od moich i nie ma sensu się kłócić, bo "łączy nas piłka", a na ten temat potrafisz powiedzieć coś ciekawego i tego się trzymajmy. Odniosę się tylko do tej dziczy. Statystyczny mieszkaniec bliskiego wschodu leciał by po maczete, żeby ściąć Ci głowę, bo nie wyznajesz jego prawdy. Oni są mentalnie w średniowieczu.

2

Miałem sen! W tym śnie arbiter podejmował prawidłowe decyzje, nikogo nie faworyzowal, piłkarze szanowali się na wzajem i nie wymuszali decyzji. Potem obudziłem się i przypomniałem sobie, że w Hiszpanii tak się nie da i trzeba gwizdac pod pewną drużynę, której nazwy nie wymienię, dodam tylko, że mają białe stroje i stadion w Madrycie.

0

Porównanie bardzo dobre. Chodzi o to co ta dwójka wywołuje w głowach przeciwników.

1

Umiejętności mogą mieć. Adama i Dongou też je mają, a jak zostawili wpuszczeni na boisko, to że stresu potykali się o własne nogi. Wyobraź sobie 90 minutę, 0-0 i Munir/Sandro wychodzi 1 na 1. Luisito weźmie to na zimno i wykonczy jak profesor, oni w ułamku sekundy będą mieli milion myśli i prawdopodobnie spartolą. Jeszcze nie ten czas. Trzeba mieć taką skalę talentu jak Lio żeby się nie spalić.

0

Tak jak mówiłem, to był atak w naszą cywilizację, u nas w domu, w sposób w jaki my nigdy nie dzialalismy. Każdy wie, że oni tam mordują się każdego dnia, ale w miastach Europy to jest nie do pomyślenia. Dlatego takie reakcje. Spokojnie, za tydzień każdy o tym zapomni. Jak o każdym zamachu.

1

Z Lio jest jak z Iron Mike'm. Tyson wchodząc na ring wygrał wiele walk. Każdy robił w majty na sam jego widok, a jak zaglądał w oczy to już wiedział, czy długo to potrwa. Messi takie same emocje budzi w każdym obrońcy.

1

Stalin był zbrodniarzem, ale powiedział coś bardzo mądrego.
"Jedna śmierć to tragedia, milion to tylko statystyka. "
Nie wydaje mi się, żebyś oplakiwal każdego z tych 250 000. Poza tym oglądałem to co się działo w Paryżu i wywołało to zupełnie inne emocje niż suchy tekst o tych syryjczykach. Tak działa psychika, a w czasach, w których informacje docierają na żywo trzeba mieć twardą du#e. Za dużo złego się dzieje. Nie pochwalam, ale nie mogę sobie pozwolić na takie emocje, bo to rzutuje na moje życie i pracę.

2

Bardzo proste. Identyfikujemy się z nimi, bo to ta sama kultura, wspólna historia, no i przede wszystkim jest to niedaleko. Ofiary w Syrii nikogo nie ruszają, bo każdy wie, że państwa islamskie to typowa dzicz. Nic nas nie łączy i bierz pod uwagę, że tam jest wojna. Inaczej to działa na psychikę. Poza tym jest to atak wrogiej cywilizacji na naszą, w dodatku niewinnych ludzi.

0

Pogba w Barcelonie na 5 lat. Potwierdzone info, kupiłem w fifie.

Tak poważnie, to przydałby się. Tylko Iniesta musiałby stać się Xavim z zeszłego roku. Ewentualnie trzeba będzie wrócić do 3-4-3. Pod warunkiem, że pomoc by się przebudzila, bylibyśmy nie do pokonania.

0

Tello. Nikogo więcej nie trzeba.

0

Czarny scenariusz. Budżet jakoś trzeba domknac, a wymieniona dwójka pochłania znaczną jego część w formie wypłat. Wiesz, że może tak się stać przez niegospodarnosc zarządu. Ostatnio było jakieś zestawie zarobków piłkarzy Barcy i Realu. Nawet nie wiem, czy nie umieścili tego na fcbarca.com.

0

To tylko pokazuje jak nieudolnie rozwiązują sprawy kontraktów. Nie dość,że na dzień dobry wykladaja duże pieniądze, to dają zapisy o bonusach, co rok, dwa dają podwyżkę i ile by do kasy nie wpadło, to więcej wypada. Dodatkowo Barto miał jakiś tam swój projekt, espay, espai Barca, czy kij wie co dokładnie, nie potrafią sprzedać za rozsądne pieniądze i jest jak jest. Niedługo będzie trzeba rozstać się z niektórymi jak ma to funkcjonować. Na pierwszy ogień może polecieć Iniesta, jak będzie bardzo źle, to mogą naprawdę sprzedać Lio. Nie wiem, w Realu dużo mniej płacą i nikt nie marudzi.

0

Gadają dzisiaj, że to nie może rzutować na podejście dla imigrantów

4

Internety, fora i portale społecznościowe mają wielką moc. Taki przepływ informacji. Wiedziałem co się dzieje zanim mówili w tv. Dzięki Twitterowi mogła być akcja at, bo wiedzieli co tam się wyprawia. Jeden z najważniejszych wynalazków ludzkości. Szkoda tylko, że takich informacji szukałem.

0

Nie to miał na myśli

1

2 zabili, 1 złapali, reszta wyszła z zakladnikami

6

Sytuacja patowa. Walczyć się nie da, bo nie wiemy z kim, czekać nie można i co tu robić? Czolgami wkroczyć do państwa islamskiego? Co to da? Dzisiaj pokazali jak mszcza się za śmierć swojego kata. Wojna przy tym to pikuś. Wrogiem jest widmo.

11

Z takimi bydlakami jest o tyle ciężka sprawa, że mogą być każdym. Nie noszą mundurów, często nie odróżniają się od innych, a teraz mogli być wyprowadzeni razem z zakladnikami, którzy przeżyli.

To jest bydlo. Podobno rzucali granatami w zakładników

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?