Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
49
W nosie ze wszystkimi rekordami, z wyjątkiem jednego - obrony pucharu ligi mistrzów.
1
To był jego kolejny dobry mecz. Nogami gra jak profesor, na wielkim luzie. Dawał dużo pewności, jak trzeba było wyjść spod pressingu, to zagrywali do niego. Na linii wyciągał się jak struna, refleks też bardzo duzy. To będzie najlepszy bramkarz świata.
0
Słabe podejście. Gdyby nie tracili głowy pod naszą bramką, a Mats nie był kotem (jak nie zacznie więcej grać, to ja tego nie ogarniam), to my byśmy myśleli o remontadzie. Do naszego pola karnego grali jak równy z równym i należy im się szacunek.
0
Uwierz mi, wiem kiedy muszę odpuścić, bo czuję, że nie daję rady. Profesjonalny sportowiec tak samo to odczuwa. Do tego nie potrzeba tytułu medycznego. Każdy widzi kiedy mu wychodzi, a kiedy ma spadek osiągów.
0
Zamiast tych GPS wystarczy, żeby taki Pique otworzył otwór gebowy i powiedział, że nie ma już siły. Trener też powinien to widzieć. Każdy wie, że oni nie są robotami. Nawet Maszynę boli kolano :-D
0
Ponoć chciał do nas, tylko Pep nie widział dla niego miejsca. Dobrze się stało, bo nie byłby aż tak dobry, bo Xaviego i Iniesty z tamtego okresu by nie przebił. Wbrew pozorom czasem lepiej nie trafić do Barcelony ;-)
4
Henry łamie do środka, strzela po długim słupku i bramka. Cwaniak zawsze robił to samo i sadzal bramkarza na dupie. Mało kto poruszał się z taką elegancją i lekkością jak Titi. Przyjemnie patrzylo się na jego grę. Kocur!
1
Co jak co, Roberto odpalił i milo patrzeć, ale Pogbą nie będzie.
0
To bierzemy Yaya z powrotem!
0
Te 5 lat doświadczeń mogło być na tyle kluczowe, że u nas by nie osiągnął takiego poziomu
31
Takim ludziom należy się szacunek. Nie zrzucił winy na wszystko co mu do głowy wpadło, nie szukał problemów i ogólnie zachował się z klasą. Wielu trenerów mogłoby uczyć się pokory od tego pana. Oby Celta niedługo trafiła do europejskich pucharów.
0
Skakalbym ze szczęścia jakby Pogba przyszedł, ale... Gdzie by grał? Rakitic jest najważniejszym zawodnikiem w ukladance Lucho, Roberto świetnie rokuje na przyszłość, Rafa ma papiery na topowego ofensywnego pomocnika (oby tylko dobrze się rozwijał po kontuzji), Busket jest nietykalny, więc zostaje Iniesta. Można marginalizowac jego rolę tak jak z Xavim rok temu, ale odbiera w ten sposób minuty innym. Turana nie wymieniłem, bo on może latać na skrzydłach i minut mu nie zabraknie. Nie wierzę w zmianę formacji na 3-4-3, bo mamy dużo bocznych obrońców. Nie wywalimy ich przecież dla Pogby.
0
Teraz tak gada, ale prawda taka, że wielkim klubom się nie odmawia.
0
News na nabicie wyświetleń. Czegoś więcej oczekiwałem :-P
15
Lio i Ney nawet nie powinni podchodzić do karnych. Najlepiej jakby strzelał Luisito, Iniesta, ew Rakitic
2
Sandro robił to na pewno dla dobra klubu. Laporta to zło i niedobro :-D
0
Nie zgodzę się z tym, że Matje ma lepszą ocenę od Pique. Znowu pokazał kunszt i parę razy nie trafił w piłkę tylko w zawodnika. Na nasze szczęście sędzia nic nie widział, bo mogliby bombardowac Matsa z dobrych pozycji.
0
Mnie najbardziej krew zalewa, że mi zabierają, a nierobom rozdają. Skąd te pieniądze? Z mojej pracy i vatu, którym dodatkowo dostaje po jajach...
2
Jaki z tego morał? Lepiej siedzieć na dupie w domu ciągnąc zasiłek niż uczciwie zarabiać pieniądze. Przecież to oczywiste, że taki Masche nie studiuje prawa podatkowego, nie siada w bokserkach i podkoszulku do kompa i nie liczy ile ma zapłacić. Powinno się to kończyć na uregulowaniu zaległości i cześć.
2
Jeżeli są dogadani z Neyem i nowy kontrakt będzie po sezonie, to powinni spełnić marzenie florka i wysłać mu koszulkę Neymara
0
Lepiej złamać komuś nogę niż pocisnac po matce (rzekomo). Zbydlecenie w tej Hiszpanii. Sens w tym jest. Gdyby nie zlagodzili kary i zajęli twarde stanowisko, że nie akceptują chamstwa, to CR w tym sezonie nie wyszedł by na boisko
3
Oby Bartra pozamykal wszystkim mordy jak Roberto. Lubię go, dałby się pokroić za klub.
0
Weź bo Pepe, Ramos, Marcelo i CR przyjmą wyzwanie
0
Porównaj to z Barca i Realem
13
Wielki szacunek dla tego Pana. Zrobił z Atletico klub, który jest w stanie lac wszystkich w Europie. Atleti obawiam się bardziej niż Realu. Grają z wielką ambicją. Jak widać można bez wydawania kilkudziesięciu milionów co okienko.
0
On nic nie musi zrobić. To Perez musi stracić kontakty.
0
Gość rozmienil się na drobne. Tak jak te 5 lat temu CR i Lio, to był poziom nieosiągalny dla nikogo, to teraz Neymar robi więcej i jest dużo bardziej spektakularny, a Luisito można śmiało postawić obok Ronaldo. Tylko Messi jest gdzieś hen daleko przed innymi.
0
Czyli Iniesta i Arda nie są wartosciowi? Gdyby Nolito był taki dobry, to biloby się o niego pół Europy. Poza tym weź gościu nie pyskuj
0
Nie wiem po kiego człona nam teraz Nolito. W pomocy jest tłok i lepiej rozdać te minuty Ardzie i Iniescie. Jeden i drugi mogą grać na skrzydłach. Nie zapominajmy też o tym, że Vidal jest nominalnym skrzydlowym. Gdyby było bardzo źle, to jest też Adriano. Lepiej kupić stopera i pomyśleć o zmienniku dla Luisito. Torres wcale nie byłby zły.
0
Raul i Puyol, dwóch wielkich kapitanow. Relacje klubów były inne, trzymali wszystko za pysk i nie było takiego bydła jak teraz. Najlepszym komentarzem jest ich słynne zdjęcie, na którym idą z rękoma na ramionach jak starzy kumple. Wyobrażacie sobie takie samo z Iniesta i Ramosem? Ja nie.