2

Po pierwsze to gunwo was obchodzi co Messi ze sobą robi. Dopóki jest schludny, a nie laleczkowaty, to jest ok. Po drugie, to jest zajebisty chwyt marketingowy. Teraz każdy komentuje jego fryzurę, nikt nie wspomina "krula europy", nowy sezon za pasem i przez ten szum Lio może przybliżyć się do złotej gały.

1

Pogba jest wart tyle ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić. 120 mln to dużo za doświadczonego gościa, który co najmniej 10 lat będzie stanowić o sile zespołu, a dodatkowo jest marketingowym strzałem w 10? Momentalnie zacznie dla nich zarabiać. Taki transfer trzeba traktować jak inwestycję, a nie wydatek.

7

To tak jakby Rakiticia ustawiać na defensywnym pomocniku i oczekiwać cudów. Trochę szkoda typa, bo do przodu grał bardzo fajnie, a i było komu się rozpychac. Lipa

7

Już widzę jak wy zgadzacie się na niższy hajs. Wyobraźcie sobie, że macie odejść z bardzo prestiżowej firmy do niczego nie znaczącej i zarabiać połowę. Taka sama sytuacja, tylko skala inna. Proszę nie być obludnym :-).

81

Byłby frajer jakby się zgodził. Nie jego wina, że był częścią jakiegoś wałka. Przez te 300 minut nawet nie miał poważnej szansy. Szczerze? Niech ciągnie ile tylko może. Nauczy to zarząd, że nie można tak pogrywac ludźmi.

2

Priorytetowy zawodnik i 24 bańki? Ojjj, piękne nas urządzili przez to oddawanie piłkarzy za bezcen. Niedługo będą nam piłki oferować.

1

Jednego i drugiego bym zostawił. Wiedza z marszu jak grać, a lepszej alternatywy na razie brak. Może zbyt wiele oczekuję, ale nie widzę Vidala na po.

0

Nie bardzo chce mi się wierzyć w te bajki o Barcelonie, zwłaszcza, że był rezerwowym.

0

O nie :-D. W końcu nie musiałbym dygac czy czegoś znowu nie spie.... Tak, wiem, bramka z Realem.

4

Wkład Luisito jest nieoceniony i jeżeli ktoś właśnie zasługuje na podwyżkę to właśnie on. Tylko nie można tak lekką ręką dawać wszystkim tak pokaźnych sum i odnawiać często kontraktów (patrz Messi), bo potem robi się problem z płynnością finansową. Zwłaszcza, że podatki są chore

0

Śmiechy smiechami, ale nikt nam nie da za niego złamanego grosza, wiec niech zostanie. Wbrew pozorom nawet nie grał głupio w tych paru meczach

36

Munira i Sandro nakrywa czapka, jeden już odszedł, to czas na drugiego, a Tello da jakość z przodu. Tak, ma jeden zwod. Tylko tak szybko zapiernicza, że więcej mu nie trzeba. Henry też wiecznie łamał do środka i strzelał po długim słupku, każdy bramkarz o tym wiedział, a i tak siedział na dupie. Wolę gościa, który ma opanowany jeden trik, a nie zabije się o własne nogi bo mu się Ronaldinho włączy.

0

Tylko weź pod uwagę, że napastnik robi więcej szału i jego gra jest najbardziej atrakcyjna. Taki Xavi grał super, ale optycznie dupy nie urywal i tylko jakiś koneser mógł go faktycznie docenić. Pogba też nie będzie robił takiego show jak np. Ney

0

Tak, tylko w Barcelonie na siłę zmienia się pozycje zawodników, a potem oczekuje wielkich rezultatów. Song najlepszym przykładem MF grający jako dmf albo cb . To się nie może udać

0

Oby się to tylko nie odbiło czkawką

0

Wszystko fajnie, ale co z prawym obrońcą? Jak wszyscy wiemy, Vidal jest prawym pomocnikiem, który w razie potrzeby może zagrać na po, Roberto z kolei jest środkowym pomocnikiem. Nie chciałbym robić mocnym rywalom autostrady pod bramkę. Chyba, że nasz rodzynek ma grać regularnie :-)

1

Liczysz na odpowiedź, ze Messi :D. Jak dla mnie to Luisito, był decydujący w tym sezonie i ogólnie grał dobrze. Co do innych lig, nie wiem kto się wyróżniał.

5

W finale lm graj padlinę, w finale euro nie graj wcale, nie pomagaj drużynie w ważnych momentach, nastrzelaj bramek ogórkom, krzyknij SIIIIIIII, dostań złotą piłkę. To byłby bardzo niesmaczny żart.

1

Nie wiem jak można wiecznie argumentowac nasze beznadziejne transfery, że zaoszczędzimy na pensji zawodnika. To Messiego i Neya też puścili by za frajer, bo będą zarobieni na niewyplaconych kontraktach? Shiiiiiiiiiiiet

52

Jak zaslepionym trzeba być żeby napinac się tak z powodu cr11? Gość nic nie gra, ma raptem przebłyski, a kreują go na gwiazdę turnieju. Gwiazdę, która ma więcej szczęścia niż rozumu, że w ogóle trafił do finału. Jeżeli to ma Zaważyć na wynikach złotej piłki, to ja nie mam pytań. To już Pazdan zrobił więcej szumu i był decydujący dla drużyny. #złotapilkadlapazdana

9

Odbiła się czkawka zmiana przepisów. To nie do pomyślenia żeby z grupy wyszła drużyna z 3 miejsca mając 3 pkt, później przesluzgiwali się na ogromnym farcie przez resztę turnieju, co to kurna jest? Oby Niemcy byli jak walec i skompromitowali te pseudo drużynę

0

Lio i inni zarabiają, bo generują zyski. Proste. Powiem więcej, opłaca się im tyle przelewać!

0

Chodzę prywatnie, doplacam do podatku i znam osoby, dla których pójście do pracy to dramat, a dostają prawie połowę mojej wypłaty w zasilkach. To już są pasożyty

1

Kogo to nie dotyczy mam takie zdanie. Nie powinno tak być. To jest okradanie ludzi.

74

Ogólnie prawo podatkowe jest chore, im więcej zarabiasz, tym więcej tracisz. Wyciągają tylko łapy po cudze pieniądze. Później robią z tego rozdawnictwo dla nierobów...
Nie dziwię się, że kombinują z podatkami.

1

Tak i to ten twój grill miał jaja, bo jako pierwszy chciał zmienić styl z bezsensownego klepania, które wpoil im Tito na oddawanie piłki drużynie przeciwnej i kontry. Tak, to on. Nie wybitny Lucho pierwszy grał z kontry. Wspomniany gol Alexisa nawet był z kontry. Oglądałeś ty w ogóle tamte mecze? Ney był liderem, a Pedro i właśnie Alexis przeżywali swój bardzo dobry okres. Nawet Fabs dobrze zastępował Leo. Ty chyba mylisz to z sezonem z Tito na ławce. Dobrze, że nikt z MSN nie ma głupich strat. Dobrze, że Luisito wykorzystuje wszystkie setki.
Bredzisz człowieku. Nie jesteś w stanie przyznać, że Martino nie jest złym trenerem. U nas zabrakło mu szczęścia. Gdyby nie to, to Lucho dalej trenowalby Celte. Tata nie jest geniuszem na miarę Pepa, czy Mou, ale jest na pewno bardzo solidny. Sam byś się zes###, a nie doszedł z Argentyna do dwóch finałów.

1

Z Turana jeszcze może być pociecha. Mógłby grać w kilku pierwszych meczach sezonu i myślę, że dobrze by to na niego wpłynęło

0

Staaaaary, to Real powinien zgarniac mistrza od paru lat, bo patrząc na całą kadrę, to od kilku sezonów mają lepszą. Co byś nie gadał na Martino, to on jako pierwszy miał pomysł na autobusy, bez Messiego drużyna potrafiła grać zajebiście, a taki Alexis odpalił i milo było patrzeć, atmosfera była dobra i nikt nie czytał o żadnych konfliktach. Jak dla mnie jego sezon na 4 i żałuję, że nie został dłużej.
To, że Lucho miał wejście smoka, to w dużej mierze sporo szczęścia i genialna dyspozycja Lio.

2

I gadasz jak typowy januch, który im punkty przydziela, więc sam się nie kompromituj

1

CR i Bale w walce o złotą piłkę... Za co kuzwa? Z tej dwójki zdecydowanie Bale zasługuje bardziej, co nie zmienia faktu, że są lata świetlne za Messim, czy Iniesta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?