Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
To jakim cudem Xavi zrobił taką karierę? Z piłką zabierał się wolno jak cholera, robił kółeczka, bo nie był też wystarczajaco 'gibki', a dawał radę i był jednym z najlepszych. Pomocnik ma mieć przegląd pola, uwolnić sie od przeciwnika, zagrać na nos napastnikowi i bronić jak trzeba. Od biegania są skrzydłowi i boczni obrońcy. Nie przesadzajmy. Piłka leci szybciej niż jakikolwiek piłkarz może biec.
0
Nie ma sensu korygować ustawienia, które funkcjonuje od lat dla jednego gościa. Po prostu zagra Arda, może Rafa na skrzydle. Paco mógłby nie wnosić za dużo. U nas skrzydłowi mają trochę inną robotę niż w większości klubów.
7
Wydaje mi sie, że Rafa mógłby z powodzeniem grać miedzy liniami pomocy i ataku. Coś a'la Messi. Cofnąć sie po piłkę, przedryblować przeciwnika i zagrać w pole karne. Drugim Xavim na pewno nie bedzie. Chłopak jest stworzony do gry ofensywnej.
30
O matko! To nie Mats wypłakał sobie pierwszy skład, a Bravo poleciał na kasę :o. No nie, ten ambitny, waleczny Chilijczyk pokazał nam środkowy palec i poszedł do klubu, który co najwyżej wygra PL.
Szczerze to nigdy go nie lubiłem. Zarozumiały jak cholera, stawiany na piedestale, a nie był piłkarskim bogiem. Był solidny i tyle. Nigdy nie bedzie taki jak Buffon i VdS. O naszą bramkę jestem spokojny. Ostatni mecz pokazał, że Mats daje więcej drużynie. Obrońcy mieli komu oddać piłkę jak byli pod pressingiem.
0
Mimo wszystko chciałbym jakiegoś typowego po, który już ma doświadczenie na tej pozycji. Poza tym, dawno nie mieliśmy tak mocnej kadry.
20
Byłaby wielka szkoda. Ma wielki talent i z powodzeniem może być jednym z najlepszych ofensywnych pomocników. O Thiago też pisaliście, że nic z niego nie bedzie, że jeździec bez głowy itp. a w Bayernie wymiata. Potrzeba mu minut i zaufania.
1
Nie gadaj, bo jak trzeba, to Pique załącza się stoper, cała drużyna gra bardzo wysoko, a bramkarz rozrzuca gałe już z koła środkowego. No i jak już ustaliliśmy, bardzo rzadko nas do tego zmuszają, a jak strzelą nam i mają korzystny wynik, to robi się obrona Częstochowy. Przede wszystkim taktyka, a nie pchanie się w pole karne na chama, bo z 1-0 szybko może być 2-0
61
Po pierwsze to tytuł z dupy. Na jakiej podstawie Bravo jest lepszy? Tak samo wpuszczał farfocle, a o formę było mu łatwiej, bo grał co tydzień, a nie co miesiąc. Jak trzeba było pokazać refleks, to tylko patrzył jak piłka wpada do siatki.
To jest denne tak cisnąć po Matsie, bo wypłakał. Luja wypłakał! W tym klubie jest się za umiejętności (lub walki zarządu) i do czasu jak Bravo miał pewny skład, to był zadowolony. Role się odwróciły, bo musiało tak się stać i to Chilijczyk sfrajerzył, bo spieprzył w podskokach do City, bo tam ma zapewniony pierwszy skład. Wiedział, że wieku nie oszuka, a Mats przez te dwa lata bardzo się rozwinął. Stało się to co powinno. Mamy teraz skład na kolejnych 10 lat. To nie Milan, że trzeba leczyć ego gościa, który nie może pogodzić się z datą w dowodzie.
2
Brednie. Mats będzie lepszym wyborem, bo dokładniej gra nogami i ma dużo lepszy refleks. Z Bravo to będzie teraz równia pochyla. Cały czas podawany jest przykład Buffona i VdS, tylko weź pod uwagę, że mieli moment grania jak ręczniki (bardzo popularne określenie na tej stronie). Pierwszy się odbudował, a drugi skończył karierę. Gdzie reszta tych wybitnych bramkarzy? Już było widać jak Mats wyciągał piłki, których nie miał prawa wyjąc, a Bravo patrzył jak piłki lecą do bramki. Sorry, ale dobrze się stało, że w końcu jeden odszedł.
23
No ta, bo marca wie lepiej. Pewnie pisali to jeszcze na kacu po tryplecie.
2
Pep znowu na Camp Nou. Szkoda, że jako przeciwnik. Jedyne czego można mu zazdrościć, to tego, że będzie się cieszył z każdego rezultatu tych spotkań.
35
W końcu zobaczymy na co go stać. Mam wielkie nadzieje, że gość odpali i pozamyka nam wszystkim mordy. Fala hejtu jakby coś złego zrobił. Kupili go, to potulnie stawia się na treningach, to trener nie daje mu szansy, więc nie rozumiem czemu darmozjad. Mecze są raz, czasem dwa razy w tygodniu. Pozostałe dni też trzeba przepracować.
27
W końcu tryplet w Madrycie!
0
Zdecydowanie lepiej idzie to z Suarezem.
27
Każdy kto uważa, że nie potrzeba 9 bo,
- jest Munir,
- jest Arda,
- jest Lio,
Grubo się myli.
Przede wszystkim 2 pierwszych to skrzydłowi, Munir z takim doświadczeniem jakie ma teraz nie uratuje nam dupy w gran derbi, a Messi też czasem musi odetchnąć, a nie grać cały sezon po 90 min. Poza tym, jak pokazały lata wcześniejsze, lepiej nam idzie gra z typową 9 niż Leosiem na szpicy.
0
Bang! :).
3
Dziękuje, ja już rzucałem mięsem w czasie euro. Jak odwali taki numer w lm, to nie będzie się fajniej oglądało.
17
Ten Real się nie boi, a powinien. Żadna inna drużyna nie ma takiej siły ognia jak Barca.
Trzeba też przyznać, że prześcieradła mają ciężka przeprawę na inauguracje la liga.
0
No i widzisz jak sympatycznie się zrobiło?
0
Wniosek taki, że trzeba sprzedać Munira z opcją wykupu, kupić 9 i atak mamy obsadzony. Arda pierwszy do wejścia z ławki i tyle. Klasycznie tylko w obronie coś zgrzyta, ale to bardziej kwestia po i Rudego, który nadaje się do pchania karuzeli, a nie grania w Barcelonie.
3
To Jeffeen powinien iść za 50. Też strzelił w gran derbi i to chyba był jego pierwszy kontakt z piłka. Pokrętna logika.
Dobrze go wypromowali. W Realu nawet największe drewno jest galacticos.
10
O kurde, to ja też! Mam 24 lata, 197 cm wzrostu i mogę siedzieć na ławce. 1,5 mln euro netto za sezon i podpisujemy umowę na 5 lat.
Reina może się oferować. Trzeba kupić kogoś kto spełnia oczekiwania, a nie jest chętny.
0
Real nie przeprowadzi transferu dla transferu, bo podkupili im Gomesa, Pogbe i Gabriela Jesusa (czy jak on tam). Podobno wyrzucono też z biura wszystkie faksy :v
0
Rudy sabotażysta zostaje i cieszy się zaufaniem trenera, a Verma zostaje wypożyczony. Masakra...
Gość był podatny na kontuzje, ale przynajmniej nie bałem się każdego kontaktu z piłką i każdego rajdu jego sektorem. Mogli chociaż sprzedać, a nie znowu dają dupy i puszczą go za frajer po wygaśnięciu kontraktu...
15
Spokojnie, trwa okienko, można wszystkich sprzedać :)
Myślicie, że chce im się spinać w meczu o pietruszkę? Ile oni spotkań grają? 50-70? W każdym mają grać na 100% bo kibice chcą manity? Takie mecze są po to żeby nie kopali koślawo piłki do kolegi z drużyny i na spokojnie weszli w rytm meczowy. Każdy kto uprawia sport zrozumie o co chodzi.
0
Marzy mi się kolejne piękne pokolenie, które da nam jakość przez wiele lat. Gdyby Ci wszyscy młodzi z Matsem, Rafą, Roberto, Neyem i Suarezem na czele odpalili i zgrali się ze sobą, to czekają nas czasy co najmniej takie jak za Pepa.
0
Za to Luisito jest najlepszym strzelcem w Europie, mistrzem swojej ligii, a nawet nie ma go w finałowej 3.
1
Mało, bo na me grał piach, w finale na dobrą sprawę nie wystąpił, a lm zakończył na fazie grupowej. Uratowali go koledzy, bo z obecną formą jest tylko jednym z wielu, a nie pretendentem do złotej piłki i innych wyróżnień.
0
Akurat jak już oglądałem piłkarzy realu, to Bale zawsze wnosił więcej do gry drużyny niż cr11.
19
Kurde, a dopiero gadaliście jaki ten Mats zarozumiały i musi sobie wywalczyć miejsce tak jak Bravo, pokorą i ciężka praca. A tu muka. Jeżeli to prawda, to powinni mu pokazać jaka jest miedzy nimi różnica wieku i te wszystkie bramki, które puścił, bo refleks nie ten, a na sam koniec to co Mats wyciąga w lm. Miał już swoje 5 minut, Barca potrzebuje ciagłości, a nie zaspokojonego ego 33 latka.